Bliźniak, 05 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 05 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny pan bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 5 6, to jednostka ciekawska, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych rzeczach, dlatego zawsze podejmuje próby, by rzucić okiem za horyzont oraz nadaje się na wybitnego badacza. Jest to osoba komunikatywna, jego myśli są podobna do kunsztownych budowli, ochoczo uczy się, ale często nie potrafi w racjonalnym czasie dojść do meritum. To osobnik empatyczny, wierzy tarotowi, kalkulacje i rachunki nie pociągają go, toteż jego życie jest zgiełkliwe i niesforne. Bywa człowiekiem egocentrycznym, umie być biegłym manipulantem i jest kompletnie skoncentrowany na sobie. Jest to osoba elastyczna, bardzo dobrze odnajduje się nawet w warunkach mocnego rozgardiaszu i wyraz „nierealny” nie występuje w jego zasobie językowym. Jest to jednostka niezdecydowana, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie modyfikować najważniejsze przekonania dwa razy dziennie, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nim negocjacje. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest gejzerem różnych planów, posiadanie rozległego audytorium charakteryzuje dla niego idealną rozrywkę, lecz częstokroć niestety nie potrafi uciszyć się we właściwej chwili. Jest to jednostka zorganizowana, umie dowieść swoje projekty do korzystnego końca, przeciwności nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak marnie znosi dynamicznie przeistaczające się sytuacje.
Często bywa powierzchowny, umie po części mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, aczkolwiek jego sądy częstokroć są niespecjalnie rozważne, a zatem nie urzeczywistnia zazwyczaj epokowych odkryć i poszukiwań. Jest to człowiek porywczy, ucieleśnia sobą dość irracjonalną ideę, iż egzystencja pod przymusem kalendarza nie jest najwspanialszą opcją i można sobie pozwolić na dzikie przeżywanie bodźców i manifestowanie się. To osobnik kulturalny, daje radę wykryć skuteczne rozstrzygnięcia komplikacji, które wymagają obowiązku stosowania sprytnych i po wielokroć całkiem zawikłanych wywodów i ścierające się z nimi osoby na ogół szybko popychają do kapitulacji. Cechuje się wyrafinowaniem, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej poszukiwane obecnie i wykwintne ubiory i jego publiczne maniery są w każdym wypadku nieskazitelne, a więc często bywa postrzegany jako rodzimy arbiter elegancji. To człowiek powolny, nie zaprząta go popisywanie się, albowiem zawsze bierze pod uwagę oczekiwane korzyści i w każdym wypadku zachowuje się planowo oraz rozważnie. Bywa jednostką posłuszną, przeważnie wygląda mentora i zwierzchnika, bo pozostałe osoby częstokroć postrzega za opiniotwórców i nie potrafi uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Znamionuje się uczciwością, niezmiernie skrupulatnie analizuje wszelkie sprawy oraz unika rozstrzygania o obcych sobie dziedzinach, więc zawsze wcześniej cierpliwie cię wysłucha przed wydaniem decyzji. Jest to człowiek kompromisowy, nie niepokoją odmienne upodobania i bez problemu zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji z najnowszymi doznaniami, zatem dokłada starań, by stronić od zaślepionych fanatyków pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych dogmatów.

Inne określenia odpowiednio obrazujące wspomnianego osobnika to także: szorstki, chciwy, pompatyczny, kapryśny, twórczy, sceptyczny, seksowny, inteligentny, rozmowny, stabilny, zawzięty, nudny, potulny, bezpruderyjny, cichy, nierozsądny, liberalny, bezładny, wspaniałomyślny, humorzasty, bałaganiarski, powabny, zepsuty oraz postępowy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: kompozytor, telemarketer, doradca, akwizytor, spiker, powieściopisarz, asystent, dramatopisarz, komiwojażer, pisarz, sprzedawca i statystyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.