Byk, 11 maja - Mężczyzna

Byk, 11 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna byk urodzony dnia 11 5 to człowiek konserwatywny, unika wszelkich udziwniań i zmian, jest przeświadczony o nieodmiennej prawdziwości uprzednio wykształconych stanowisk, a zatem nie znosi dookoła siebie jakichkolwiek innowatorów. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kompanów posiada podejście absolutnie egoistyczne, pozostałe osoby mają obowiązek rozwikływać jego problemy i powiązania dwustronne znaczą dla niego zdobywanie zysków. Jest to jednostka szczera, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, oddanie w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niepodważalną, lecz częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To osobnik konsekwentny, umie dowieść swoje projekty do pomyślnego wykonania, działa w sposób rozsądny i zamierzony, jednak potrafi być nazbyt formalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest to człowiek poczciwy, nie cierpi podnosić głosu na towarzyszy, nie wychowuje dzieci jedynie wygłaszaniem pouczeń i zasad ani nie uzyskuje uległości surowością. To osoba prostolinijna, jest rozchwytywany w otoczeniu, nie chowa własnych afektów, ale niestety, czasami wyraża się zanadto szczerze. Bywa apodyktyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem szeryfa i przemawianie do jego rozwagi często nie sprawdza się, a więc jest niepopularny w swoim środowisku. Jest to jednostka cierpliwa, częstokroć cieszy go wędkarstwo, nieustępliwość w posuwaniu się do celu często pomaga mu osiągnąć bogactwo i umie być wyrozumiałym i empatycznym kumplem. Jest to osobnik sztywny, pragnie dysponować opracowaną odpowiedzią na każde potencjalne zapytanie, jest dosyć oficjalny chociaż zawsze też niezmiernie miły, zatem najwspanialsze wyniki osiąga w technologicznych przedmiotach pozbawionych szpanerskich ozdobników.
Jest to człowiek śmiały, nie trwożą go nijekie trudności, ponieważ potrafi pokonać własny lęk i wykazuje wielkie panowanie nad sobą. Znamionuje się zrównoważeniem, leniwie celebruje ulubione ceremoniały, toteż umie zrozumieć osobliwą sztukę i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. To osoba rozważna, dokłada starań, by nie zachowywać się intuicyjnie, wnikliwie analizuje istniejące ekstrapolacje i statystyki oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych na kolanie. To osobnik oschły, bywa poczytywany za gbura, częstokroć jest zbyt surowy i bezpardonowy, gdyż nie pojmuje ludzkich wzruszeń. Jest to jednostka słowna, wcale nie opóźnia zadań do załatwienia, utrzymuje jednolity, aczkolwiek skuteczny rytm aktywności, dlatego mimo zwodniczej powolności przeważnie wciela w życie swoje plany. To człowiek flegmatyczny, wszelkie scenariusze istnieją dla niego tylko na papierze, guzdra się ze wszystkim tak strasznie, jakby przemijanie czasu zupełnie nie miało związku z jego istotą. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie marnuje prac na najzwyczajniej nieuzasadnione rzeczy, bowiem w każdym wypadku rozpatruje przewidywane profity i w osobistych decyzjach zawsze opiera się na zimnych kalkulacjach. Jest to osoba zdecydowana, wyraźnie i precyzyjnie komunikuje swoje oczekiwania, chętnie walczy z innymi oraz nie rezygnuje z realizacji dalekowzrocznych inicjatyw dla krótkotrwałego i złudnego komfortu.

Inne przymioty adekwatnie obrazujące ową jednostkę to także: zuchwały, szorstki, sympatyczny, schematyczny, wystraszony, czuły, poważany, tkliwy, snobistyczny, marudny, nieustępliwy, pracowity, despotyczny, badawczy, tajemniczy, przyjacielski, fanatyczny, nieuprzejmy, miłosierny i niedostępny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: akwizytor, kupiec, gitarzysta, przemysłowiec, muzyk, aktor, lutnik, malarz, urzędnik, przedsiębiorca oraz kontrabasista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.