Byk, 10 maja - Mężczyzna

Byk, 10 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk urodzony dnia 10 5 to człowiek dobroduszny, nie próbuje wykazywać wspólnikom posiadanej siły ani nie używa przemocy w stosunkach z innymi osobami. To osobnik zorganizowany, konsekwentnie podąża do celu, przeszkody nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak czasem przesadnie obstaje za przedtem opracowanymi koncepcjami. Cechuje się wiernością, potrafi być autentycznym kolegą dostępnym w zmartwieniach, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, jednakże jego przyrodzony legalizm umie skutkować przypływami antypatii. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć jest wyśmienitym nauczycielem, na uczelni często osiąga doskonałe lokaty i konsekwencja pomaga mu zauważyć korelacje niezauważalne dla pozostałych ludzi. Jest to osobnik apodyktyczny, nie znosi krytykowania własnych poleceń i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego opinii, toteż potrafi prowokować opory wśród swoich podkomendnych. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, najchętniej funkcjonuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak poprzednio, jest przeświadczony o niezmiennej poprawności już wytworzonych punktów widzenia, więc częstokroć gubi się w dzisiejszym, otoczeniu. Bywa osobnikiem egoistycznym, do swoich znajomych ma nastawienie całkowicie wyrachowane i nie absorbuje go rozwijanie korzystnych więzi z osobami. Jest to jednostka szczera, z łatwością zawiązuje bliskie stosunki, prawdomówność to jego prawdziwe miano, aczkolwiek w dodatku nie umie być powściągliwy. Bywa sztywny, ubóstwia wyrafinowany towarzyski ceremoniał, nieszablonowość to dla niego niemal inne określenie złego zachowania, a zatem optymalne rezultaty uzyskuje w technologicznych dziedzinach wypranych z krzykliwych fajerwerków.
Znamionuje się sumiennością, bynajmniej nie odwleka spraw do wykonania, jego projekty nie posiadają usterek, a więc w długookresowym ujęciu zazwyczaj prześciga gwałtownych aktywistów. Charakteryzuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, gdyż decydująca jest dla niego realna przydatność i każdy produkt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. To osobnik powolny, sfinalizowanie czegokolwiek o czasie to dla niego niewykonalna misja, potrafi wykroczyć poza wszelki możliwy czas realizacji, jakby kompletnie nie interesował się finiszem swoich prac. Jest to osoba zrównoważona, wykonuje pracę niespiesznie oraz z namysłem, zatem cały rok po roku z największą satysfakcją przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i z reguły mozoli się rzetelnie, lecz we własnym rytmie. To jednostka ostrożna, podejmuje próby, by nie reagować intuicyjnie, analizuje różne plany działań oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez bezsensownych rozterek, chętnie wdraża wielkie reformy i przełomy oraz nie pozwala się skonfundować. Bywa chłodny, jest opuszczany przy spraszaniu na hulanki, przeważnie zaprzątają go tylko nagie fakty i efekty, albowiem nie umie wyrażać emocji. To człowiek śmiały, nie przerażają go nijekie trudności, bowiem potrafi zwalczyć swój strach i jakiekolwiek przeciwności raczej nie trwożą go.

Pozostałe cechy celnie portretujące niniejszego osobnika to też: mądry, namiętny, dokuczliwy, ugodowy, niewrażliwy, namówiony, ograniczony, tkliwy, czujny, samotny, nieufny, bezkompromisowy, tajemniczy, brutalny, logiczny, zimny, pracowity, schematyczny, uprzejmy, prawy, czuły, miły, nieuprzejmy, nieelastyczny, nieugięty, destrukcyjny oraz melancholijny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: przedsiębiorca, akwizytor, aktor, bankowiec, ubezpieczyciel, urzędnik, finansista, rzeźbiarz i kupiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.