Byk, 17 maja - Mężczyzna

Byk, 17 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który urodził się w dniu 17 5, jest to osobnik otwarty, jego szczerość przynosi mu powodzenie w towarzystwie, uczciwość to jego prawdziwe miano, jednak często nie starcza mu delikatności. Bywa jednostką egoistyczną, inne osoby mają obowiązek rozplątywać jego problemy, cechuje go brak wrażliwości i nie zwraca uwagi na potrzeby pozostałych ludzi. To jednostka szczera, jest zacnym i słownym podkomendnym, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek chwilami w swoim oddaniu sięga aż do bufonerii. To osobnik łagodny, nie dba o władzę ani nie próbuje okazywać kolegom posiadanej pozycji. To osoba cierpliwa, częstokroć jest fenomenalnym opiekunem, spełnia się w charakterze lubianego wychowawcy i wytrwałość w dążeniu do celu często dopomaga mu uzyskać dostatek. Jest to człowiek autokratyczny, jest naturalną personifikacją kaprala i częstokroć nie wie o społecznym postrzeganiu swojej postaci, dlatego często spotyka się z biernym oporem dla swoich działań. Jest to jednostka oficjalna, jego postępowanie jest częstokroć szablonowe, jako element wspólnoty jest często solidny, chociaż przy tym niezbyt bystry, a więc perfekcyjne efekty uzyskuje w technologicznych przedmiotach wypranych z kuglarskich ozdobników. To osobnik konserwatywny, uwielbia posiadać spójne stanowisko względem wszelkich spraw, na każdą nowość spoziera bez entuzjazmu i z obawami, zatem częstokroć niezmiennie obstaje przy już dawno zdezaktualizowanych technikach i strategiach. Jest to osoba zorganizowana, potrafi dociągnąć swoje plany do szczęśliwego końca, pracuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak często nie umie tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach.
Charakteryzuje się przezornością, to przewidujący i ambitny planista, wnikliwie przegląda istniejące ekstrapolacje i informacje oraz nie ufa konceptom utworzonym byle jak. Lubi zachowywać się powolnie, trudno go oszołomić wykwintnymi zdaniami, ponieważ w szczególności ceni użyteczność i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. Cechuje się męstwem, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż pracuje nad tym, by przeważnie nie bać się na zapas i ukazuje duże panowanie nad sobą. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wspaniale rozumie swoje oczekiwania, w razie potrzeby odważnie i rzetelnie dowodzi swoich opinii oraz nie stroni od inicjowania sprzeczek. Częstokroć bywa wstrzemięźliwy, często drażni swoją bezpośredniością, na ogół zaprzątają go tylko ewidentne fakty i wyniki, bo nie umie wyrażać uczuć. To człowiek spokojny, nie męczy go gorliwa realizacja nieurozmaiconych zleceń, więc odczuwa pociąg do opieszałych, flegmatycznych prac i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. To osobnik rzetelny, jest bardzo zawzięty i zdyscyplinowany, jego koncepcje nie zawierają wad, a zatem w długofalowym kontekście zwykle przegania krewkich wodzirejów. Jest to osoba powolna, leniwiec to przy nim rzeczywista inkarnacja gwałtowności, zachowuje się tak, jakby dysponował na zrealizowanie jakichkolwiek spraw całym stuleciem.

Pozostałe cechy kapitalnie obrazujące wspomnianą jednostkę to też: przyjazny, ordynarny, pracowity, apodyktyczny, sympatyczny, pyszałkowaty, wyrachowany, zgryźliwy, krytykancki, niepohamowany, miły, nietaktowny, perfekcjonistyczny, zgaszony, dokuczliwy, łaskawy, skąpy, uparty, chytry oraz despotyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: przemysłowiec, akwizytor, konferansjer, agrotechnik, kupiec, kontrabasista, artysta, pianista, plantator i organista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.