Koziorożec, 20 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 20 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który przyszedł na świat dnia 20 1, jest to osoba tradycjonalistyczna, nie znosi wszelkich udziwniań i reorganizacji, na każdą ciekawostkę popatruje zawistnie i ostrożnie, a więc częstokroć wszczyna zażarte spory z własnymi dziećmi. Bywa formalny, pragnie mieć gotową odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć pytanie, oryginalność to dla niego nieomal nazwa błędnego postępowania, toteż jest to kapitalny wodzirej. Często bywa dominujący, działa niczym awanturnik i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznym odbiorze swojej postaci, a zatem jest nielubiany w swoim otoczeniu. Cechuje się wiernością, przyjaciele są dla niego niezmiernie ważni, do związków małżeńskich odnosi się bardzo na serio, ale często w tej spontanicznej kurtuazji potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to jednostka drobiazgowa, odbiera budowlę niczym wielką kolekcję drobiazgów i częstokroć nie umie zauważyć znaczenia sytuacji, dlatego niestety często nie potrafi podjąć szybkich i właściwych do warunków działań. To człowiek aktywny, drażni go lenistwo i dysponuje ogromnymi pokładami energii. To osobnik konsekwentny, metodycznie podąża do mety, umie się prawidłowo mobilizować, jednak marnie daje sobie radę z szybko zmieniającymi się okolicznościami. Jest to jednostka cierpliwa, radzi sobie w zawodzie uznanego opiekuna, nieustępliwość pomaga mu spostrzec współzależności nieuchwytne dla normalnych osób i częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem.
Jest to człowiek flegmatyczny, nie trwoni zasobów na po prostu zbędne kwestie, gdyż w największym stopniu lubi funkcjonalność i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. Znamionuje się stanowczością, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i radośnie przyjmuje wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się zbytkownym zabawom i w każdej swojej aktywności stara się uzyskiwać wirtuozostwo, zatem często bywa oceniany jako lokalny arbiter elegancji. Znamionuje się dalekowzrocznością, unika pochopnych działań, dokładnie organizuje najsubtelniejsze akcje oraz nie pokłada ufności w koncepcjach utworzonych na kolanie. Jest to jednostka odpowiedzialna, jest niezwykle zawzięty i zorganizowany, jego pomysły nie zawierają skaz, więc w długotrwałym ujęciu zazwyczaj prześciga postrzelonych przodowników. Jest to osoba dzielna, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych wyzwań, albowiem dokłada starań, by nie skupiać się na strachu i ukazuje duże panowanie nad sobą. To osobnik grzeczny, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które stanowią autentyczną przeszkodę również dla rasowych i zmyślnych męży stanu i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. To człowiek tolerancyjny, nie kłopoczą inne zamiłowania i raduje go urozmaicenie życia i wspólników, toteż nie akceptuje u towarzyszy wyłącznie niedoboru wyrozumiałości.

Pozostałe przymioty adekwatnie wyrażające niniejszą jednostkę to też: bezbarwny, perfekcjonistyczny, despotyczny, schematyczny, wyniosły, namówiony, wystraszony, twórczy, beznamiętny, tkliwy, oszczędny, miłosierny, charyzmatyczny, naiwny, gorliwy, obrotny, skąpy, zawzięty, nieznośny, zwycięski, litościwy, asertywny, nieuprzejmy, chytry oraz rzutki.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: księgowy, broker, budowlaniec, spawacz, sportowiec, strażnik, adwokat, projektant, saper i żołnierz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.