Koziorożec, 08 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 08 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec urodzony dnia 8 1 jest to jednostka zachowawcza, uznaje reformy za strategię psucia sprawdzonych obiektów, w swoich pociechach z największą przyjemnością dostrzegałby własne odbicia, a więc nie znosi wokół siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to osoba konsekwentna, pracuje bez nieskutecznych zrywów, umie się należycie motywować, jednak czasami nadto przyzwyczaja się do poprzednio wymyślonych planów. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezmiernie ciepły względem swojej drugiej połowy, jest niezwykle ceniony przez współpracowników, lecz nieraz w swoim oddaniu dociera aż do braku powagi. Znamionuje się wytrwałością, konsekwencja pomaga mu zobaczyć zależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi, częstokroć bawi go wędkarstwo i umie z uwagą wysłuchiwać ludzkich historii. Bywa osobnikiem pedantycznym, interesuje się niezbyt ważnymi szczegółami i traci przez to żywot, dlatego niestety zwielokrotnianie obiekcji często uważa za ważniejsze od wynajdywania rozwiązań. Częstokroć bywa apodyktyczny, nienawidzi kwestionowania własnych koncepcji i uważa za zagrożenie osoby nieakceptujące jego punktu widzenia, zatem potrafi prowokować bunty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to jednostka przebojowa, posiada bezgraniczne rezerwy energii, porywa kolegów swoim nieokiełznanym dynamizmem i wypoczywa dynamicznie. Jest to człowiek konwencjonalny, przypomina lokomotywę bez resorów, jest dosyć formalny chociaż zawsze też bardzo uprzejmy, więc nie jest lubianym społecznikiem.
To osobnik grzeczny, daje radę wypatrzyć efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które tyczą się dziedzin niezmiernie skomplikowanych i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. To człowiek szykowny, oddaje się luksusowym zabawom i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać perfekcję, toteż obfitość forsy niezwykle ułatwia mu toczenie egzystencji współgrającej z jego osobowością. Cechuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niego rzeczą niepodważalną, działa wedle drobiazgowo wykonanego harmonogramu, a zatem mimo złudnej ociężałości zwykle urzeczywistnia swoje pomysły. Jest to osobnik powolny, nie zwraca uwagi na pozory, bo najistotniejsza jest dla niego praktyczna funkcjonalność i usiłuje postępować według obranych projektów. To jednostka silna, wspaniale zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, umie wymusić załatwienie zarządzonych poleceń oraz nie pozwala się skonfundować. To osobnik dzielny, potrafi zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem podejmuje starania, by raczej nie martwić się przed czasem i pragnie żyć energicznie. To osoba przewidująca, to ostrożny i posiadający duże aspiracje przywódca, sporządza wymyślne plany oraz nie pokłada ufności w konceptach utworzonych na kolanie. Jest to jednostka tolerancyjna, dysponuje bardzo dociekliwym i wieloaspektowym umysłem i ludzi odmiennych i egzotycznych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, dlatego nie akceptuje u kumpli wyłącznie niedostatku wyrozumiałości.

Pozostałe cechy kapitalnie charakteryzujące wspomnianego osobnika to również: mądry, zawzięty, dyplomatyczny, uparty, gderliwy, pusty, wyrachowany, wytworny, asertywny, marudny, ufny, nadgorliwy, logiczny, apodyktyczny, hojny, wytrzymały, wystraszony, nieuprzejmy, światły oraz natarczywy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: spawacz, policjant, makler, ochroniarz, kaskader, rachmistrz, buchalter, broker, konstruktor i prokurator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Balch Emily Greene - (1867-) - amerykańska pisarka, ekonomistka, pacyfistka.
 • Bandaranaike Solomon Ridgeway Dias - (1899-1959) - cejloński prawnik, polityk.
 • Burhardt-Bukacki Stanisław Seweryn - (1890-1942) - generał.
 • Camm Frank - (1895-1976) - generał amerykański.
 • Christou Jani - (1926-) - kompozytor grecki.
 • Count Catherine - (1974-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Freese Gene - (1934-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Kilgallon Matthew - (1984-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • LaVette Faith - (1972-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mason Lowell - (1792-1872) - kompozytor amerykański.
 • Mohapatra Kelucharan - (1926-2004) - tancerz indyjski.
 • Moody Ron - (1924-2015) - aktor angielski.
 • Pluta Konrad - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prus-Niewiadomski Michał - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Skowron Krzysztof - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tomaszewicz Leopold - (1950-) - sportowiec, lekkoatletyka, bieg 5000 m.
 • Wallace Alfred Russel - (1823-1913) - brytyjski przyrodnik, podróżnik, geograf, antropolog.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.