Koziorożec, 17 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 17 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna koziorożec urodzony dnia 17 1 jest to osoba wytrwała, w zamierzchłych dniach umiałby być skrybą piszącym zakurzonych kodeksach, umie wnikliwie słuchać ludzkich gawęd i nieustępliwość dopomaga mu zauważyć związki niedostrzegalne dla innych ludzi. To osobnik dominujący, nienawidzi kwestionowania własnych poleceń i postrzega jako zagrożenie osoby nieakceptujące jego opinii, dlatego kiepsko spełnia się w trakcie grupowych działań. Jest to jednostka konwencjonalna, jego postępowanie jest często stereotypowe, jako składnik społeczności jest częstokroć solidny, choć przy tym niespecjalnie łebski, a więc perfekcyjne rezultaty osiąga w ścisłych przedmiotach wyzbytych efekciarskich ozdobników. To osobnik wierny, partnerzy są dla niego bardzo ważni, do miłości podchodzi niezmiernie poważnie, lecz chwilami w swojej lojalności sięga aż do braku powagi. To człowiek przebojowy, doskonale radzi sobie z niespokojną mordęgą i ubóstwia tworzyć awangardowe rzeczy. Bywa jednostką pedantyczną, odbiera budowlę niczym ogromną kolekcję drobiazgów i nie dostrzega obrazu całości, dlatego niestety nie jest narwańcem podczas szukania rozwiązań. Jest to osoba zachowawcza, nie lubi wszelkich innowacji i wymyślności, na każdą ciekawostkę zerka wrogo i nieufnie, zatem nie aprobuje dokoła siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to osobnik zdyscyplinowany, konsekwentnie prze do celu, kłopoty nie potrafią szybko go odstręczyć, jednak źle znosi gwałtownie przeistaczające się okoliczności.
Jest to człowiek kulturalny, można mu polecić realizowanie ryzykownych zleceń, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność także dla fachowych i błyskotliwych męży stanu i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. Jest to osobnik śmiały, nie zatrważają go nijekie przeszkody, bo dokłada starań, by nie powracać myślami do strachu i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną górą. To osoba przezorna, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, konstruuje wymyślne harmonogramy oraz nie polega na koncepcjach napisanych na kolanie. Znamionuje się kompromisowością, ma niezwykle baczną i wielostronną umysłowość i bawi go rozmaitość życia i wspólników, toteż podejmuje próby, by stronić od nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych szerzeniem najsłuszniejszych ideologii. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni wyszukane napoje i posiłki i odczuwa skłonność do stykania się z malarstwem, a zatem szczęśliwy jest jako posiadacz pokaźnego mienia. Jest to człowiek flegmatyczny, nie szacuje tylko powierzchownie, bowiem najważniejsza jest dla niego rzeczywista przydatność i usiłuje pracować według ustalonych grafików. Cechuje się siłą, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być bardzo zorganizowany, niekiedy aż bezwzględny, potrafi wymóc wykonanie zaordynowanych nakazów oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne reformy w otoczeniu. To jednostka sumienna, przenigdy nie opóźnia zadań do zrealizowania, utrzymuje równy, ale skuteczny rytm pracy, więc w długim kontekście zazwyczaj przegania impulsywnych wodzirejów.

Inne cechy poprawnie wyrażające opisywanego osobnika to też: marudny, uważny, umiarkowany, gorliwy, nieustępliwy, narwany, wystraszony, tajemniczy, wytrzymały, entuzjastyczny, bezlitosny, miłosierny, samotny, perfekcjonistyczny, logiczny, szorstki, ofiarny, chytry, uparty i namówiony.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: kurator, ochroniarz, kamieniarz, sportowiec, adwokat, bankier, strażnik, murarz, kaskader, żołnierz, ślusarz, projektant, prokurator, policjant oraz budowlaniec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ben Karl - (1977-) - rumuński aktor w filmach erotycznych.
 • Burczyk Paweł - (1969-) - aktor.
 • Dragon Clement - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Frelinghuysen Peter - (1916-2011) - polityk amerykański.
 • Hoffs Susanna - (1959-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Janikowski Bartosz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwecki Krzysztof - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libicki Jan Filip - (1971-) - historyk, polityk.
 • Mareš Petr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nagórna Danuta - (1932-) - aktorka.
 • North Sheree - (1932-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Parsons Nancy - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Petrow Anton Pietrowicz - (1902-1982) - generał radziecki.
 • Spadło Ariel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sycylijska Maria Krystyna - (1779-) - księżniczkę Obojga Sycylii, królowa Sardynii i Piemontu.
 • Turgeon Sylvain - (1965-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wojciechowski Dawid - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żmudzki Zbigniew - (1950-) - kierownik produkcji filmowej.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.