Bliźniak, 30 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 30 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 30 5 jest to człowiek niestały, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych spraw, częstokroć ima się przeróżnych profesji. Jest to jednostka ciekawska, lubi uczyć się oryginalnych zagadnień, zatem na stałe zostaje w nim dziecinna predyspozycja do dziwienia się otoczeniu oraz spełnia się w zawodach wiążących się ze wścibskością. Bywa osobą emocjonalną, rozwiązań problemów poszukuje w czarach i we wróżbach, nie docenia typowo racjonalnej postawy, a więc wszędobylskie uprzemysłowienie często oznacza dla niego niezaprzeczalną plagę. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest zdrojem rozlicznych planów, jego banalne poruszenia zdają się być wyrafinowanym przedstawieniem, lecz umie także nudzić na śmierć gadaniem ciurkiem o jednym temacie. Znamionuje się metodycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi zasobami, postępuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak nierzadko nadto obstaje za już stworzonymi koncepcjami. Cechuje się elastycznością, nie traci godzin na bezpłodne gderanie, jeśli trzeba, umie skonstruować komputer z kartonu i żyłki i wyśmienicie sprawdza się na dowolnej posadzie. Jest to człowiek komunikatywny, w niezmiernie skomplikowany sposób wybiera zdania, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć trudno wycisnąć z niego krótkie i merytoryczne repliki. Bywa egoistyczny, potrafi być sprawnym kanciarzem, nie zważa na potrzeby pozostałych osób i wszelkie przedsięwzięcia winny obracać się dokoła jego ego.
To osobnik kulturalny, daje radę wykryć skuteczne obejścia kłopotów, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet pomylonych i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. Charakteryzuje się uczciwością, stara się poznać odmienne przekonania oraz wszelkie kwestie pragnie przemyśleć wielokrotnie, toteż zazwyczaj jest ogólnie uważany za obiektywnego arbitra. Jest to człowiek powolny, ciężko go zwieść ładnymi frazesami, gdyż w szczególności ceni przydatność i w osobistych postanowieniach zawsze opiera się na chłodnych kalkulacjach. Cechuje się tolerancyjnością, umie kolegować się z jednostkami o nader rozbieżnych poglądach i bez problemu zmienia istniejące przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi doznaniami, a zatem dokłada starań, by unikać stukniętych fanatyków zaaferowanych obwieszczaniem najwspanialszych ideologii. Charakteryzuje się szykownością, lubi egzotyczne dania i trunki i uwielbia prowadzić się z jaśniepańskim szykiem, dlatego posiadanie gotówki niezwykle ułatwia mu toczenie bytu korespondującego z jego temperamentem. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczony, że nieprzerwana, trochę szalona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i często nasze odruchowe działania okazują największą skuteczność. To osobnik posłuszny, ubóstwia poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z odpowiedzialnością pracom, albowiem częstokroć znacząco nie starcza mu śmiałości i zbyt łatwo podporządkowuje się czyimś wpływom. Bywa człowiekiem pobieżnym, potrafi błyskawicznie rozpatrzyć bezkresną liczbę informacji, jednakże nie usiłuje niczego gruntownie przeniknąć, więc często sam nie rozumie w pełni swoich ruchów.

Inne przymioty trafnie portretujące niniejszą jednostkę to również: czarujący, potulny, ekscentryczny, buntowniczy, cichy, hałaśliwy, ponętny, afektowany, niepohamowany, wyrachowany, wyzywający, uroczy, logiczny, rozwiązły, postępowy, nieszczery, zdolny, gadatliwy, czuły, bałaganiarski, stabilny, pożądliwy oraz rozpasany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: komiwojażer, spiker, dramatopisarz, handlowiec, sprzedawca, referent, dziennikarz, statystyk, sprawozdawca i poeta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.