Byk, 19 maja - Mężczyzna

Byk, 19 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który urodził się dnia 19 5, bywa osobnikiem samolubnym, pozostałe osoby mają rozwiązywać jego zmartwienia, potrafi na zimno posługiwać się innymi ludźmi i jest bezgranicznie zafiksowany na sobie. Bywa jednostką oficjalną, chce dysponować sprawdzoną repliką na dowolne dające się pomyśleć zapytanie, częstokroć jest kulturalny, aczkolwiek też nieco stereotypowy w zachowaniu, a więc jest to doskonały animator. To osoba apodyktyczna, zachowuje się jak zabijaka i odwoływanie się do jego rozsądku często nie przynosi efektów, zatem częstokroć napotyka niejawny sprzeciw względem swoich aktywności. To osobnik szczery, często jest bardzo lubiony, nie tai własnych afektów, lecz niestety, momentami mówi nazbyt dosadnie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje siłę charakteru i cierpliwość, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak umie być przesadnie formalny w nieznanych okolicznościach. Jest to osoba lojalna, jest niezmiernie kochający wobec swojego towarzysza życia, jest niezwykle ceniony przez wspólników, jednakże częstokroć w tej wrodzonej grzeczności potrafi zaniedbać osobiste interesy. Jest to jednostka konserwatywna, najbardziej ochoczo funkcjonuje zawsze w taki sam sposób jak wcześniej, na wszelką nowinkę zerka bez entuzjazmu i z podejrzliwością, więc często toczy burzliwe utarczki z własnymi dziećmi. To człowiek łagodny, nie stara się wykazywać kolegom posiadanej władzy, nie wykorzystuje przemocy w stosunkach z innymi osobami ani nie komunikuje się z pociechami wyłącznie obwieszczaniem instrukcji i zasad. Charakteryzuje się wytrwałością, w szkole częstokroć osiąga imponujące noty, często jest cudownym opiekunem i umie uważnie czekać na odpowiedni moment.
To osobnik nieustraszony, potrafi zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by raczej nie zamartwiać się z góry i pragnie działać w biegu. To człowiek powolny, jakiekolwiek grafiki istnieją dla niego tylko w założeniach, umie przekroczyć każdy możliwy harmonogram, jakby wyśmienicie spędzał czas przy takim traceniu życia. Jest to osoba zrównoważona, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, dlatego cały żywot z największą przyjemnością trwoni na intymnych rozważaniach i potrafi nie stracić głowy w stresujących sytuacjach. To jednostka odpowiedzialna, obowiązek jest dla niego rzeczą świętą, pracuje podług dokładnie sprokurowanego planu, a zatem mimo złudnej ospałości zwykle urzeczywistnia swoje pomysły. To człowiek oschły, jest unikany przy zapraszaniu na hulanki, częstokroć bywa zbyt srogi i zawzięty, bowiem przejawianie zrozumienia nie wychodzi mu łatwo. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ najistotniejszy jest dla niego rzeczywisty pożytek i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz przezornie. Jest to osoba ostrożna, unika nieprzemyślanych działań, analizuje różnorodne projekty wydarzeń i prze ku dostatkowi z wolna, ale systematycznie. Jest to jednostka silna, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje pragnienia, jeśli to konieczne, zdecydowanie i konkretnie uzasadnia swoje oceny oraz z radością wita wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości.

Inne cechy prawidłowo portretujące niniejszego człowieka to też: uparty, miły, pusty, niedostępny, hojny, kochliwy, despotyczny, wytrzymały, zbolały, ociężały, samotny, wiarygodny, ugodowy, gorliwy, wystraszony, zuchwały, litościwy, roztropny, uprzejmy, niewrażliwy, bezkompromisowy i fanatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: agrotechnik, przemysłowiec, dyrygent, rolnik, tancerz, finansista, gitarzysta, konferansjer, wokalista, bankowiec, malarz, organista, rzeźbiarz, muzyk oraz kupiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.