Koziorożec, 11 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 11 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna koziorożec urodzony dnia 11 1 to osoba drobiazgowa, zwraca uwagę na mało znaczące drobiazgi i nie umie popatrzeć na sprawy z boku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i dopasowanych do okoliczności aktywności. Jest to jednostka konsekwentna, umie dowieść swoje plany do korzystnego zamknięcia, potrafi się odpowiednio motywować, jednak nierzadko zanadto upiera się przy uprzednio wymyślonych koncepcjach. Cechuje się wiernością, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do własnego partnera, jest niezmiernie lubiany przez współtowarzyszy, jednakże jego spontaniczny legalizm umie rodzić erupcje antypatii. To osobnik konwencjonalny, chce mieć gotową replikę na każdą dającą się pomyśleć wątpliwość, jako element społeczności jest często godny zaufania, chociaż zarazem niezbyt łebski, więc jest to najlepszy organizator. Jest to człowiek przebojowy, haruje niby automat, nie stroni od roboty i wyśmienicie znosi stresującą pracę. To osoba tradycjonalistyczna, z największym zapałem działa zawsze tak samo jak wcześniej, jego wspólnicy mają obowiązek osądzać rzeczywistość identycznie jak on, zatem częstokroć z uporem trzyma się dawno już wycofanych z użycia rozwiązań i procedur. Jest to jednostka wytrwała, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom, na uczelni często uzyskuje doskonałe oceny i nieustępliwość dopomaga mu zobaczyć korelacje nieuchwytne dla innych ludzi. Częstokroć bywa apodyktyczny, pragnie zawładnąć całą kulą ziemską i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, a zatem potrafi prowokować protesty pomiędzy swoimi podwładnymi.
Jest to osobnik szykowny, ceni ekstrawaganckie trunki i dania i jego towarzyskie maniery są w każdym wypadku nienaganne, a więc mnogość kapitału bardzo ułatwia mu realizowanie bytu zgodnego z jego naturą. Charakteryzuje się śmiałością, nie zatrważają go żadne problemy, albowiem pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się pozostałym ludziom nieugiętym kamieniem. To jednostka kulturalna, daje radę wykryć wydajne obejścia komplikacji, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie także dla wprawnych i twórczych dyplomatów i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Jest to człowiek sumienny, swoje powinności postrzega na serio, utrzymuje monotonny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, toteż pomimo zwodniczej ospałości z reguły wciela w życie swoje pomysły. Znamionuje się tolerancyjnością, umie zadawać się z osobami o wielce różniących się przekonaniach i jednostek różnych i niezwykłych nie uważa z marszu za zagrożenie, dlatego jest aktywistą społecznym starającym się o swobodę grup dyskryminowanych. Charakteryzuje się stanowczością, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być niezwykle zdyscyplinowany, chwilami zupełnie agresywny, umie wyegzekwować załatwienie zaordynowanych zarządzeń oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reform w otoczeniu. Jest to osobnik przewidujący, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, rozpatruje rozliczne projekty posunięć i dąży ku finansowemu dobrobytowi wolno, lecz systematycznie. Cechuje się flegmatycznością, nie ocenia wyłącznie w oparciu o wygląd, bo zawsze bierze pod uwagę pożądane zarobki i w każdym wypadku stara się tworzyć długookresowe analizy.

Inne cechy właściwie obrazujące tego człowieka to też: pyszałkowaty, twórczy, badawczy, entuzjastyczny, narcystyczny, litościwy, marudny, sadystyczny, perfekcjonistyczny, przyjacielski, otwarty, rzutki, dowcipny, nieugięty, olśniewający, niezawodny, skąpy, wiarygodny, nieufny, zimny, bezkompromisowy, narwany, asertywny oraz uprzejmy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: ochroniarz, strażnik, nadzorca, saper, budowlaniec, żołnierz, murarz, ślusarz, buchalter i projektant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Archer Fred - (1857-1886) - dżokej brytyjski.
 • Cameron Dakota - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Glier Reinhold Moricewicz - (1875-1956) - radziecki kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Goffman Erving - (1922-1982) - amerykański socjolog, pisarz.
 • Grosz Peter - (1974-) - amerykański scenarzysta telewizyjny.
 • Heschel Abraham Joshua - (1907-1972) - żydowski teolog i filozof, pochodzenia polskiego.
 • Jamelia - (1981-) - piosenkarka brytyjska.
 • Kavvadias Nikos - (1910-1975) - grecki poeta, pisarz.
 • Łukaszewycz Ołeksij - (1977-) - ukraiński sportowiec, lekkoatletyka, skok w dal.
 • McKay Cody - (1974-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Richards Kyle - (1969-) - aktorka amerykańska.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.