Bliźniak, 06 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 06 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który przyszedł na świat dnia 6 6, to osobnik zmienny, jego postawy i opinie często są wewnętrznie sprzeczne i częściej niż to wskazane modyfikuje ocenę odnośnie sposobu swojej pracy, częstokroć podejmuje się przeróżnych zawodów. To osoba elokwentna, posiada szeroki i chętnie używany słownik, jego przemowy to prawdziwe dzieła sztuki, aczkolwiek często ciężko wydobyć z niego krótkie i przedmiotowe odpowiedzi. Jest to jednostka wszechstronna, zaskoczenie to u niego emocja naprawdę niezwykła i zdaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na dowolną hipotetyczną przeciwność. Charakteryzuje się systematycznością, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, działa w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Bywa człowiekiem emocjonalnym, bardziej przekonuje go intuicja aniżeli rozsądek, rachunki i tabelki zniechęcają go, a zatem często wolałby urodzić się o stulecia temu. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest naturalnym aktywistą, nosi w duszy nieskończone mrowie historii, lecz częstokroć ma też zanadto pochlebne mniemanie o sobie. To osoba wścibska, chce pojąć więcej niż pozostałe umysły, zatem jest szkolnym orłem w zagadnieniach nielubianych poprzez innych osobników oraz kwalifikuje się na doskonałego pracownika naukowego. Bywa jednostką samolubną, nie zważa na interesy pozostałych ludzi, potrafi być sprawnym manipulantem i osoby wokół muszą dbać o jego stan psychiczny.
Znamionuje się wyrafinowaniem, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej rozchwytywane właśnie i wykwintne szaty i ubóstwia prowadzić się z jaśniepańską wykwintnością, a więc dostatek forsy niezwykle upraszcza mu wiedzenie egzystencji zgodnej z jego osobowością. Jest to osobnik porywczy, pokazuje kategorycznie całemu globowi, iż pozornie nieuporządkowane działania też umieją przynosić efekty i często nasze odruchowe odruchy ukazują największą efektywność. Jest to jednostka powolna, trudno go oszołomić ślicznymi sloganami, bowiem zabiega tylko o autentycznie pożyteczne sprawy i zawsze usiłuje konstruować długofalowe analizy. Cechuje się obiektywizmem, dokłada starań, by unieść się nad osobiste urazy oraz stroni od wypowiadania się o nieznanych sobie dziedzinach, dlatego raczej jest powszechnie uważany za obiektywnego negocjatora. Bywa osobą powierzchowną, jest niezmiernie bystry, jednakże jego natychmiastowe wybory częstokroć niestety okazują się błędne, więc często sam nie pojmuje zupełnie swoich ruchów. To jednostka tolerancyjna, potrafi przestawać z ludźmi o nader odmiennych przekonaniach i ekscytuje go różność rzeczywistości i wspólników, toteż próbuje unikać stukniętych radykałów zaabsorbowanych rozgłaszaniem jedynie słusznych ideologii. Częstokroć bywa posłuszny, przeważnie szuka szefa i mistrza, gdyż często zdecydowanie nie wystarcza mu śmiałości i łatwo pozwala się sterować. Jest to osoba taktowna, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które potrzebują ogromnej dawki politycznego umiaru i zwykle przytłaczają innych ludzi.

Pozostałe atrybuty kapitalnie portretujące tego osobnika to także: lubiany, chciwy, nudny, histeryczny, poszukujący, wyzywający, przystępny, wyobcowany, rozmowny, buntowniczy, pompatyczny, przenikliwy, stabilny, zimny, bezładny, neurotyczny, obłudny, dyplomatyczny, romantyczny oraz uroczy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: kompozytor, muzyk, pisarz, referent, poeta, księgarz, komiwojażer, asystent, telemarketer, sprzedawca, lektor, handlowiec i doradca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.