Koziorożec, 23 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 23 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec urodzony w dniu 23 12 jest to człowiek aktywny, mozoli się niczym koparka i nie umie usiedzieć na miejscu. Bywa autokratyczny, łaknie rzucić na kolana cały świat i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z ogólnej percepcji swojej postaci, a więc często ma do czynienia z biernym sprzeciwem względem swoich działań. Częstokroć bywa skrupulatny, widzi strukturę jako ogromną gromadę szczegółów i nie widzi całokształtu spoza drobiazgów, dlatego niestety nie jest demonem szybkości w trakcie poszukiwania rozwiązań. Jest to osoba metodyczna, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, postępuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak często brakuje mu polotu koniecznego w nagłych wypadkach. To osobnik zachowawczy, uwielbia posiadać spójną opinię w stosunku do wszelkich kwestii, jego koledzy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak on, toteż częstokroć gubi się we współczesnym, życiu. Bywa oficjalny, jego styl życia jest często stereotypowy, wydaje się być na dobre zamknięty w niezmiennej technice funkcjonowania, a zatem doskonałe efekty otrzymuje w technologicznych przedmiotach wypranych ze szpanerskich ozdób. To jednostka wierna, jest rzetelnym i słownym podwładnym, szczerość w związku jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, ale nieraz w swojej lojalności dociera aż do pompatyczności. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć jest świetnym opiekunem, często ekscytuje go łowienie ryb i potrafi uważnie wyczekiwać na stosowną okazję.
To osoba silna, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentny, chwilami na wskroś brutalny, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to osobnik przezorny, unika nieroztropnych aktywności, rozpatruje przeróżne scenariusze wydarzeń i nie wierzy koncepcjom utworzonym w pośpiechu. Charakteryzuje się słownością, kompletnie nie odkłada zadań do załatwienia, zachowuje równe, lecz wydajne tempo działalności, zatem mimo pozornej ociężałości na ogół realizuje swoje plany. Cechuje się flegmatycznością, nie interesuje się fasadami, ponieważ wartość ma dla niego zwłaszcza realna funkcjonalność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. To człowiek kompromisowy, potrafi kumplować z osobami o wybitnie rozbieżnych przekonaniach i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi spostrzeżeniami, więc nie znosi u towarzyszy wyłącznie niedoboru poszanowania innych. Znamionuje się śmiałością, bardzo rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, gdyż dobrze sprawdza się w zawikłanych okolicznościach i lubi żyć energicznie. Jest to człowiek grzeczny, można mu polecić wykonanie ryzykownych zleceń, które dotykają zagadnień niezmiernie skomplikowanych i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, ceni wykwintne trunki i dania i jego publiczne obyczaje są w każdym wypadku perfekcyjne, dlatego częstokroć uważa się za jurora odpowiedniego gustu.

Pozostałe atrybuty poprawnie określające ową jednostkę to również: nietaktowny, życzliwy, czujny, ekscentryczny, gderliwy, fanatyczny, łaskawy, gospodarny, uprzejmy, mądry, zimny, gorliwy, czarujący, litościwy, uważny, wyniosły, obrotny, poukładany, zblazowany, nieuprzejmy, roztropny, despotyczny, wyzwolony oraz asertywny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: saper, ślusarz, kaskader, broker, makler, murarz, buchalter, konstruktor, spawacz i sportowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Brooks Jean - (1915-) - aktorka amerykańska.
  • Capilla Joaquín - (1928-2010) - meksykański sportowiec, skoki do wody.
  • Chopra Michael - (1983-) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
  • Łukasik Dariusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Miller Kenny - (1979-) - szkocki sportowiec, piłka nożna.
  • Potenza Christian - (1972-) - aktor kanadyjski.
  • Randa Tomáš - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Sommerlath Sylwia - (1943-) - królowa szwedzka, żona Karola XVI Gustawa Bernadotte.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.