Koziorożec, 10 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 10 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który przyszedł na świat dnia 10 1, to osoba tradycjonalistyczna, uważa reformy za strategię destrukcji sprawdzonych mechanizmów, na wszelką zmianę popatruje bez entuzjazmu i z obawami, a zatem często z uporem obstaje przy już dawno zdezaktualizowanych rozwiązaniach i metodach. To jednostka cierpliwa, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim gawędom, częstokroć ekscytuje go wędkowanie i potrafi zdobyć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu. Cechuje się wiernością, umie być najlepszym kolegą dostępnym w zmartwieniach, ofiarność w związku jest dla niego rzeczą bezsporną, aczkolwiek jego spontaniczna praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów niechęci. Często bywa skrupulatny, pragnie ogarnąć najbłahsze aspekty poznawanej dziedziny i nie widzi całości spoza szczegółów, dlatego niestety umie zakopać się na cały tydzień w robocie. To człowiek przedsiębiorczy, haruje niczym maszyna, ubóstwia konstruować awangardowe projekty i wyśmienicie wytrzymuje nerwową pracę. Częstokroć bywa apodyktyczny, czuje się osobą kompetentną w każdej sprawie i cudzy protest nie posiada dla niego wagi, więc często zmienia się w wyobcowanego i nielubianego szefa. Bywa oficjalny, chce mieć gotową replikę na dowolne potencjalne pytanie, zdaje się być na amen uwięziony w nieodmiennej technice zachowania, zatem idealne efekty uzyskuje w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych szpanerskich błyskotek. To osobnik konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zwieńczenia, umie się dobrze inspirować, jednak nieraz przesadnie upiera się przy przedtem obmyślonych planach.
To jednostka nieustraszona, bardzo rzadko obawia się nietypowych wyzwań, albowiem rewelacyjnie spełnia się w niepewnych okolicznościach i lubi działać energicznie. Jest to człowiek flegmatyczny, nie oszacowuje tylko w oparciu o wygląd, bo najważniejszy jest dla niego faktyczny pożytek i w każdym wypadku zachowuje się świadomie oraz przezornie. Jest to osobnik odpowiedzialny, swoje obowiązki postrzega na serio, pracuje podług dokładnie dopracowanego grafiku, a więc powinno się doszkalać się od niego efektywności i ergonomii. To jednostka wysublimowana, para się wyszukanymi rozrywkami i doznaje zamiłowania do przestawania ze sztuką, toteż mnogość forsy niezmiernie udogadnia mu toczenie egzystencji zgodnej z jego charakterem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, prze do celu bez zbędnych wahań, potrafi wymóc zrealizowanie zarządzonych zaleceń oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne innowacje w otoczeniu. Znamionuje się tolerancyjnością, umie kumplować z osobami o nadzwyczaj różnych przekonaniach i łatwo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu ze świeżymi doświadczeniami, a więc jest organizatorem prospołecznym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. To osobnik taktowny, daje radę wypatrzyć skuteczne obejścia kłopotów, które nasuwają wymóg zastosowania przebiegłych i wielokrotnie całkiem karkołomnych wywodów i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. To jednostka przezorna, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, buduje skomplikowane harmonogramy oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, ale konsekwentnie.

Inne atrybuty adekwatnie obrazujące przedstawianego człowieka to także: pracowity, zadumany, szorstki, nieugięty, prawy, zrzędliwy, narcystyczny, wytrzymały, elegancki, wiarygodny, obrotny, pyszałkowaty, bezkompromisowy, wyrachowany, poważany, światły, nieustępliwy, wystraszony, przesądny, wyniosły, chytry, gospodarny, asertywny, badawczy, gderliwy i uparty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: strażnik, spawacz, ślusarz, bankier, notariusz, adwokat, konstruktor, kurator, kamieniarz, kaskader, nadzorca, sędzia, prokurator, saper oraz buchalter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alden Harold - (1890-1964) - astronom amerykański.
 • Austriacka Małgorzata - (1480-) - księżna Sabaudii 1501-.
 • Bajor Marek - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bushman Francis X - (1883-1966) - aktor amerykański.
 • Cochläus Johannes - (1479-1552) - niemiecki duchowny katolicki, teolog.
 • Cybulski Artur - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Elm David - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Foreman George - (1948-) - amerykański sportowiec, boks.
 • Frimpong Emmanuel - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fukuzawa Yukichi - (1835-1901) - pisarz japoński.
 • Gant Harry - (1940-) - amerykański kierowca wyścigowy.
 • Hout Joris Van - (1977-) - belgijski sportowiec, piłka nożna.
 • Huidobro Vicente - (1893-1948) - poeta chilijski.
 • Łobocki Józef - (1946-2004) - trener piłki nożnej.
 • Moss Jennifer - (1945-) - aktorka angielska.
 • Pătraș Artur - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tuckett Rita - (1909-) - aktorka angielska.
 • Wilson Robert Woodrow - (1936-) - amerykański fizyk, astrofizyk.
 • Wtorek Piotr - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.