Byk, 01 maja - Mężczyzna

Byk, 01 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna byk, który urodził się dnia 1 5, to jednostka dobroduszna, nie dba o sławę ani nie zdobywa uległości bezwzględnością. Jest to osobnik bezpośredni, często jest niezmiernie popularny, bardzo ceni szczerość, lecz w dodatku nie umie być powściągliwy. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, lubi skomplikowaną publiczną etykietę, zdaje się być trwale zablokowany w nieodmiennej strategii działania, więc jest to najlepszy mistrz ceremonii. Jest to osoba apodyktyczna, postrzega się za jednostkę fachową w dowolnej sprawie i nie martwi się ocenianiem swojego sposobu bycia, toteż marnie sprawdza się podczas grupowych zajęć. To człowiek metodyczny, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego zakończenia, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak częstokroć nie wystarcza mu elastyczności niezbędnej w naglących okolicznościach. Charakteryzuje się wiernością, koledzy są dla niego niezwykle istotni, jest niezmiernie chwalony przez współtowarzyszy, aczkolwiek jego przyrodzony legalizm umie owocować przypływami antypatii. To osobnik tradycjonalistyczny, nie lubi wszelkich ekstrawagancji i reorganizacji, jego współpracownicy mają postrzegać sprawy tak samo jak on, a więc często uporczywie obstaje przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i procedurach. Bywa osobą egoistyczną, wyłącznie jego prywatne kłopoty są znaczące i jest bez reszty zafiksowany na sobie. To osobnik wytrwały, w ogólniau częstokroć osiąga dobre oceny, często jest świetnym wychowawcą i potrafi urzeczywistnić zadania bardzo nieatrakcyjne dla pozostałych ludzi.
Jest to jednostka opanowana, bez pośpiechu celebruje ukochane ceremonie, a zatem lubuje się w leniwych, wyciszających pracach i denerwuje go kooperacja z osobami pospiesznymi. Jest to jednostka flegmatyczna, nie trwoni środków na zwyczajnie niepotrzebne rzeczy, albowiem szczególnie ceni użyteczność i próbuje funkcjonować według wytyczonych harmonogramów. To osobnik oschły, jest brany za impertynenta, nie umie zbudować intymnego kontaktu z innym człowiekiem, gdyż nie potrafi manifestować emocji. Cechuje się siłą, jasno i dokładnie komunikuje swoje potrzeby, nie odczuwa oporu przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie boi się wszczynania kłótni. Znamionuje się odwagą, umie zrealizować sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem rewelacyjnie radzi sobie ze stresem i ubóstwia pracować energicznie. To jednostka odpowiedzialna, swoje obowiązki traktuje na serio, postępuje podług skrupulatnie sprokurowanego scenariusza, zatem można doszkalać się od niego ergonomiczności oraz efektywności. Jest to osobnik powolny, jakiekolwiek grafiki istnieją dla niego jedynie w założeniach, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby kompletnie nie zabiegał o finisz swoich działań. To osoba ostrożna, to przezorny i posiadający duże aspiracje strateg, rozważa różne plany wydarzeń i nie polega na pomysłach stworzonych niestarannie.

Inne cechy poprawnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to również: przyjacielski, wyciszony, szorstki, nieufny, wyniosły, zuchwały, ordynarny, ustatkowany, samotny, miłosierny, despotyczny, kochliwy, natrętny, schematyczny, nieuczciwy, cyniczny, poważany, niezawodny, badawczy, przebiegły, potężny, obowiązkowy, srogi, naiwny, bezwzględny oraz czuły.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: lutnik, gitarzysta, tancerz, urzędnik, kupiec, pianista, aktor, artysta, konferansjer, tatuażysta, przemysłowiec, plantator, akwizytor, dyrygent, muzyk i biznesmen.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bathurst Henry - (1927-2011) - brytyjski arystokrata, polityk.
 • Binalshibh Ramzi - (1972-) - terrorysta jemeński.
 • Dornan Jamie - (1982-) - aktor północnoirlandzki.
 • Fath Farah - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Goral Władysław - (1898-1945) - duchowny katolicki, biskup.
 • Habsburg Rudolf IV Założyciel; Rudolf I - (1218-1291) - hrabia Habsburga i Kyburga, władca Górnej Alzacji jako Rudolf IV, król Niemiec 1273-1291 jako Rudolf I Urodzony Limburg w pobliżu Sasbach am Kaiserstuhl.
 • Hale Sonnie - (1902-1959) - aktor angielski.
 • Jędrzejczyk Norbert - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Johnston Julanne - (1900-) - aktorka amerykańska.
 • Leśniowski Mateusz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mangan James Clarence - (1803-1849) - poeta irlandzki.
 • McGrain Danny - (1950-) - szkocki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Ntibazonkiza Saïdi - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • O'Donnell Martin - (1955-) - kompozytor amerykański.
 • Owens Graeme - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Przetak Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rojek Filip - (1984-) - aktor.
 • Samassa Mamadou - (1986-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Spychała Sebastian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wojnarowska Cezaryna Wanda - (1861-) - działaczka rewolucyjna, publicystka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.