Byk, 19 maja - Mężczyzna

Byk, 19 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który urodził się dnia 19 5, bywa osobnikiem samolubnym, pozostałe osoby mają rozwiązywać jego zmartwienia, potrafi na zimno posługiwać się innymi ludźmi i jest bezgranicznie zafiksowany na sobie. Bywa jednostką oficjalną, chce dysponować sprawdzoną repliką na dowolne dające się pomyśleć zapytanie, częstokroć jest kulturalny, aczkolwiek też nieco stereotypowy w zachowaniu, a więc jest to doskonały animator. To osoba apodyktyczna, zachowuje się jak zabijaka i odwoływanie się do jego rozsądku często nie przynosi efektów, zatem częstokroć napotyka niejawny sprzeciw względem swoich aktywności. To osobnik szczery, często jest bardzo lubiony, nie tai własnych afektów, lecz niestety, momentami mówi nazbyt dosadnie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje siłę charakteru i cierpliwość, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak umie być przesadnie formalny w nieznanych okolicznościach. Jest to osoba lojalna, jest niezmiernie kochający wobec swojego towarzysza życia, jest niezwykle ceniony przez wspólników, jednakże częstokroć w tej wrodzonej grzeczności potrafi zaniedbać osobiste interesy. Jest to jednostka konserwatywna, najbardziej ochoczo funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak wcześniej, na wszelką nowinkę zerka bez entuzjazmu i z podejrzliwością, więc często toczy burzliwe utarczki z własnymi dziećmi. To człowiek łagodny, nie stara się wykazywać kolegom posiadanej władzy, nie wykorzystuje przemocy w stosunkach z innymi osobami ani nie komunikuje się z pociechami wyłącznie obwieszczaniem instrukcji i zasad. Charakteryzuje się wytrwałością, w szkole częstokroć osiąga imponujące noty, często jest cudownym opiekunem i umie uważnie czekać na odpowiedni moment.
To osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by raczej nie zamartwiać się z góry i pragnie działać w biegu. To człowiek powolny, jakiekolwiek grafiki istnieją dla niego tylko w założeniach, umie przekroczyć każdy możliwy harmonogram, jakby wyśmienicie spędzał czas przy takim traceniu życia. Jest to osoba zrównoważona, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, dlatego cały żywot z największą przyjemnością trwoni na intymnych rozważaniach i potrafi nie stracić głowy w stresujących sytuacjach. To jednostka odpowiedzialna, obowiązek jest dla niego rzeczą świętą, pracuje podług dokładnie sprokurowanego planu, a zatem mimo złudnej ospałości zwykle urzeczywistnia swoje pomysły. To człowiek oschły, jest unikany przy zapraszaniu na hulanki, częstokroć bywa zbyt srogi i zawzięty, bowiem przejawianie zrozumienia nie wychodzi mu łatwo. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ najistotniejszy jest dla niego rzeczywisty pożytek i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz przezornie. Jest to osoba ostrożna, unika nieprzemyślanych działań, analizuje różnorodne projekty wydarzeń i prze ku dostatkowi z wolna, ale systematycznie. Jest to jednostka silna, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, jeśli to konieczne, zdecydowanie i konkretnie uzasadnia swoje oceny oraz z radością wita wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości.

Inne cechy prawidłowo portretujące niniejszego człowieka to też: uparty, miły, pusty, niedostępny, hojny, kochliwy, despotyczny, wytrzymały, zbolały, ociężały, samotny, wiarygodny, ugodowy, gorliwy, wystraszony, zuchwały, litościwy, roztropny, uprzejmy, niewrażliwy, bezkompromisowy i fanatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: agrotechnik, przemysłowiec, dyrygent, rolnik, tancerz, finansista, gitarzysta, konferansjer, wokalista, bankowiec, malarz, organista, rzeźbiarz, muzyk oraz kupiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amrani Reda El - (1988-) - marokański sportowiec, tenis ziemny.
 • Ando Masanobu - (1975-) - aktor japoński.
 • Badowski Władysław - (1907-1980) - aktor, lalkarz, reżyser, dyrektor teatru.
 • Bent Marcus - (1978-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Charlotta Zofia - (1744-) - niemiecka księżniczka Mecklenburg-Strelitz, królowa Wielkiej Brytanii.
 • Cogan Alma - (1932-) - piosenkarka angielska.
 • Ephron Nora - (1941-) - amerykańska pisarka, dziennikarka, reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Harper Robert - (1951-) - amerykański aktor telewizyjny.
 • Hervey Augustus - (1724-1779) - brytyjski admirał, polityk.
 • Kim Catherine Haena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Kingston Natalie - (1905-) - aktorka amerykańska.
 • Monro David Carmichael - (1886-1960) - brytyjski generał, lekarz.
 • Oreiro Natalia - (1977-) - urugwajska aktorka, piosenkarka.
 • Sarniak Robert - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shibicky Alex - (1914-2005) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Watson Heather - (1992-) - brytyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Wieczorek Włodzimierz - (1962-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zięba Robert - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • d'Argenlieu Olivier-Charles-Marie Thierry - (1887-1940) - generał francuski.
 • Özkan Yavuz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.