Byk, 30 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 30 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk urodzony dnia 30 4 jest to jednostka cierpliwa, potrafi być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem, konsekwencja w kroczeniu do mety często pomaga mu uzyskać dostatek i w ogólniau częstokroć uzyskuje wybitne lokaty. Jest to człowiek konserwatywny, nienawidzi niespodziewanych reorganizacji i udziwniań, jest przekonany o niezmiennej prawdziwości poprzednio wytworzonych opinii, dlatego nie aprobuje wokół siebie jakichkolwiek innowatorów. To osoba lojalna, jest niezmiernie serdeczny wobec własnego małżonka, do małżeństw podchodzi niezwykle serio, jednakże jego spontaniczna prawość umie być przyczyną przypływów awersji. Jest to osobnik autokratyczny, chce zdobyć całą kulę ziemską i często nie posiada wiedzy o zbiorowym postrzeganiu swojej persony, toteż bywa nielubiany w swoim środowisku. To jednostka wyrozumiała, nie wykorzystuje siły w relacjach z innymi ludźmi, nie stara się ukazywać wspólnikom posiadanej pozycji ani nie wychowuje dzieci tylko stosowaniem pouczeń i reguł. Bywa osobnikiem samolubnym, osoby dookoła muszą zabiegać o jego samopoczucie, nie zaprząta go rozwój korzystnych stosunków z kolegami i do swoich współtowarzyszy ma podejście totalnie wyrachowane. Cechuje się metodycznością, pracuje bez bezsensownych sprintów, potrafi się należycie inspirować, jednak częstokroć nie starcza mu inicjatywy wskazanej w nagłych sytuacjach. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, chce dysponować kompletną odpowiedzią na dowolną możliwą wątpliwość, zdaje się być trwale zablokowany w nieodmiennym sposobie działania, a zatem jest to kapitalny organizator. To osobnik naturalny, jego otwartość dostarcza mu powodzenia w towarzystwie, szczerość to jego prawdziwa nazwa, ale często irytuje takim zachowaniem współpracowników.
Jest to jednostka sumienna, swoje misje postrzega na serio, jego projekty nie kryją błędów, więc można uczyć się od niego funkcjonalności oraz sprawności. Jest to człowiek zdecydowany, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, chętnie współzawodniczy z innymi i z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych reform w rzeczywistości. Charakteryzuje się męstwem, bardzo rzadko lęka się nietypowych wyzwań, bo świetnie wytrzymuje tremę i jawi się pozostałym ludziom nieporuszoną opoką. Jest to osoba ostrożna, unika pośpiesznych aktywności, dokładnie planuje najdrobniejsze akcje oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych byle jak. Znamionuje się spokojem, z namysłem celebruje ulubione ceremonie, a więc każdy żywot z największą satysfakcją spędza na prywatnych rozmyślaniach i umie zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach. To osobnik powolny, nie interesuje się pozorami, albowiem nadrzędna jest dla niego faktyczna przydatność i w każdym wypadku działa świadomie oraz przewidująco. To jednostka flegmatyczna, nie można go przeważnie określić przewidywalnym, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby wspaniale spędzał czas przy takim marnowaniu życia. Częstokroć bywa powściągliwy, jest uważany za aroganta, często bywa przesadnie zasadniczy i zajadły, gdyż przejawianie afektów jest dla niego problemem.

Inne przymioty trafnie obrazujące owego człowieka to również: krytyczny, lodowaty, destrukcyjny, gospodarny, niewrażliwy, prawy, dokuczliwy, zdystansowany, ustatkowany, beznamiętny, skąpy, ufny, chytry, zgryźliwy, nadęty, wiarygodny, niepohamowany, grubiański, wystraszony, samotny, obowiązkowy, bezlitosny, zbolały, nietaktowny, przesądny oraz nieufny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: hodowca, urzędnik, rzeźbiarz, pianista, tancerz, dyrygent, malarz, akwizytor, tatuażysta i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chojnecki Daniel - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dec Paweł - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Górecka Marta - (1983-) - aktorka.
 • Hüfner Tatjana - (1983-) - niemiecka sportowiec, saneczkarstwo.
 • Jewtimowa Dia - (1987-) - bułgarska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kiczyński Marcin - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Larsson Peter - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Neumann Sławomir - (1968-) - ekonomista, polityk.
 • Pokorski Hubert - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rich Buddy - (1917-1987) - amerykański muzyk jazzowy, perkusista.
 • Rulewicz Iwona - (1959-) - aktorka.
 • Salle Jan Chrzciciel de la - (1651-1719) - święty, francuski ksiądz, teolog.
 • Shannon Claude - (1916-2001) - amerykański matematyk, inżynier elektryk.
 • Smith Michael J - (1945-1986) - astronauta amerykański.
 • Śmiały Filip III - (1245-1285) - król Francji 1270-1285.
 • Young Burt - (1940-) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.