Byk, 21 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 21 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk, który przyszedł na świat dnia 21 4, jest to osobnik dobroduszny, nie pozwala się szybko wyprowadzić z równowagi, nie usiłuje kierować innymi osobami ani nie używa swojej pozycji wobec słabszych ludzi. Jest to jednostka konwencjonalna, przypomina pojazd bez amortyzatorów, częstokroć jest pełny ogłady, lecz również nieco szablonowy w funkcjonowaniu, zatem nie bywa lubianą duszą towarzystwa. Jest to osobnik wytrwały, w ogólniau często uzyskuje dobre stopnie, częstokroć jest idealnym wychowawcą i upór dopomaga mu dostrzec korelacje niezauważalne dla normalnych osób. Znamionuje się metodycznością, potrafi dowieść swoje plany do korzystnego ukończenia, umie się właściwie inspirować, jednak marnie znosi dynamicznie przeobrażające się sytuacje. To jednostka zachowawcza, uznaje zmiany za metodę psucia porządnych obiektów, na wszelką nowinkę spogląda bez entuzjazmu i z obawami, a więc często z uporem trzyma się od dawna zdezaktualizowanych strategii i rozwiązań. Jest to osoba prostolinijna, potrafi natychmiast nawiązać znajomość, niezwykle lubi szczerość, ale niestety, nierzadko wypowiada się nadto otwarcie. Jest to osobnik autokratyczny, uważa się za jednostkę kompetentną w każdej dziedzinie i uważa za niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jego punktu widzenia, a zatem częstokroć przeobraża się w samotnego i niepopularnego zarządcę. To jednostka lojalna, koledzy są dla niego bardzo ważni, oddanie w rodzinie jest dla niego rzeczą niepodważalną, aczkolwiek jego spontaniczna prawość umie być powodem przypływów antypatii. Bywa samolubny, do swoich partnerów ma nastawienie całkowicie wyrachowane, nie absorbuje go wzmocnienie twórczych związków ze znajomymi i pozostałe osoby muszą rozplątywać jego problemy.
Jest to jednostka opanowana, nie nuży go gorliwa realizacja nudnych zleceń, toteż potrafi zrozumieć osobliwą maestrię i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. To człowiek stanowczy, przejrzyście i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, w razie potrzeby zdecydowanie i rzetelnie udowadnia swoje oceny oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia długofalowych inicjatyw dla doraźnej i pozornej ulgi. To osobnik rzetelny, w żadnym razie nie odwleka spraw do zrealizowania, utrzymuje jednorodny, lecz wydajny rytm aktywności, więc w długookresowym podejściu z reguły prześciga narwanych przodowników. Jest to jednostka powolna, nie interesuje się pozorami, bo zawsze rozważa zakładane profity i w każdym wypadku zachowuje się celowo oraz przewidująco. To człowiek oschły, często denerwuje swoją bezpośredniością, nie umie zawrzeć zażyłej więzi z drugą osobą, albowiem empatia nie jest jego silnym atutem. To jednostka flegmatyczna, leniwiec to przy nim prawdziwa inkarnacja gwałtowności, działa tak, jakby przemijanie życia kompletnie nie miało związku z jego istotą. To osobnik odważny, potrafi wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż bardzo dobrze radzi sobie z tremą i jawi się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. To osoba przewidująca, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie.

Inne atrybuty odpowiednio opisujące wspomnianą jednostkę to również: hojny, ofiarny, nieokrzesany, snobistyczny, wyciszony, kochliwy, chciwy, światły, ugodowy, bezlitosny, solidny, krytyczny, mądry, wyrachowany, nadgorliwy, przesądny, zrzędliwy, bezbarwny, nadęty i despotyczny.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: pianista, tancerz, lutnik, przedsiębiorca, kontrabasista, gitarzysta, prezenter, biznesmen, aktor oraz tatuażysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.