Koziorożec, 15 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 15 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan koziorożec, który urodził się dnia 15 1, cechuje się wiernością, jest poważanym i odpowiedzialnym pracownikiem, uczciwość w rodzinie jest dla niego rzeczą bezsporną, jednakże jego spontaniczna prawość potrafi skutkować przypływami antypatii. To osoba pedantyczna, gubi się w detalach i nie zauważa panoramy ogółu, dlatego niestety nie jest demonem szybkości podczas wynajdywania strategii. To osobnik przedsiębiorczy, wyśmienicie znosi nerwową pracę i haruje niczym koparka. To jednostka formalna, przypomina bolid bez hamulców, improwizacja to dla niego nieomal pseudonim nieodpowiedniej postawy, więc nie bywa uznanym aktywistą. Jest to człowiek wytrwały, umie uważnie wyczekiwać na stosowny moment, w minionych dniach potrafiłby być skrybą notującym starych zwojach i częstokroć jest idealnym opiekunem. To osoba konserwatywna, nienawidzi niespodziewanych ekstrawagancji i innowacji, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne duplikaty, zatem nie aprobuje wokół siebie jakichkolwiek reformatorów. Charakteryzuje się konsekwencją, umie doprowadzić swoje projekty do korzystnego finiszu, problemy nie potrafią łatwo go zdeprymować, jednak umie być przesadnie konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. Bywa dominujący, chce opanować całą planetę i często nie wie o zbiorowej percepcji swojej postaci, a więc potrafi prowokować rewolty wśród swoich podwładnych.
To jednostka powolna, trudno go oszukać wytwornymi frazami, bo najistotniejsza jest dla niego praktyczna przydatność i w każdym wypadku działa świadomie oraz przezornie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, prze do celu bez bezsensownych rozterek, w razie potrzeby odważnie i rzetelnie udowadnia swoje opinie i nie wyrzeka się realizacji długofalowych planów dla przelotnej i pozornej wygody. To człowiek tolerancyjny, umie przyjaźnić się z osobami o nader rozbieżnych przekonaniach i cieszy go różnorodność rzeczywistości i kolegów, toteż jest organizatorem prospołecznym ubiegającym się o równość osób nękanych. To jednostka grzeczna, daje radę znaleźć produktywne rozstrzygnięcia kłopotów, które oznaczają przymus użycia błyskotliwych i nieraz dosyć powikłanych uzasadnień i ścierających się z nimi ludzi przeważnie w krótkim czasie popychają do rezygnacji. Znamionuje się męstwem, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, albowiem wspaniale wytrzymuje niepokój i wszelkie przeciwności z reguły nie przerażają go. To osobnik dalekowzroczny, unika lekkomyślnych aktywności, rozważa rozliczne scenariusze posunięć oraz nie polega na koncepcjach wykonanych byle jak. Cechuje się rzetelnością, zlecenie jest dla niego sprawą nietykalną, utrzymuje jednolite, aczkolwiek skuteczne tempo działalności, a zatem w długookresowym podejściu na ogół wyprzedza postrzelonych wodzirejów. Charakteryzuje się wysublimowaniem, swoją kwaterę organizuje z naprawdę hrabiowskim rozmachem i w dowolnym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać perfekcję, a więc częstokroć czuje się znawcą właściwej stylistyki.

Pozostałe cechy odpowiednio wyrażające opisywaną osobę to też: dyplomatyczny, roztropny, zapobiegliwy, nietaktowny, rzutki, zgryźliwy, umiarkowany, jowialny, perfekcjonistyczny, przebiegły, ograniczony, nieufny, potężny, zręczny, obowiązkowy, bezbarwny, wystraszony, wytrzymały, snobistyczny, solidny, hojny, schematyczny oraz ofiarny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: kamieniarz, makler, saper, sędzia, bankier, spawacz, budowlaniec, projektant, prokurator i księgowy.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aílton - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bałuk Stefan - (1914-2014) - fotografik, fotoreporter wojenny, cichociemny.
 • Cameron Dove - (1996-) - aktorka amerykańska.
 • Ceglarz Damian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cvetković Dragiša - (1893-1969) - polityk jugosłowiański, Serb.
 • Forestieri Fernando - (1990-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Furmański Marcin - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leks Paweł - (1933-) - duchowny katolicki, biblista.
 • Loffreda Stanislao - (1932-) - archeolog włoski.
 • Pennant Jermain - (1983-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Rasuk Victor - (1984-) - aktor amerykański.
 • Saramak Maciej - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Silverberg Robert - (1935-) - aktor amerykański.
 • Sinju Arnold - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Woźniak Tadeusz - (1960-) - historyk, pracownik samorządowy, polityk.
 • Znaniecki Florian - (1882-1958) - filozof, socjolog, profesor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.