Lew, 23 lipca - Mężczyzna

Lew, 23 lipca - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Pan lew urodzony w dniu 23 7 to człowiek wścibski, chce przeniknąć każde zagadnienie, zatem nęcą go kwestie niesamowite i niekonwencjonalne oraz często poświęca się wymyślnym zamiłowaniom. Częstokroć bywa dominujący, nie cierpi osądzania własnych koncepcji i ocenia jako zagrożenie osoby niepotwierdzające jego stanowiska, a zatem potrafi prowokować opory między swoimi podkomendnymi. To osobnik zorganizowany, systematycznie podąża do celu, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak umie być nadmiernie formalny w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest matecznikiem najrozmaitszych planów, obecność obszernej widowni oznacza dla niego najwspanialszą zabawę, ale na nieszczęście potrafi też uznawać się za godny podziwu fenomen. Jest to człowiek przedsiębiorczy, haruje jak koparka i ubóstwia znajdować się w nieprzerwanym ruchu. To osoba wierna, jest niezwykle troskliwy w stosunku do własnego małżonka, do związków odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek często w tej naturalnej przyjazności umie zaniedbać osobiste potrzeby. Jest to jednostka szczera, częstokroć jest bardzo rozchwytywany, niezwykle ceni uczciwość, jednakże często nie starcza mu taktu. Bywa osobnikiem napastliwym, największe ograniczenia nie potrafią go przystopować, zachowuje się zuchwale i odczuwa pociąg do ryzykanctwa. Bywa człowiekiem egoistycznym, umie na zimno wyzyskiwać pozostałe osoby i ludzie dokoła mają dbać o jego dobrostan.
Jest to jednostka nietolerancyjna, jest absolutnie przeświadczony o swojej nieomylności, jego kompani mają obowiązek oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, toteż szybko zraża do siebie normalne osoby. Jest to osobnik dzielny, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, gdyż wyśmienicie radzi sobie w zagmatwanych okolicznościach i pragnie żyć dynamicznie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, personifikuje sobą dość niedorzeczną myśl, iż wydawałoby się przypadkowe prace też umieją przynosić rezultaty i nie należy zbyt przesadzać z permanentnym panowaniem nad sobą. To człowiek stanowczy, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, gdy trzeba, śmiało i rzetelnie dowodzi swoich ocen oraz nie lęka się wszczynania kłótni. Jest to jednostka zaradna, postanowienia podejmuje na bazie osobistych rozważań, dlatego zawiedzie cię uważanie, że ustąpi komuś bez walki. To osobnik gwałtowny, denerwuje go wymóg oczekiwania na cudze decyzje i pokazuje odpowiednią postawę bardziej niemrawym od siebie. Cechuje się kompromisowością, dysponuje niezmiernie ciekawską i wszechstronną umysłowością i osób niepodobnych i niespotykanych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a więc stara się unikać narwanych ekstremistów zaabsorbowanych wygłaszaniem najdoskonalszych idei. To człowiek wesoły, cieszy się światem, obawa przed dokonaniem błędu nie obezwładnia go, więc nie gubi odwagi nawet w zawiłych warunkach.

Pozostałe cechy kapitalnie wyrażające opisywanego osobnika to także: bezczelny, rozkojarzony, rzutki, zuchwały, okropny, narcystyczny, groźny, wybuchowy, wyemancypowany, miły, namiętny, hojny, natrętny, nietaktowny, asertywny, sprytny, surowy, zdolny, tchórzliwy, nieokrzesany oraz ufny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: ekonomista, naczelnik, sędzia, zarządca, programista, administrator, menedżer, kierownik, tłumacz, dyrektor, redaktor, informatyk, webmaster, spedytor, prezes i inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.