Bliźniak, 08 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 08 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który urodził się w dniu 8 6, jest to człowiek towarzyski, opisuje swoje najsubtelniejsze rozważania, nosi w duchu ogromny zapas opowieści, jednak potrafi również zamęczać trajkotaniem nieustannie o jednej kwestii. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje plany do pomyślnego zakończenia, potrafi się należycie mobilizować, jednak umie być nadto oficjalny w zaskakujących sytuacjach. To osoba wścibska, otoczenie jest dla niego obszerną kartoteką, toteż zawsze podejmuje próby, by zajrzeć za horyzont i spełnia się w zawodach powiązanych z ciekawskością. Bywa jednostką niestałą, często brakuje mu hartu ducha i potrafi gwałtownie zrezygnować na chwilę przed zdobyciem mety, zatem niezwykle marnie sprawdza się jako głowa rodu lub opiekun. To osobnik komunikatywny, jego myśli są podobna do skomplikowanych budowli, lubi debatować publicznie o różnych sprawach, aczkolwiek częstokroć w jego przemowach kompletnie brakuje przesłania. Bywa emocjonalny, rozstrzygnięć trudności wypatruje w urokach i w znakach, rachunki i wzory odpychają go, a więc jego życie jest gwałtowne i nieposkromione. Bywa człowiekiem egocentrycznym, umie być sprawnym kanciarzem i nie zaprząta go rozwijanie twórczych relacji z kolegami. Jest to osoba wszechstronna, nie trwoni minut na daremne utyskiwanie, wydaje się mieć gotowe rozwiązanie na każdy prawdopodobny problem i świetnie radzi sobie na dowolnej posadzie.
Znamionuje się szykownością, z największą satysfakcją przyodziewa się w najbardziej poszukiwane aktualnie i gustowne ubiory i jego publiczne obyczaje są w każdym wypadku nienaganne, więc uszczęśliwiony jest jako dysponent dużego mienia. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno go oczarować ślicznymi słowami, bowiem w szczególności ceni ergonomię i w osobistych postanowieniach zawsze opiera się na chłodnych obliczeniach. Jest to jednostka nieuważna, jest nieprzerwanie czymś pochłonięty, lecz jego błyskawiczne wybory często niestety okazują się złe, dlatego częstokroć rzuca się chaotycznie i bez obranego kursu. To człowiek tolerancyjny, ochoczo przyswaja wiedzę o awangardowych i porywających sprawach i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, a zatem nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie niedoboru szacunku dla innych. To osoba pobudliwa, bardziej wnikliwe podglądanie go popycha do przeświadczenia, iż nieprzerwana, odrobinkę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i często nasze odruchowe czyny ukazują najwyższą sprawność. Bywa uległy, samodzielne dokonywanie decyzji potrafi być dla niego bardzo denerwujące, ponieważ częstokroć zdecydowanie nie wystarcza mu pewności siebie i skonfrontowany z czyimś naciskiem nie daje rady dopiąć swego. To osobnik uczciwy, dokłada starań, by unieść się ponad własne urazy oraz nie jest popędliwy z przedsiębraniem działania, toteż w każdym wypadku w pierwszej kolejności wnikliwie cię przepyta przed ogłoszeniem osądu. Jest to jednostka subtelna, umie wybrnąć z zagmatwanych i groźnych okoliczności, które sprawiają wrażenie nierealnych a nawet pomylonych i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych poprzedników.

Pozostałe cechy celnie odzwierciedlające tego człowieka to również: zadufany, zdolny, zawzięty, życzliwy, zapalczywy, postępowy, afektowany, sceptyczny, wyzywający, umiarkowany, zmysłowy, ponętny, potulny, ekscentryczny, inteligentny, rozsądny, czarujący, niegrzeczny, uroczy, rozhisteryzowany, kochający, stabilny, histeryczny, pompatyczny, kapryśny, gadatliwy oraz bałaganiarski.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: akwizytor, dramatopisarz, dziennikarz, poeta, lektor, muzyk, statystyk, asystent, kompozytor, pisarz, spiker, telemarketer i sprzedawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrzejewski Wiesław - (1931-1993) - pisarz.
 • Bush Barbara - (1925-) - pierwsza dama USA, żona 41.
 • Cammalleri Michael - (1982-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Chmiel Adam - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Consalvi Ercole - (1757-1824) - dyplomata papieski, kardynał.
 • DeVito Torrey - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Fronczewski Piotr - (1946-) - aktor.
 • Goeyvaerts Karel - (1923-1993) - belgijski kompozytor, muzykolog.
 • Gutiérrez Gustavo - (1928-) - teolog peruwiański.
 • Kowalczyk Michał - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Petrova Nadia - (1982-) - rosyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Scarfe Alan - (1946-) - aktor angielski.
 • Schmidt Erica - (1975-) - żona Petera Dinklage.
 • Shetty Shlipa - (1975-) - hinduska aktorka, modelka.
 • Sołłohub-Dewoyno Stanisław - (1885-1939) - generał brygady 1927-.
 • Sutcliffe David - (1969-) - aktor kanadyjski.
 • Tolewska Krystyna - (1955-) - aktorka.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.