Bliźniak, 19 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 19 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony w dniu 19 6 cechuje się komunikatywnością, ubóstwia przemawiać rozwlekle i niejednoznacznie, słuchanie jego wystąpień może przynosić faktyczną radość, jednak często ciężko wydobyć z niego zwięzłe i celne riposty. Jest to człowiek niestały, nie potrafi podejmować zorganizowanych decyzji i zbyt często zmienia ocenę odnośnie celu swojego działania, częstokroć ima się najrozmaitszych zawodów. Bywa jednostką uczuciową, pokłada ufność w astrologii, rachunki i wzory nie pociągają go, dlatego często wolałby urodzić się o wieki temu. Bywa osobą egoistyczną, jest absolutnie skoncentrowany na sobie i umie na chłodno eksploatować innych ludzi. To osobnik metodyczny, systematycznie zmierza do finału, potrafi się dobrze inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z dynamicznie zmieniającymi się sytuacjami. To jednostka ciekawa, wypełnia go pragnienie nowości, a więc ochoczo wędruje po całym globie oraz osiąga bardzo dobre efekty w ulubionych dziedzinach. To osoba elastyczna, charakteryzują go rozliczne, odkrywcze pomysły, niezmiernie trudno go czymś zaszokować i umie dostosować się do płynnych warunków. Lubi zachowywać się towarzysko, jest wulkanem różnych projektów, jego prozaiczne czynności jawią się wyrafinowanym pokazem artystycznym, ale częstokroć posiada też przesadnie pochlebne przeświadczenie o sobie.
Jest to człowiek spontaniczny, staranniejsze podglądanie go skłania do mniemania, że ciągła, ociupinę pomylona jazda na oślep też może stanowić jakiś plan na życie i nie winno się zbyt przeginać z nieprzerwanym opanowaniem. Jest to osobnik szykowny, swoje mieszkanie urządza z iście książęcym rozmachem i czuje upodobanie do stykania się z muzyką, zatem często uznaje się za arbitra odpowiedniej stylistyki. To jednostka sprawiedliwa, usiłuje wzlecieć ponad własne urazy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, toteż zawsze zawczasu cierpliwie cię wysłucha przed wydaniem werdyktu. To człowiek powierzchowny, jest niezwykle bystry, aczkolwiek jego osądy częstokroć bywają niezbyt rozważne, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej rozbudowanych spraw. To osoba flegmatyczna, nie przepuszcza wysiłków na po prostu niepotrzebne rzeczy, ponieważ najbardziej ceni ergonomiczność i w każdym wypadku próbuje sporządzać dalekowzroczne analizy. To jednostka kompromisowa, nie boi się zagadnień nowatorskich i różniących się od przedtem poznanych i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, a zatem jest organizatorem charytatywnym walczącym o wolność grup dyskryminowanych. Jest to człowiek taktowny, potrafi wykaraskać się z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które przedstawiają sobą autentyczne wyzwanie również dla wprawnych i przebiegłych dyplomatów i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów. Bywa posłuszny, pragnie poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z obowiązkiem pracom, bowiem lęka się angażować się w utarczki z innymi i zbytnio łatwo ulega cudzym naciskom.

Pozostałe przymioty właściwie charakteryzujące niniejszą osobę to także: współczujący, potulny, bezwzględny, staranny, zapalczywy, cichy, atrakcyjny, pompatyczny, postępowy, ufny, umiarkowany, spostrzegawczy, gadatliwy, rozsądny, sceptyczny, kapryśny, wyobcowany, logiczny, niegrzeczny, obłudny oraz wytworny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: muzyk, sekretarz, spiker, sprzedawca, telemarketer, referent, doradca, komiwojażer, felietonista i asystent.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.