Bliźniak, 18 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 18 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony w dniu 18 6 jest to człowiek zmienny, jego postawy i poglądy często są niejednoznaczne i potrafi raptownie zniechęcić się na moment przed zdobyciem mety, toteż niezmiernie marnie sprawdza się jako opiekun lub belfer. Jest to jednostka elastyczna, umie spełniać się w dowolnych okolicznościach, nie trwoni minut na czcze narzekanie i jeśli to konieczne, potrafi stworzyć śmigłowiec z tektury i żyłki. To osoba elokwentna, ubóstwia zabierać głos przeciągle i niejednoznacznie, jego wypowiedzi to prawdziwe dzieła literackie, lecz częstokroć ciężko wycisnąć z niego krótkie i celne repliki. Lubi zachowywać się towarzysko, pragnie przebywać z kompanami, eskorta rozległej widowni cechuje dla niego najwspanialszą zabawę, aczkolwiek często na nieszczęście nie umie zamilczeć w odpowiednim momencie. Jest to osobnik wrażliwy, nie boi się sentymentalnych ekscytacji, nie polega na uczonej strategii pozbywania się przeszkód, dlatego dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. Jest to człowiek dociekliwy, życie jest dla niego wielką biblioteką, a więc wabią go koncepcje ekstrawaganckie i nietradycyjne oraz często oddaje się rzadkim hobby. Bywa osobą egoistyczną, inni ludzie muszą rozplątywać jego problemy, z trudem darowuje coś pozostałym osobom i do celów potrafi dążyć choćby poprzez czyjąś niedolę. Znamionuje się systematycznością, systematycznie zmierza do finału, kłopoty nie umieją łatwo go zrazić, jednak słabo daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się warunkami.
To jednostka porywcza, przedstawia sobą namacalny dowód, iż na pierwszy rzut oka niezorganizowane prace też potrafią przynosić rezultaty i powinno się sobie pozwolić na dzikie doświadczanie emocji i uzewnętrznianie się. Bywa osobą nieuważną, jest bardzo rozgarnięty, jednakże działa częstokroć nadmiernie nierozsądnie, więc nie umie uporać się z analizowaniem bardziej wyrafinowanych spraw. Jest to człowiek flegmatyczny, nie marnuje zasobów na zwyczajnie zbędne kwestie, gdyż wartość ma dla niego głównie praktyczna użyteczność i zawsze zachowuje się przytomnie oraz rozważnie. Jest to osobnik bezstronny, próbuje przeniknąć odmienne przekonania i nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, zatem ochoczo bywa zapraszany do arbitrażu zwad. Jest to jednostka kompromisowa, nie stroni od zagadnień nowatorskich i różniących się od już przyswojonych i nie interesuje go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, a zatem nie toleruje u współpracowników wyłącznie niedoboru tolerancji. To człowiek wysublimowany, gustuje w żwawych, sportowych wehikułach i czuje upodobanie do obcowania z teatrem, toteż często uważa się za arbitra dobrego gustu. To jednostka ustępliwa, przeważnie wygląda przewodnika i szefa, bowiem obawia się angażować się w utarczki z innymi i bezczelność i przemoc potrafią wymusić na nim rewizję punktu widzenia. To osoba taktowna, można mu zlecić wykonanie śmiałych zadań, które wydają się nierealnymi a wręcz szalonymi i zazwyczaj załamują innych ludzi.

Pozostałe określenia właściwie opisujące wspomnianą osobę to także: życzliwy, niegrzeczny, zmysłowy, logiczny, bezpruderyjny, nieszczery, lubieżny, seksowny, przystępny, rozhisteryzowany, brutalny, spostrzegawczy, kapryśny, neurotyczny, rozwiązły, płytki, niepohamowany, olśniewający, bałaganiarski, rozpasany oraz hałaśliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: powieściopisarz, sprzedawca, księgarz, doradca, handlowiec, sekretarz, poeta, spiker, lektor, statystyk, muzyk i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boone Richard - (1917-1981) - aktor amerykański.
 • Elliott Ross - (1917-1999) - aktor amerykański.
 • Fluent Duke Kenneth - (2002-) - syn Marka Fluent'a i Justine Bateman.
 • Grzybowski Michał - (1979-) - aktor.
 • Järvet Jüri - (1919-1995) - aktor radziecki.
 • Kane Carol - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Mild Misty - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mitchell Herb - (1937-2011) - aktor amerykański.
 • Rokita Jan Maria - (1959-) - prawnik, polityk.
 • Sut Jacek - (1968-) - aktor, reżyser teatralny, producent programów telewizyjnych.
 • Taylor Steve - (1973-) - aktor w filmach erotycznych.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.