Byk, 02 maja - Mężczyzna

Byk, 02 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna byk, który przyszedł na świat w dniu 2 5, to osoba tradycjonalistyczna, z największą satysfakcją funkcjonuje zawsze identycznie jak uprzednio, jego współpracownicy mają postrzegać sprawy tak samo jak on, dlatego nie akceptuje wokół siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Bywa samolubny, ludzie naokoło mają obowiązek interesować się jego dobrostanem, umie być skutecznym manipulatorem i jest totalnie skupiony na sobie. Jest to jednostka oficjalna, jego zachowanie jest częstokroć szablonowe, jest dość sztywny chociaż w każdym wypadku też bardzo miły, więc jest to idealny organizator. Jest to osobnik otwarty, bez trudu zawiązuje przyjaźnie, nienawidzi mówić nie wprost, aczkolwiek niestety, nieraz wypowiada się nadto otwarcie. Często bywa autokratyczny, uważa się za osobę fachową w każdej dziedzinie i cudzy opór nie posiada dla niego znaczenia, zatem częstokroć przeistacza się w samotnego i niepopularnego wodza. To człowiek wytrwały, potrafi być wielkodusznym i empatycznym towarzyszem, determinacja dopomaga mu wychwycić związki nieuchwytne dla pozostałych osób i na studiach często osiąga fenomenalne lokaty. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie dowieść swoje projekty do pomyślnego finału, pracuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeobrażającymi się okolicznościami. Jest to jednostka wyrozumiała, nie zyskuje posłuchu bezwzględnością, nie dba o władzę ani nie lubi wrzeszczeć na przyjaciół. Jest to człowiek lojalny, jest niezmiernie ciepły względem własnego partnera, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle na serio, lecz jego przyrodzona praworządność potrafi skutkować paroksyzmami antypatii.
Jest to osoba nieustraszona, umie zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż wyśmienicie spełnia się w trudnych warunkach i wykazuje potężną samokontrolę. To jednostka powolna, zamknięcie czegokolwiek na czas to dla niego niewykonalna operacja, do swoich zleceń zabiera się tak, jakby kompletnie nie zajmował się ukończeniem swoich działań. Cechuje się sumiennością, swoje powinności odbiera poważnie, działa według drobiazgowo przygotowanego harmonogramu, a zatem w długotrwałym podejściu zazwyczaj dystansuje popędliwych czempionów. Jest to osobnik dalekowzroczny, dokłada starań, by nie odpowiadać innstynktownie, skrupulatnie organizuje wszelkie manewry oraz pędzi ku sukcesowi pomału, ale systematycznie. To osoba zrównoważona, leniwie odprawia ukochane obrzędy, a więc lubuje się w ospałych, kojących zawodach i zwykle mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym rytmie. Charakteryzuje się powolnością, nie zaprząta go popisywanie się, bowiem wartość ma dla niego zwłaszcza rzeczywisty zysk i w osobistych decyzjach zawsze rządzi się wyrachowanymi rachunkami. Jest to osobnik oschły, jest omijany przy rekrutowaniu na balangi, nie potrafi stworzyć poufałego kontaktu z drugim człowiekiem, bo pokazywanie współczucia nie przychodzi mu bez trudności. To jednostka silna, klarownie i starannie komunikuje swoje oczekiwania, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz z radością wita wszelkie pozytywne reformy w otoczeniu.

Pozostałe cechy adekwatnie określające opisywaną osobę to także: chciwy, marudny, wyciszony, bezbarwny, miłosierny, badawczy, wystraszony, skąpy, bezlitosny, poważany, pyszałkowaty, ufny, destrukcyjny, zrzędliwy, światły, zuchwały, zawzięty, przebiegły, namówiony i mądry.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: dyrygent, rolnik, organista, finansista, biznesmen, konferansjer, prezenter, kontrabasista, bankowiec, agrotechnik, artysta, aktor, ubezpieczyciel oraz hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Benn Gottfried - (1886-1956) - niemiecki poeta, prozaik.
 • Borzęcka Ewa - (1960-) - realizator filmów dokumentalnych.
 • Boswall John - (1920-2011) - aktor angielski.
 • Curtis Jade - (1990-) - brytyjska sportowiec, tenis.
 • Jasiński Tomasz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalewski Sławomir - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łukacz Bartłomiej - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Murray Matt - (1981-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • O'Leary David - (1958-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • O'Rourke Patricia - (1922-) - amerykańska aktorka w filmie "Jungle Book", 1942: Mahala.
 • Pele Pedro - (1978-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Pietrzak Wanda - (1963-) - operator filmowy.
 • Rigozzi Christa - (1983-) - modelka szwajcarska.
 • Schwaller Anita - (1975-) - szwajcarska sportowiec, snowboard.
 • Žniderčič Tomaž - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.