Koziorożec, 19 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 19 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan koziorożec urodzony w dniu 19 1 bywa władczy, zachowuje się niczym łobuz i zwracanie się do jego rozsądku często nie sprawdza się, dlatego częstokroć napotyka niejawny bunt w stosunku do swoich aktywności. Bywa konwencjonalny, jest podobny do wehikułu bez zderzaków, jako członek wspólnoty jest często solidny, chociaż jednocześnie niespecjalnie sprytny, a więc jest to najlepszy koordynator. Jest to jednostka zachowawcza, nie znosi wszelkich zmian i wymyślności, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałby własne odbicia, a zatem nie toleruje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów. To osoba cierpliwa, częstokroć bawi go wędkowanie, potrafi zyskać sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej nauki i umie być pobłażliwym i empatycznym partnerem. To osobnik wierny, koledzy są dla niego bardzo cenni, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, ale jego immanentna prawość potrafi skutkować paroksyzmami niechęci. To człowiek energiczny, ma nieprzebrane zasoby energii i nie unika wysiłku. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje plany do pomyślnego finiszu, potrafi się dobrze mobilizować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. To jednostka drobiazgowa, gubi się w detalach i marnuje w ten sposób żywot, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas wyszukiwania rozwiązań.
Jest to człowiek grzeczny, można mu zlecić wykonywanie ryzykanckich misji, które dotykają rzeczy niezwykle dyskretnych i zwykle przygnębiają pozostałe osoby. To jednostka powolna, trudno go oszukać czarującymi słowami, ponieważ dba wyłącznie o autentycznie przydatne sprawy i w osobistych wyborach zawsze rządzi się zimnymi rachunkami. Jest to człowiek silny, podąża do celu bez zbędnych wahań, jeśli sytuacja tego wymaga, nieustępliwie i rzeczowo argumentuje swoje oceny oraz nie obawia się rozpoczynania zwad. Znamionuje się rzetelnością, to bezdyskusyjny przykład tytana pracy, utrzymuje jednorodne, aczkolwiek skuteczne tempo działalności, więc pomimo złudnej ociężałości na ogół realizuje swoje koncepcje. To osobnik wysublimowany, ceni wymyślne dania i napitki i pragnie postępować z hrabiowską elegancją, zatem uszczęśliwiony jest jako dysponent wielkiej fortuny. Jest to człowiek przewidujący, wystrzega się lekkomyślnych działań, dokładnie komponuje najmniejsze manewry oraz prze ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże metodycznie. To jednostka dzielna, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, albowiem umie zwalczyć własny strach i wydaje się innym ludziom twardą górą. To osoba kompromisowa, nie wadzą odmienne gusty i sprawnie modyfikuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi doznaniami, toteż próbuje stronić od zaślepionych fanatyków zaaferowanych szerzeniem najwspanialszych dogmatów.

Pozostałe określenia prawidłowo ukazujące opisywanego osobnika to również: poważany, nadgorliwy, narwany, wyniosły, litościwy, zblazowany, tajemniczy, zapobiegliwy, miłosierny, ufny, bezkompromisowy, wyrachowany, rzutki, olśniewający, zrzędliwy, apodyktyczny, twórczy, fanatyczny, schematyczny, gorliwy, samotny oraz życzliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: notariusz, buchalter, kaskader, księgowy, budowlaniec, żołnierz, bankier, makler, nadzorca i adwokat.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bacon Francis - (1561-1626) - angielski polityk, filozof, prawnik.
 • Dzięgielewski Józef - (1895-1952) - działacz socjalistyczny.
 • Felich Arkadiusz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Getty Balthazar - (1975-) - aktor amerykański.
 • Gladwin Joe - (1906-1987) - aktor angielski.
 • Goworow Leonid A - (1897-1955) - marszałek ZSRR 1944-.
 • Jarmusch Jim - (1953-) - amerykański reżyser, scenarzysta, aktor, producent, montażysta, operator, kompozytor.
 • Jessel Leon - (1871-1942) - niemiecki kompozytor operetkowy.
 • Kaszuba Barbara - (1983-) - kompozytorka.
 • Kempkiewicz Jacek - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kristol Irving - (1920-2009) - amerykański filozof, pisarz polityczny.
 • Landau Lev Davidovich - (1908-1968) - Soviet physicist, Nobel laureate / Russian physicist, Nobel Prize laureate.
 • Long Shane - (1987-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Doman - (1968-) - scenarzysta.
 • Peyton Philip Bradley - (1881-1949) - generał amerykański.
 • Wojciechowski Rafał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.