Byk, 06 maja - Mężczyzna

Byk, 06 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna byk urodzony dnia 6 5 to człowiek oficjalny, chce posiadać przygotowaną ripostę na dowolną możliwą kwestię, spontaniczność to dla niego prawie że określenie błędnej postawy, więc jest to najlepszy animator. Jest to jednostka konserwatywna, pragnie mieć wyraziste stanowisko odnośnie wszelkich spraw, na każdą nowinkę spoziera zawistnie i z podejrzliwością, toteż częstokroć wszczyna szalone spory z własnymi dziećmi. Jest to osobnik szczery, umie momentalnie przełamać lody, nie chowa swoich uczuć, jednak często nie wystarcza mu powściągliwości. Bywa osobą samolubną, z ociąganiem darowuje coś innym ludziom, osoby dookoła muszą interesować się jego dobrostanem i potrafi być biegłym kanciarzem. To osobnik cierpliwy, częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą, często cieszy go łowienie ryb i umie zrealizować zadania bardzo odstręczające dla normalnych ludzi. Jest to jednostka autokratyczna, łaknie zawładnąć całą Ziemią i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego opinii, a więc potrafi prowokować opory między swoimi podwładnymi. Znamionuje się szczerością, umie być autentycznym kolegą pomocnym w opałach, do miłości odnosi się niezmiernie serio, ale częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Charakteryzuje się systematycznością, ukazuje dyscyplinę i determinację, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. To osobnik poczciwy, nie stara się zawiadywać innymi ludźmi, nie cierpi podnosić głosu na przyjaciół ani nie wykorzystuje swojej przewagi wobec słabych osób.
To osobnik odważny, niezwykle rzadko obawia się nietypowych trudności, albowiem umie pokonać własny strach i lubi pracować na wysokich obrotach. Jest to człowiek flegmatyczny, trudno go oczarować czarującymi zdaniami, gdyż w każdym wypadku analizuje oczekiwane zyski i w swoich wyborach zawsze opiera się na wyrachowanych kalkulacjach. To osoba zrównoważona, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego zakonnika, dlatego każdy czas najchętniej trwoni na ustronnych kontemplacjach i potrafi zachować opanowanie w niespokojnych okolicznościach. To człowiek słowny, jest bardzo nieustępliwy i zorganizowany, funkcjonuje według dokładnie wypracowanego harmonogramu, a zatem można doszkalać się od niego pragmatyczności oraz sprawności. Częstokroć bywa powściągliwy, często denerwuje swoją bezpośredniością, nie umie stworzyć poufałej relacji z drugą osobą, bo demonstrowanie zrozumienia nie wychodzi mu z łatwością. To osobnik zdecydowany, konkretnie i starannie komunikuje swoje oczekiwania, gdy trzeba, zdecydowanie i rzeczowo dowodzi swoich sądów i z radością wita wszelkie pomyślne innowacje w rzeczywistości. To człowiek dalekowzroczny, to przewidujący i posiadający duże aspiracje przywódca, rozważa różne plany działań oraz nie pokłada ufności w projektach wykonanych w pośpiechu. To jednostka powolna, wykonanie czegokolwiek o czasie to dla niego niemożliwe wyzwanie, ślimaczy się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby doskonale czuł się przy takim marnowaniu życia.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące wspomnianego osobnika to także: uparty, badawczy, czujny, krytykancki, nadgorliwy, nieokrzesany, fanatyczny, wystraszony, nieuczciwy, zimny, zgryźliwy, nieznośny, namiętny, przebiegły, oszczędny, przyjacielski, ufny, pusty, miły, niedostępny i zawzięty.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: akwizytor, ubezpieczyciel, przemysłowiec, agrotechnik, kontrabasista, wokalista, organista oraz artysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Badeńska Ludwika Stefania - (1811-) - księżniczka badeńska, księżna szwedzka.
 • Chmiel Damian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cvitanović Mario - (1975-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Kreczmar Jan - (1908-1972) - aktor, reżyser teatralny, pedagog.
 • Orłowicz Adam - (1986-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Seger Bob - (1945-) - piosenkarz amerykański.
 • Star Lone - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Valentino Rudolph - (1895-1926) - amerykański aktor filmowy.
 • Welles Orson - (1915-1985) - amerykański reżyser, aktor filmowy.
 • White Theodore - (1915-1986) - amerykański pisarz.
 • Wodecki Zbigniew - (1950-) - piosenkarz, instrumentalista, kompozytor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.