Koziorożec, 05 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 05 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec urodzony dnia 5 1 często bywa formalny, lubi rozbudowaną towarzyską etykietę, częstokroć jest kulturalny, aczkolwiek też odrobinę szablonowy w zachowaniu, więc nie jest lubianą duszą towarzystwa. To człowiek wierny, jest uczciwym i sumiennym podwładnym, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie serio, lecz czasem w swojej lojalności posuwa się aż do sztuczności. To osobnik wytrwały, na studiach często osiąga bardzo dobre wyniki, konsekwencja dopomaga mu zobaczyć współzależności nieuchwytne dla normalnych osób i częstokroć jest wspaniałym mentorem. To jednostka skrupulatna, odbiera strukturę jako potężną stertę niuansów i często nie potrafi wychwycić sedna sytuacji, dlatego niestety zwielokrotnianie obiekcji częstokroć uważa za istotniejsze od wynajdywania odpowiedzi. Jest to osobnik przedsiębiorczy, uwielbia funkcjonować w permanentnym pędzie i nie lęka się pracy. To jednostka autokratyczna, uważa się za człowieka kompetentnego w każdej sprawie i często nie posiada wiedzy o ogólnej percepcji swojej postaci, a więc bywa nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, ubóstwia mieć określoną opinię w stosunku do wszelkich kwestii, jest przekonany o niezmiennej prawdziwości wcześniej wykształconych stanowisk, zatem nie znosi naokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. Cechuje się systematycznością, pracuje bez bezcelowych sprintów, trudności nie umieją szybko go zrazić, jednak częstokroć brakuje mu błyskotliwości niezbędnej w niespodziewanych okolicznościach.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie marnuje sił na najzwyczajniej niepotrzebne rzeczy, gdyż zawsze analizuje przewidywane profity i w każdym wypadku próbuje układać długofalowe przewidywania. To jednostka rzetelna, zupełnie nie odwleka zadań do załatwienia, jego koncepcje nie kryją defektów, a zatem mimo iluzorycznej powolności na ogół wciela w życie swoje projekty. To osoba stanowcza, z reguły działa gwałtownie i żywiołowo, w razie potrzeby odważnie i pragmatycznie broni swoich osądów oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych przemian w życiu. To człowiek nieustraszony, nie trwożą go żadne kłopoty, ponieważ stara się zazwyczaj nie zamartwiać się przed czasem i pragnie żyć energicznie. To jednostka wyrafinowana, ceni wykwintne potrawy i trunki i lubi sprawować się z wielkopańską elegancją, toteż obfitość forsy niezwykle upraszcza mu realizowanie egzystencji współgrającej z jego temperamentem. Jest to osoba rozważna, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo aranżuje najdrobniejsze działania oraz nie ufa konceptom sporządzonym na kolanie. To osobnik grzeczny, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują ogromnej dawki dyplomatycznej powściągliwości i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych poprzedników. Jest to jednostka tolerancyjna, nie unika zagadnień nowych i odmiennych od uprzednio zgłębionych i osobników różnych i niespotykanych nie uznaje z marszu za zagrożenie, więc jest wolontariuszem społecznym dopominającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych.

Pozostałe przymioty poprawnie odzwierciedlające owego człowieka to także: despotyczny, wyrachowany, srogi, litościwy, ambitny, asertywny, olśniewający, badawczy, wystraszony, nieufny, przyjacielski, hojny, twórczy, liberalny, wytrzymały, światły, nieelastyczny, logiczny, rzutki, elegancki, skąpy, rozsądny, uważny, narwany, nieugięty, dyplomatyczny, schematyczny, wielkoduszny, perfekcjonistyczny oraz czarujący.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: ochroniarz, konstruktor, buchalter, prokurator, adwokat, ślusarz, księgowy, makler, rachmistrz, policjant, spawacz, strażnik, budowlaniec, kaskader, kurator i żołnierz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams David - (1970-) - południowoafrykański sportowiec, tenis ziemny.
 • Burbon Jan Karol I - (1938-) - król Hiszpanii 1975-2014.
 • Carthy-Deu Deborah - (1966-) - modelka portorykańska.
 • Consolini Adolfo - (1917-1969) - włoski sportowiec, lekkoatletyka, rzut dyskiem.
 • Cristine Agatha - (1982-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • César Paulo - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dytrych Lucjan - (1903-1989) - aktor, reżyser teatralny.
 • Eco Umberto - (1932-2016) - włoski semiotyk, estetyk, pisarz, publicysta.
 • Gounaris Dimitrios - (1866-1922) - polityk grecki.
 • Jabłoński Konrad - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karvonen Veikko - (1926-2007) - fiński sportowiec, lekkoatletyka, bieg maratoński.
 • Kobuszewska-Faryna Maria - (1920-) - lekarka, patomorfolog, profesor medycyny.
 • Krzak Jarosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kudlik Wojciech - (1954-) - sportowiec, kajakarstwo.
 • Suter Fabienne - (1985-) - szwajcarska sportowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Sylwesiuk Robert - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trick Marcus - (1978-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Veuillot Pierre - (1913-1968) - francuski duchowny katolicki, kardynał.
 • Wagner Wieland - (1917-1966) - niemiecki reżyser operowy.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.