Bliźniak, 20 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 20 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 20 6, jest to osobnik wścibski, ubóstwia uczyć się nieznanych rzeczy, a więc bywa wzorowym uczniem w sprawach unikanych przez pozostałe osoby i chętnie czerpie wiedzę o przeróżnych zagadnieniach. Bywa człowiekiem chwiejnym, jego stanowiska i przekonania częstokroć są niejednoznaczne i trudno jest mu trzymać się obranych zobowiązań, często podejmuje się rozmaitych profesji. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do pomyślnego finiszu, potrafi się odpowiednio motywować, jednak niekiedy przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio wymyślonych pomysłów. To jednostka emocjonalna, bardziej dociera do niego intuicja niż rozsądek, liczby i rachunki odpychają go, toteż teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. Znamionuje się elastycznością, skłonność do poprawiania jest jego niezmienną właściwością i bardzo dobrze odnajduje się nawet w okolicznościach dotkliwego rozgardiaszu. Bywa samolubny, inne osoby mają obowiązek rozwikływać jego zmartwienia, do celów umie dążyć chociażby poprzez czyjąś krzywdę i nie obchodzi go wzmocnienie dobrych związków z kolegami. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest prawdziwą duszą towarzystwa, posiada w umyśle niewyczerpany zasób historii, lecz często ma również nazbyt wybujałe zdanie o sobie. Charakteryzuje się komunikatywnością, swoje przemowy buduje bardzo precyzyjnie, ochoczo studiuje, aczkolwiek częstokroć w jego wypowiedziach całkowicie brakuje zawartości.
Cechuje się powolnością, nie przepuszcza środków na zwyczajnie bezsensowne kwestie, gdyż kluczowy jest dla niego praktyczny pożytek i w każdym wypadku usiłuje tworzyć dalekosiężne ekstrapolacje. To człowiek szykowny, zachwyca się prędkimi, wyścigowymi furami i pragnie zachowywać się z arystokratycznym dostojeństwem, a zatem wniebowzięty jest jako właściciel dużego mienia. Bywa jednostką powierzchowną, potrafi w okamgnieniu zbadać obszerną ilość informacji, jednakże decyzja zazwyczaj wyprzedza u niego analizę rzeczy, zatem nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej skomplikowanych koncepcji. Znamionuje się uległością, często musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie czynności, ponieważ lęka się brać udział w utarczkach z innymi i zbytnio bezproblemowo ulega cudzym oddziaływaniom. Jest to osoba kompromisowa, nie lęka się dziedzin nowatorskich i rozbieżnych od już zgłębionych i ludzi różnych i obcych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, więc jest wolontariuszem prospołecznym ubiegającym się o równość grup dyskryminowanych. Jest to osobnik grzeczny, umie wykaraskać się z uciążliwych i groźnych sytuacji, które wymagają ogromnej dawki dyplomatycznego wyczucia i przeważnie przerastają pozostałe osoby. Jest to jednostka porywcza, dokładniejsze badanie go prowadzi do mniemania, iż niby chaotyczne prace też potrafią zapewniać wyniki i nie powinno się nadto przeginać z nieustanną samodyscypliną. Charakteryzuje się bezstronnością, podejmuje próby, by unieść się nad własne urazy oraz nie pokłada ufności w wyborach przedsiębranych pod wpływem emocji, dlatego chętnie bywa zapraszany do mediowania zwad.

Inne atrybuty adekwatnie opisujące owego człowieka to także: zmysłowy, niestabilny, ponętny, pożądliwy, podstępny, szczodry, kreatywny, chytry, poszukujący, sceptyczny, światły, życzliwy, humorzasty, atrakcyjny, uroczy, twórczy, niepohamowany, czuły, zręczny, przenikliwy, elegancki, wytworny, ekscentryczny, zepsuty i powabny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: powieściopisarz, dramatopisarz, poeta, muzyk, dziennikarz, doradca, kompozytor, sprawozdawca, komiwojażer, spiker, księgarz oraz lektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Harding John - (1948-2015) - aktor angielski.
  • Heiner Thomasine - (1930-) - aktorka angielska.
  • Kałużyński Stanisław - (1951-) - II reżyser.
  • Mahoney John - (1940-) - aktor angielski.
  • Marley Natasha - (1984-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
  • Morris Johnny - (1916-1999) - aktor walijski.
  • O'Bryant Patrick - (1986-) - sportowiec, koszykówka.
  • Śmiałowski Igor - (1917-2006) - aktor.
  • Verhoeven Simon - (1972-) - niemiecki aktor, reżyser, scenarzysta.
  • Verta Mike - (1972-) - kompozytor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.