Bliźniak, 13 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 13 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 13 6 charakteryzuje się komunikatywnością, swoje tyrady buduje niezmiernie starannie, jego wystąpienia to prawdziwe dzieła literackie, jednakże często nie potrafi w akceptowalnej ilości czasu dojść do meritum. Cechuje się wszechstronnością, konfuzja to u niego doznanie naprawdę okazjonalne i umie współpracować prawie z każdym człowiekiem. Bywa wrażliwy, rozwiązań problemów szuka w urokach i w proroctwach, lekceważy typowo logiczne podejście, więc przed laptopem częstokroć zachowuje się jak ryba na brzegu. Jest to osobnik dociekliwy, pragnie przeniknąć każdą możliwą rzecz, a zatem zawsze dokłada starań, by zerknąć za widnokrąg oraz chętnie czerpie wiedzę o różnych zagadnieniach. Jest to osoba niezdecydowana, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i umie gwałtownie odpuścić na moment przed zdobyciem finału, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim dyskusje. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykazuje siłę charakteru i konsekwencję, potrafi się właściwie motywować, jednak umie być zbyt konwencjonalny w zaskakujących sytuacjach. To jednostka błyskotliwa, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety potrafi również uznawać się za krynicę mądrości. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go rozwijanie twórczych więzi z kolegami, inni ludzie mają rozwikływać jego kłopoty i umie być biegłym kanciarzem.
Cechuje się tolerancyjnością, nie boi się dziedzin awangardowych i odmiennych od poprzednio opanowanych i bez problemu aktualizuje istniejące poglądy w kontakcie z najnowszymi obserwacjami, toteż jest organizatorem społecznym dopominającym się o swobodę osób nękanych. Jest to osobnik obiektywny, stara się zrozumieć obce przekonania oraz nie polega na postanowieniach wybieranych pod presją afektów, zatem przeważnie jest ogólnie uważany za bezstronnego sędziego. To jednostka pobieżna, jest ciągle czymś zajęty, ale działa często zanadto beztrosko, a więc nie dokonuje zazwyczaj kluczowych dociekań i innowacji. To człowiek impulsywny, pokazuje wyraźnie całej planecie, iż bezustanna, odrobinkę szalona prowizorka też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i częstokroć nasze emocjonalne odruchy okazują największą efektywność. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie oszacowuje wyłącznie po wyglądzie, bo najważniejszy jest dla niego rzeczywisty pożytek i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz dalekowzrocznie. Jest to osoba subtelna, można mu polecić wykonanie śmiałych misji, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę także dla wyrobionych i pomysłowych dyplomatów i okażą niewykonalni dla jego mnogich prekursorów. Charakteryzuje się wysublimowaniem, z największą przyjemnością odziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i szykowne stroje i jego towarzyskie zachowania są zawsze doskonałe, a zatem często bywa oceniany jako tubylczy wyznacznik gustów. Jest to osobnik posłuszny, na ogół poszukuje szefa i nauczyciela, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za rzeczoznawców i zestawiony z czyimś naciskiem nie daje rady postawić na swoim.

Inne przymioty kapitalnie obrazujące przedstawianego osobnika to także: atrakcyjny, zręczny, powabny, kreatywny, humorzasty, afektowany, neurotyczny, bezwzględny, rozhisteryzowany, ospały, bałaganiarski, chytry, potulny, obłudny, wspaniałomyślny, inteligentny, bezładny, podstępny, poszukujący, współczujący, romantyczny, stabilny, kapryśny, szorstki oraz szczodry.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: powieściopisarz, księgarz, referent, lektor, handlowiec, pisarz, akwizytor, felietonista, sekretarz, telemarketer, asystent, komiwojażer i dramatopisarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.