Byk, 26 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 26 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który przyszedł na świat w dniu 26 4, to człowiek sztywny, lubuje się w rozbudowanej towarzyskiej etykiecie, jako członek społeczności jest częstokroć wiarygodny, mimo że przy tym niezbyt lotny, a zatem najwspanialsze rezultaty uzyskuje w matematycznych przedmiotach wyzbytych bufońskich fajerwerków. Jest to osoba poczciwa, nie pozwala się łatwo zdenerwować ani nie zdobywa posłuchu srogością. Jest to osobnik lojalny, kompani są dla niego bardzo ważni, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek często w tej immanentnej życzliwości umie nie zaspokoić własnych interesów. Jest to jednostka wytrwała, umie uważnie wsłuchiwać się w cudze opowieści, potrafi uzyskać mistrzostwo w sprawach wymagających długofalowego treningu i w minionych wiekach umiałby być benedyktynem kaligrafującym drogocennych tomach. To osoba konserwatywna, uznaje innowacje za taktykę zepsucia sprawdzonych obiektów, na każdą ciekawostkę spoziera bez entuzjazmu i z obawami, więc częstokroć czuje się zagubiony w dzisiejszej, rzeczywistości. To osobnik otwarty, z łatwością buduje kontakty, szczerość to jego najlepsze miano, lecz na nieszczęście, niejednokrotnie przemawia nadmiernie bezpośrednio. Bywa samolubny, nie zwraca uwagi na pragnienia innych ludzi, do zamierzeń potrafi dążyć nawet poprzez ludzką szkodę i pozostałe osoby mają rozwikływać jego zmartwienia. Bywa władczy, nie cierpi podważania swoich koncepcji i często nie zdaje sobie sprawy z publicznego postrzegania swojej persony, dlatego umie prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi. Cechuje się metodycznością, potrafi doprowadzić swoje plany do szczęśliwego zakończenia, umie się adekwatnie inspirować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie zmieniające się sytuacje.
Jest to człowiek zdecydowany, z reguły żyje szybko i na wysokich obrotach, nie odczuwa awersji przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie daje się skonfundować. Bywa oschły, jest poczytywany za aroganta, na ogół zajmują go tylko ewidentne fakty i wyniki, ponieważ nie potrafi uzewnętrzniać wzruszeń. Jest to jednostka zrównoważona, jest to prawdziwy funkcjonariusz, zatem cały żywot z największą satysfakcją trwoni na samotnych refleksjach i zazwyczaj mozoli się sumiennie, jednakże we własnym tempie. To osobnik przewidujący, wystrzega się niefrasobliwych działań, tworzy wymyślne projekty oraz nie wierzy pomysłom napisanym w pośpiechu. To osoba sumienna, pod żadnym pozorem nie odkłada zadań do zrealizowania, postępuje według drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, toteż pomimo fałszywej ociężałości przeważnie realizuje swoje plany. Jest to jednostka powolna, nie można go raczej opisać jako punktualnym, działa tak, jakby dobrze spędzał czas przy takim trwonieniu życia. Jest to osobnik flegmatyczny, nie interesuje się fasadami, bo stara się jedynie o autentycznie przydatne rzeczy i w każdym wypadku usiłuje sporządzać długookresowe analizy. Jest to osoba dzielna, nie trwożą go jakiekolwiek przeciwności, gdyż umie pokonać własny przestrach i wydaje się innym ludziom nieugiętym kamieniem.

Pozostałe przymioty właściwie portretujące przedstawianego człowieka to również: bezbarwny, samotny, miły, zgaszony, nieuczciwy, uparty, niedostępny, poważany, nieokrzesany, namiętny, roztropny, wyciszony, despotyczny, destrukcyjny, fanatyczny, namówiony, naiwny, ociężały, łaskawy, gorliwy, logiczny, melancholijny, beznamiętny, wyzwolony oraz wiarygodny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: rolnik, artysta, ubezpieczyciel, kupiec, przedsiębiorca, lutnik, pianista, przemysłowiec, finansista, gitarzysta, organista, rzeźbiarz, wokalista i kontrabasista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.