Byk, 11 maja - Mężczyzna

Byk, 11 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna byk urodzony dnia 11 5 to człowiek konserwatywny, unika wszelkich udziwniań i zmian, jest przeświadczony o nieodmiennej prawdziwości uprzednio wykształconych stanowisk, a zatem nie znosi dookoła siebie jakichkolwiek innowatorów. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kompanów posiada podejście absolutnie egoistyczne, pozostałe osoby mają obowiązek rozwikływać jego problemy i powiązania dwustronne znaczą dla niego zdobywanie zysków. Jest to jednostka szczera, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, oddanie w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niepodważalną, lecz częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To osobnik konsekwentny, umie dowieść swoje projekty do pomyślnego wykonania, działa w sposób rozsądny i zamierzony, jednak potrafi być nazbyt formalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Jest to człowiek poczciwy, nie cierpi podnosić głosu na towarzyszy, nie wychowuje dzieci jedynie wygłaszaniem pouczeń i zasad ani nie uzyskuje uległości surowością. To osoba prostolinijna, jest rozchwytywany w otoczeniu, nie chowa własnych afektów, ale niestety, czasami wyraża się zanadto szczerze. Bywa apodyktyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem szeryfa i przemawianie do jego rozwagi często nie sprawdza się, a więc jest niepopularny w swoim środowisku. Jest to jednostka cierpliwa, częstokroć cieszy go wędkarstwo, nieustępliwość w posuwaniu się do celu często pomaga mu osiągnąć bogactwo i umie być wyrozumiałym i empatycznym kumplem. Jest to osobnik sztywny, pragnie dysponować opracowaną odpowiedzią na każde potencjalne zapytanie, jest dosyć oficjalny chociaż zawsze też niezmiernie miły, zatem najwspanialsze wyniki osiąga w technologicznych przedmiotach pozbawionych szpanerskich ozdobników.
Jest to człowiek śmiały, nie trwożą go nijekie trudności, ponieważ potrafi pokonać własny lęk i wykazuje wielkie panowanie nad sobą. Znamionuje się zrównoważeniem, leniwie celebruje ulubione ceremoniały, toteż umie zrozumieć osobliwą sztukę i potrafi zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. To osoba rozważna, dokłada starań, by nie zachowywać się intuicyjnie, wnikliwie analizuje istniejące ekstrapolacje i statystyki oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych na kolanie. To osobnik oschły, bywa poczytywany za gbura, częstokroć jest zbyt surowy i bezpardonowy, gdyż nie pojmuje ludzkich wzruszeń. Jest to jednostka słowna, wcale nie opóźnia zadań do załatwienia, utrzymuje jednolity, aczkolwiek skuteczny rytm aktywności, dlatego mimo zwodniczej powolności przeważnie wciela w życie swoje plany. To człowiek flegmatyczny, wszelkie scenariusze istnieją dla niego tylko na papierze, guzdra się ze wszystkim tak strasznie, jakby przemijanie czasu zupełnie nie miało związku z jego istotą. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie marnuje prac na najzwyczajniej nieuzasadnione rzeczy, bowiem w każdym wypadku rozpatruje przewidywane profity i w osobistych decyzjach zawsze opiera się na zimnych kalkulacjach. Jest to osoba zdecydowana, wyraźnie i precyzyjnie komunikuje swoje oczekiwania, chętnie walczy z innymi oraz nie rezygnuje z realizacji dalekowzrocznych inicjatyw dla krótkotrwałego i złudnego komfortu.

Inne przymioty adekwatnie obrazujące ową jednostkę to także: zuchwały, szorstki, sympatyczny, schematyczny, wystraszony, czuły, poważany, tkliwy, snobistyczny, marudny, nieustępliwy, pracowity, despotyczny, badawczy, tajemniczy, przyjacielski, fanatyczny, nieuprzejmy, miłosierny i niedostępny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: akwizytor, kupiec, gitarzysta, przemysłowiec, muzyk, aktor, lutnik, malarz, urzędnik, przedsiębiorca oraz kontrabasista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.