Koziorożec, 18 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 18 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który urodził się dnia 18 1, znamionuje się wiernością, partnerzy są dla niego bardzo ważni, próbuje działać adekwatnie do swoich poglądów, lecz czasami w swoim zaangażowaniu sięga aż do sztuczności. Bywa osobą formalną, chce dysponować gotową repliką na każde możliwe pytanie, jest dość sztywny pomimo tego że zawsze także niezwykle taktowny, toteż nie jest lubianym społecznikiem. Jest to osobnik zdyscyplinowany, metodycznie prze do mety, umie się należycie inspirować, jednak źle daje sobie radę z żywiołowo przeobrażającymi się warunkami. To jednostka przedsiębiorcza, jest niezmiernie skuteczny w pracy i pragnie tworzyć awangardowe projekty. Jest to człowiek wytrwały, radzi sobie w zawodzie wziętego wychowawcy, potrafi cierpliwie czekać na właściwą okazję i często jest kapitalnym przewodnikiem. To osobnik apodyktyczny, nie lubi oceniania własnych koncepcji i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie sprawdza się, więc często przeistacza się w opuszczonego i niepopularnego zwierzchnika. Jest to jednostka tradycjonalistyczna, uwielbia mieć spójną opinię w stosunku do wszelkich spraw, w swoich pociechach najchętniej postrzegałby własne duplikaty, a zatem częstokroć czuje się nie na miejscu w teraźniejszym, otoczeniu. Bywa człowiekiem skrupulatnym, gubi się w szczegółach i często nie umie dojrzeć meritum problemu, dlatego niestety mnożenie wątpliwości częstokroć uważa za ważniejsze od szukania odpowiedzi.
To osobnik grzeczny, nie lęka się zajmować się arbitrażem utarczek, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę także dla wykwalifikowanych i pomysłowych polityków i walczące z nimi osoby zwykle w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. Jest to jednostka flegmatyczna, nie zajmuje go kozaczenie, albowiem w najwyższym stopniu ceni funkcjonalność i każdy produkt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Cechuje się stanowczością, w urzeczywistnieniu swoich celów potrafi być bardzo metodyczny, niejednokrotnie na wskroś agresywny, umie wymóc załatwienie wydanych zaleceń oraz nie boi się rozpoczynania zatargów. Charakteryzuje się słownością, w żadnym wypadku nie odkłada zadań do zrealizowania, jego pomysły nie zawierają defektów, a więc w długotrwałym kontekście zazwyczaj przegania narwanych przodowników. Cechuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale znosi napięcie i wykazuje pokaźne opanowanie. To człowiek szykowny, lubi niezwykłe posiłki i trunki i jego publiczne zwyczaje są w każdym wypadku nieskazitelne, zatem posiadanie gotówki niezwykle udogadnia mu toczenie życia będącego w zgodzie z jego charakterem. To osoba ostrożna, unika nieprzemyślanych aktywności, wnikliwie analizuje posiadane antycypacje i zapisy oraz nie ufa konceptom sporządzonym niestarannie. Jest to osobnik tolerancyjny, umie przestawać z ludźmi o niesłychanie różniących się przekonaniach i raduje go rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, toteż stara się stronić od zaślepionych radykałów zaaferowanych głoszeniem jedynie słusznych idei.

Inne cechy celnie określające wspomnianą osobę to też: umiarkowany, zrzędliwy, nieufny, czarujący, roztropny, dyplomatyczny, ufny, życzliwy, przyjazny, schematyczny, chytry, elegancki, gorliwy, tkliwy, perfekcjonistyczny, nieuczciwy, nadgorliwy, zgryźliwy, wielkoduszny, ekscentryczny, obowiązkowy, naiwny oraz fanatyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: konstruktor, kurator, notariusz, projektant, żołnierz, buchalter, kamieniarz, makler, saper, bankier, budowlaniec, rachmistrz, policjant, ochroniarz i ślusarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.