Byk, 05 maja - Mężczyzna

Byk, 05 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk urodzony w dniu 5 5 lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje zdyscyplinowanie i determinację, umie się należycie inspirować, jednak chwilami przesadnie obstaje za już stworzonymi planami. Często bywa formalny, wygląda jak wóz bez amortyzatorów, zdaje się być na amen unieruchomiony w niezmiennym sposobie funkcjonowania, a więc nie jest uznaną duszą towarzystwa. Jest to osoba zachowawcza, nie cierpi wszelkich ekscentryzmów i zmian, jego współpracownicy mają myśleć w taki sam sposób jak on, dlatego częstokroć gubi się we współczesnym, otoczeniu. Bywa samolubny, jest totalnie skoncentrowany na sobie, potrafi beznamiętnie używać innych ludzi i jedynie jego osobiste kłopoty są znaczące. Jest to osobnik władczy, zachowuje się niby hultaj i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jego opinii, a zatem umie prowokować bunty między swoimi podkomendnymi. Jest to jednostka naturalna, potrafi błyskawicznie przełamać lody, niezmiernie ceni prawdomówność, ale jednocześnie nie umie być subtelny. Cechuje się cierpliwością, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kolegą, w liceum często uzyskuje bardzo dobre lokaty i umie cierpliwie wyczekiwać na sposobną chwilę. To człowiek poczciwy, nie próbuje kierować innymi osobami ani nie jest zachłanny i okrutny. To osobnik wierny, potrafi być autentycznym kompanem użytecznym w strapieniach, oddanie w rodzinie jest dla niego sprawą niezaprzeczalną, aczkolwiek nierzadko w swojej ofiarności dosięga aż do przesady.
Charakteryzuje się siłą, wyraźnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, umie wydębić zrealizowanie zarządzonych instrukcji oraz nie lęka się inicjowania sprzeczek. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek projekty istnieją dla niego wyłącznie jako abstrakcja, potrafi wykroczyć poza każdy realny czas realizacji, jakby przemijanie życia kompletnie nie miało związku z jego postacią. To osoba spokojna, wykonuje pracę leniwie i rozważnie, toteż umie odpowiednio uhonorować ekstrawagancki kunszt i męczy go współpraca z ludźmi dynamicznymi. To osoba oschła, jest pomijany przy spraszaniu na imprezy, na ogół zaprzątają go tylko ewidentne fakty i wyniki, albowiem nie uświadamia sobie cudzych uczuć. Jest to człowiek dzielny, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących przeszkód, bo podejmuje starania, by nie myśleć o strachu i uwielbia pracować na wysokich obrotach. Lubi zachowywać się powolnie, nie wartościuje wyłącznie po pozorach, bowiem najbardziej ceni ergonomiczność i wszelki obiekt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Znamionuje się odpowiedzialnością, w ogóle nie przeciąga zadań do wykonania, utrzymuje równy, jednakże efektywny rytm aktywności, zatem mimo pozornej ospałości przeważnie wciela w życie swoje koncepcje. Jest to osobnik rozważny, dokłada starań, by nie odpowiadać odruchowo, rozważa najrozmaitsze harmonogramy wydarzeń oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz systematycznie.

Pozostałe określenia celnie charakteryzujące przedstawianą jednostkę to również: sympatyczny, krytyczny, nieuprzejmy, pusty, wyrachowany, zgryźliwy, uprzejmy, schematyczny, ofiarny, zdystansowany, lodowaty, uparty, czujny, prawy, tkliwy, konformistyczny, nieelastyczny, bezkompromisowy, chytry, poukładany, ufny, ograniczony, gorliwy, fanatyczny, despotyczny, litościwy, roztropny, pyszałkowaty, snobistyczny i samotny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: muzyk, urzędnik, akwizytor, rolnik, gitarzysta, kontrabasista, tatuażysta, wokalista, kupiec, pianista, bankowiec, organista oraz malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aegerter Silvan - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Amiel Irit - (1931-) - izraelska poetka, tłumaczka, pisarka.
 • Bafia Jerzy - (1926-1991) - prawnik, profesor zwyczajny nauk prawnych 1978-.
 • Duncan Chris - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jakovlevski Dragan - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kartheiser Vincent - (1979-) - aktor amerykański.
 • Kulas Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Monica - (1922-) - aktorka amerykańska.
 • Marzec Grażyna - (1946-) - aktorka.
 • Persky Lisa Jane - (1955-) - aktorka amerykańska.
 • Saré Bakary - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schawlow Arthur Leonard - (1921-1999) - fizyk amerykański.
 • Sienkiewicz Henryk - (1846-1916) - pisarz, publicysta, działacz społeczny.
 • Slits Anton I - (1894-1945) - generał radziecki.
 • Teruzzi Attilio - (1882-1950) - generał włoski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.