Bliźniak, 17 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 17 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię urodzony w dniu 17 6 to jednostka elokwentna, posiada rozległy i chętnie używany zasób językowy, ochoczo kształci się, jednak często w jego wypowiedziach kompletnie brakuje znaczenia. Częstokroć bywa niekonsekwentny, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i trudno jest mu pozostawać przy podjętych decyzjach, często irytuje swoich wspólników. Cechuje się konsekwencją, umie dociągnąć swoje zamierzenia do szczęśliwego zamknięcia, potrafi się dobrze mobilizować, jednak częstokroć nie wystarcza mu inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych okolicznościach. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie sytuacje winny obracać się wkoło jego osoby i do celów umie dążyć choćby poprzez cudze nieszczęście. Często bywa emocjonalny, nie stroni od lirycznych uniesień, nie darzy zaufaniem racjonalnej strategii rozwiązywania problemów, więc wszechobecne uprzemysłowienie częstokroć jest dla niego niezaprzeczalną niedogodnością. Jest to osobnik wścibski, pragnie dowiedzieć się więcej aniżeli inne umysły, toteż zawsze zostaje w nim dziecinna umiejętność do dziwienia się życiu oraz jest odpowiedni na pierwszorzędnego badacza. Znamionuje się wszechstronnością, charakteryzują go najrozmaitsze, odkrywcze pomysły i rewelacyjnie spełnia się na dowolnym wakacie. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest pierwszą gwiazdą każdej zabawy, posiadanie szerokiej publiczności jest dla niego idealną rozrywkę, ale często ma też nadmiernie optymistyczne zdanie o sobie.
Jest to człowiek pobudliwy, manifestuje kategorycznie światu, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszym wyborem i nie powinno się zbyt przeginać z bezustannym panowaniem nad sobą. Jest to osoba taktowna, można mu powierzyć wykonywanie ambitnych misji, które potrzebują wielkiej dawki politycznej delikatności i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. Jest to jednostka kompromisowa, dysponuje niezwykle baczną i wielostronną umysłowością i bez problemu modyfikuje dotychczasowe poglądy w konfrontacji ze świeżymi doświadczeniami, a więc nie toleruje u kompanów jedynie niedostatku wielkoduszności. To osobnik flegmatyczny, nie pociąga go popisywanie się, bo w każdym wypadku bierze pod uwagę oczekiwane zarobki i usiłuje funkcjonować wedle wytyczonych projektów. Jest to człowiek bezstronny, zawsze próbuje zrozumieć możliwie dużo oraz nie polega na ocenach wybieranych pod wpływem emocji, zatem chętnie bywa rekrutowany do rozsądzania sprzeczek. Jest to jednostka wyrafinowana, z największą satysfakcją odziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i stylowe ubiory i jego społeczne zasady są w każdym wypadku doskonałe, a zatem częstokroć jest określany jako rodzimy arbiter elegancji. To człowiek powierzchowny, jest wciąż w coś zaangażowany, aczkolwiek działanie przeważnie prześciga u niego analizę sprawy, dlatego nie dokonuje zazwyczaj przełomowych badań i odkryć. To osobnik ustępliwy, niezależne decydowanie może być dla niego niezmiernie niepokojące, albowiem pozostałe osoby często postrzega za znawców i skonfrontowany z czyimś przymusem nie daje rady obronić swoich racji.

Inne określenia prawidłowo ukazujące owego człowieka to również: kochający, okropny, logiczny, rozsądny, sentymentalny, kapryśny, rozwiązły, gadatliwy, bałaganiarski, zmysłowy, bezładny, potulny, zdolny, ekscentryczny, wspaniałomyślny, buntowniczy, ospały, dyskretny, wyobcowany oraz hałaśliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: felietonista, sprawozdawca, doradca, muzyk, dziennikarz, poeta, spiker, lektor, referent, dramatopisarz, akwizytor i sprzedawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.