Bliźniak, 15 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 15 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta urodzony dnia 15 6 bywa osobą samolubną, jest całkowicie zafiksowany na sobie i pozostali ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego problemy. Charakteryzuje się elokwencją, lubi przemawiać powłóczyście i tajemniczo, chętnie uczy się, jednak często nie potrafi w rozsądnym terminie przejść do sedna. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opisuje swoje wszelkie myśli, jego banalne poruszenia pobrzmiewają wykwintną formę sztuki, lecz częstokroć ubóstwia wygłaszać osądy mało przemyślane. Jest to osobnik wszechstronny, umie współpracować nieomal z każdą jednostką, zdziwienie to u niego emocja naprawdę nieczęsta i znamionują go różne, niezwykłe przedsięwzięcia. Jest to osoba dociekliwa, życie jest dla niego niezmierzonym księgozbiorem, toteż na całe życie zostaje w nim dziecięca predyspozycja do dziwienia się rzeczywistości oraz często para się osobliwymi zamiłowaniami. To człowiek konsekwentny, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, pracuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak niejednokrotnie zbytnio przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych planów. Bywa niestały, częstokroć nie wystarcza mu uporu i potrafi zmieniać strategiczne założenia dwa razy dziennie, dlatego niezmiernie słabo radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. To osoba wrażliwa, wierzy ezoteryce, tabelki i kalkulacje nie pociągają go, a zatem teraźniejsze otoczenie często nie podoba się mu.
To osobnik popędliwy, dłuższe badanie go popycha do przekonania, że bezustanna, trochę stuknięta jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne działania ukazują największą sprawność. To człowiek wysublimowany, swoje mieszkanie organizuje z zaiste królewską inwencją i jego publiczne zachowania są zawsze bezbłędne, więc często uznaje się za sędziego właściwego stylu. Jest to osoba subtelna, można mu polecić wykonanie śmiałych operacji, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz pomylonych i przeważnie przygnębiają innych ludzi. To osoba tolerancyjna, ochoczo czerpie wiedzę o awangardowych i ciekawych rzeczach i łatwo uaktualnia dotychczasowe poglądy w konfrontacji ze świeżymi obserwacjami, a więc jest organizatorem prospołecznym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. Jest to osobnik powolny, ciężko go ogłupić czarującymi słowami, bo troszczy się wyłącznie o autentycznie ważne sprawy i wszelki przedmiot musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Jest to jednostka obiektywna, podejmuje próby, by wydźwignąć się nad własne antypatie oraz stroni od rozprawiania o nieznanych sobie zagadnieniach, zatem w każdym wypadku wcześniej cierpliwie cię przepyta przed oznajmieniem werdyktu. Bywa człowiekiem posłusznym, indywidualne podejmowanie wyborów potrafi być dla niego niezwykle nieprzyjemne, albowiem obawia się wdawać się w konflikty z innymi i zderzony z czyimś naciskiem nie daje rady dopiąć swego. Jest to osoba powierzchowna, jest bardzo rozumny, ale działa częstokroć nadmiernie nierozważnie, toteż często szamocze się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku.

Pozostałe cechy kapitalnie określające owego człowieka to również: wyrachowany, przenikliwy, bezwzględny, nieszczery, dyplomatyczny, zręczny, zmysłowy, wytworny, rozsądny, sceptyczny, jowialny, obłudny, romantyczny, powabny, zdolny, rozpasany, staranny, afektowany, okropny oraz inteligentny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: statystyk, asystent, poeta, lektor, księgarz, doradca, sprawozdawca, dziennikarz, kompozytor, sekretarz, felietonista, akwizytor i powieściopisarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.