Byk, 21 maja - Mężczyzna

Byk, 21 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk urodzony w dniu 21 5 charakteryzuje się metodycznością, wykazuje upór i zdyscyplinowanie, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak niekiedy zanadto upiera się przy uprzednio obmyślonych planach. To jednostka wierna, jest odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, ale nieraz w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do przesady. To osobnik bezpośredni, umie natychmiast zostać przyjacielem, uwielbia formułować myśli prosto z mostu, lecz wspaniałomyślność nie jest jego dominującą cnotą. Jest to osoba łagodna, nie uznaje złości za właściwego pomocnika ani nie przywiązuje wagi do władzy. Bywa człowiekiem samolubnym, osoby naokoło muszą interesować się jego dobrostanem, jest bezgranicznie skupiony na sobie i znamionuje go deficyt uczuciowości. Cechuje się wytrwałością, potrafi być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem, w liceum często osiąga imponujące lokaty i umie uważnie oczekiwać na odpowiednią okazję. Jest to osobnik autokratyczny, jest prawdziwą inkarnacją kaprala i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie daje rezultatu, dlatego potrafi prowokować protesty między swoimi podkomendnymi. To człowiek tradycjonalistyczny, czuje niechęć do niespodziewanych reorganizacji i udziwniań, jego współpracownicy mają osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak on, więc często toczy burzliwe spory z własnymi dziećmi. Częstokroć bywa oficjalny, lubuje się w rozbudowanej społecznej etykiecie, jako przedstawiciel społeczności jest często wiarygodny, pomimo tego że jednocześnie niezbyt lotny, toteż jest to najlepszy aktywista.
Jest to jednostka przezorna, unika pośpiesznych aktywności, kreuje przemyślane projekty oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, jednakże metodycznie. To osoba śmiała, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i ukazuje pokaźne panowanie nad sobą. Znamionuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ troszczy się tylko o naprawdę użyteczne rzeczy i usiłuje postępować wedle obranych grafików. Charakteryzuje się siłą, wspaniale pojmuje swoje potrzeby, entuzjastycznie wprowadza w życie wielkie przewroty i reformy oraz nie stroni od rozpoczynania kłótni. Jest to człowiek rzetelny, to bezdyskusyjny wzór tytana pracy, jego pomysły nie zawierają skaz, zatem pomimo złudnej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Jest to osobnik flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek na czas to dla niego niewykonalna misja, ślimaczy się ze wszystkim tak okropnie, jakby wcale nie zajmował się ukończeniem swoich prac. Cechuje się zrównoważeniem, jest to urodzony urzędnik, a zatem utrzymuje się niewrażliwy na powszechny rozgardiasz i przeważnie wykonuje pracę odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym tempie. Jest to osoba chłodna, jest opuszczany przy zwoływaniu na hulanki, nie potrafi nawiązać bliskiej relacji z innym człowiekiem, bowiem emocjonalność nie jest jego mocnym atrybutem.

Pozostałe określenia odpowiednio odzwierciedlające opisywaną jednostkę to też: hojny, mądry, tajemniczy, fanatyczny, nietaktowny, charyzmatyczny, nadgorliwy, sarkastyczny, niepohamowany, cyniczny, beznamiętny, nieustępliwy, wyniosły, snobistyczny, nieufny, ofiarny, bezkompromisowy, szorstki, nieugięty, obowiązkowy oraz poważany.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: ubezpieczyciel, kupiec, hodowca, wokalista, tatuażysta, malarz, rzeźbiarz i rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.