Koziorożec, 03 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 03 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna koziorożec, który urodził się w dniu 3 1, to osobnik konserwatywny, najbardziej ochoczo działa w każdym wypadku w taki sam sposób jak uprzednio, jest przekonany o niezmiennej poprawności wcześniej wykształconych punktów widzenia, zatem często ustawicznie trwa przy dawno już wycofanych z użycia metodach i strategiach. Jest to jednostka wytrwała, konsekwencja w dochodzeniu do mety częstokroć pozwala mu uzyskać dostatek, potrafi być pobłażliwym i empatycznym kumplem i w zamierzchłych czasach umiałby być benedyktynem kaligrafującym starych tomach. Bywa dominujący, czuje się osobą wykwalifikowaną w dowolnej sprawie i przemawianie do jego rozsądku często nie daje rezultatu, toteż jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to człowiek przebojowy, nie obawia się wysiłku i ubóstwia funkcjonować w permanentnym ruchu. Jest to jednostka sztywna, chce dysponować gotową ripostą na każde potencjalne pytanie, częstokroć jest kulturalny, lecz także nieco sztampowy w działaniu, a więc nie bywa uznanym społecznikiem. Jest to osobnik drobiazgowy, gubi się w detalach i nie widzi ogółu zza niuansów, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie poszukiwania rozwiązań. Jest to osoba szczera, potrafi być doskonałym towarzyszem pomocnym w zmartwieniach, jest niezwykle ceniony przez kompanów, ale chwilami w swoim oddaniu dochodzi aż do sztuczności. Jest to człowiek zorganizowany, umie mądrze zarządzać swoimi rezerwami, postępuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalny w nieznanych okolicznościach.
To jednostka wysublimowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej przebojowe aktualnie i luksusowe stroje i lubi prowadzić się z jaśniepańską dystynkcją, więc często postrzega się za znawcę dobrego smaku. Cechuje się męstwem, nie trwożą go jakiekolwiek kłopoty, albowiem wyśmienicie wytrzymuje napięcie i przejawia powściągliwość nie zważając na warunki. Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych celów umie być niezmiernie konsekwentny, momentami całkiem agresywny, nie doznaje obiekcji przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz z radością odbiera wszelkie pozytywne reorganizacje w otoczeniu. Jest to osobnik słowny, swoje misje traktuje serio, pracuje podług dokładnie przygotowanego planu, a zatem warto doszkalać się od niego ergonomiczności i sprawności. Jest to jednostka dalekowzroczna, wystrzega się nieroztropnych aktywności, drobiazgowo organizuje najdrobniejsze manewry oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. To osoba grzeczna, można mu zlecić wykonywanie ambitnych zadań, które mają związek z dziedzinami bardzo drażliwymi i ścierających się z nimi ludzi z reguły w mig popychają do rezygnacji. Charakteryzuje się powolnością, nie zaprząta go kozaczenie, gdyż troszczy się jedynie o autentycznie użyteczne rzeczy i zawsze próbuje kreować dalekosiężne ekstrapolacje. Znamionuje się tolerancyjnością, potrafi bratać się z jednostkami o niesłychanie rozbieżnych przekonaniach i osób odmiennych i egzotycznych nie uznaje z marszu za zagrożenie, toteż usiłuje stronić od nawiedzonych ekstremistów zaaferowanych propagowaniem najwspanialszych ideologii.

Pozostałe określenia odpowiednio odzwierciedlające opisywaną jednostkę to również: marudny, bezlitosny, asertywny, bezkompromisowy, despotyczny, życzliwy, narcystyczny, światły, litościwy, oszczędny, wystraszony, olśniewający, nieustępliwy, wyrachowany, dyplomatyczny, nieelastyczny, wytworny, zrzędliwy, charyzmatyczny, zawzięty, naiwny, gorliwy, fanatyczny, nieprzejednany, zblazowany, narwany, niezawodny, fanatyczny oraz solidny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: rachmistrz, kamieniarz, żołnierz, sędzia, nadzorca, notariusz, prokurator, ślusarz, budowlaniec, projektant i kurator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Maxene - (1916-) - wokalistka amerykańska.
 • Bień Paweł - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bonaparte Eliza - (1777-) - księżna Piombino, wielka księżna toskańska.
 • Bornstein Benedykt - (1880-1948) - filozof.
 • Kairys Steponas - (1879-1964) - polityk litewski.
 • Kobayashi Ichizo - (1873-1957) - przedsiębiorca japoński.
 • Kondrusiewicz Tadeusz - (1946-) - białoruski duchowny katolicki, arcybiskup moskiewski, arcybiskup mińsko-mohylewski.
 • Lloyd - (1986-) - piosenkarz amerykański.
 • Maldonado Claudio - (1980-) - chilijski sportowiec, piłka nożna.
 • Nintoku - (313-399) - cesarz Japonii.
 • Nowak Apolonia - (1944-) - piosenkarka, twórczyni wycinanek.
 • Ramlau Andrzej - (1937-) - operator filmowy.
 • Sycz Miron - (1960-) - nauczyciel, polityk.
 • Timpano Jacob - (1986-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Turner Chris - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Urbanowicz Daniel - (1979-) - sportowiec, piłka ręczna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.