Byk, 16 maja - Mężczyzna

Byk, 16 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który urodził się w dniu 16 5, lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do mety, umie się prawidłowo mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie sztywny w nietypowych okolicznościach. Cechuje się cierpliwością, umie osiągnąć sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowego treningu, w zamierzchłych epokach potrafiłby być skrybą kaligrafującym antycznych tomach i umie bacznie słuchać cudzych gawęd. Jest to człowiek wyrozumiały, nie instruuje dzieci tylko wygłaszaniem dyspozycji i zakazów, nie pozwala się łatwo rozzłościć ani nie jest zawistny i bezwzględny. To jednostka lojalna, jest niezmiernie ciepły dla swojego małżonka, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, lecz często w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego własne kłopoty są ważne, do swoich partnerów ma nastawienie totalnie interesowne i nie zaprząta go rozbudowa twórczych relacji z osobami. Bywa apodyktyczny, nie lubi osądzania własnych koncepcji i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, dlatego częstokroć spotyka się z cichą opozycją wobec swoich aktywności. Jest to osobnik prostolinijny, jego bezpośredniość dostarcza mu popularności, nie cierpi krążyć dookoła tematu, ale często nie wystarcza mu subtelności. To człowiek tradycjonalistyczny, pragnie posiadać spójną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, na każdą zmianę spoziera niechętnie i podejrzliwie, a zatem nie znosi dokoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Jest to jednostka oficjalna, przypomina bolid bez zderzaków, częstokroć jest niezwykle taktowny, jednakże też nieco stereotypowy w zachowaniu, toteż jest to najlepszy animator.
To osoba powściągliwa, często denerwuje swoją arogancją, częstokroć jest nazbyt rygorystyczny i zacięty, albowiem nie rozumie ludzkich emocji. Jest to człowiek śmiały, nie przerażają go nijekie przeciwności, bo stara się przeważnie nie lękać się z wyprzedzeniem i okazuje dużą samokontrolę. To jednostka odpowiedzialna, jest bardzo cierpliwy i zdyscyplinowany, jego plany nie zawierają dziur, zatem mimo fałszywej ociężałości z reguły urzeczywistnia swoje projekty. Charakteryzuje się powolnością, nie marnuje zasobów na najzwyczajniej niepotrzebne sprawy, ponieważ w każdym wypadku rozważa pożądane zyski i zawsze działa przytomnie oraz przezornie. To osoba opanowana, jest podobny do średniowiecznego mnicha, więc niezmiernie nienawidzi być popędzany i drażni go współdziałanie z ludźmi dynamicznymi. Znamionuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, drobiazgowo układa najdrobniejsze posunięcia oraz śpieszy ku sukcesowi wolno, aczkolwiek metodycznie. Jest to osoba zdecydowana, na ogół żyje żywiołowo i na wysokich obrotach, nie czuje oporu przed unicestwianiem dotychczasowego porządku i nie odstępuje od urzeczywistnienia dalekowzrocznych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i złudnego udogodnienia. Jest to osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie bez reszty odprężonego, umie wykroczyć poza wszelki realny harmonogram, jakby dysponował na zrealizowanie dowolnych zadań kompletnym stuleciem.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające niniejszego człowieka to też: zawzięty, umiarkowany, litościwy, przebiegły, bezbarwny, lodowaty, nieelastyczny, schematyczny, pusty, kochliwy, zbolały, zuchwały, wyzwolony, zdystansowany, roztropny, nieufny, nieokrzesany, dokuczliwy, brutalny, potężny, krytyczny, chciwy oraz namiętny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: aktor, lutnik, bankowiec, tatuażysta, hodowca, dyrygent, artysta, akwizytor, ubezpieczyciel, prezenter, wokalista i finansista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Csányi Sándor - (1975-) - aktor węgierski.
 • Korona Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kosmowska Ada - (1871-) - aktorka teatralna.
 • Kotliński Janusz - (1943-) - sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Lawless Tom - (1956-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Alvin - (1944-2013) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista.
 • Limahl - (1958-) - angielski wokalista, muzyk.
 • Milano Alyssa - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Mojsow Łazar - (1920-2011) - polityk macedoński.
 • Oberek Gabriela - (1986-) - aktorka.
 • Reinhardt - (1968-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Rudenko Mykoła - (1920-2004) - pisarz ukraiński.
 • Rzewuski Jan - (1916-1994) - fizyk, profesor.
 • Smith Jon - (1975-) - pisarz brytyjski.
 • Swanson Kristy - (1969-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Świercz Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Towers Tiffany - (1971-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wira Albin - (1953-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.