Bliźniak, 28 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 28 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony dnia 28 5 to człowiek dociekliwy, wypełnia go żądza wiedzy, zatem wabią go koncepcje niezwykłe i nieznane oraz częstokroć poświęca się oryginalnym zainteresowaniom. Bywa jednostką zmienną, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i nazbyt wiele razy modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojego działania, często irytuje swoich kolegów. Bywa osobnikiem samolubnym, wszelkie sytuacje winny kręcić się wkoło jego osoby i nie zaprząta go rozwijanie konstruktywnych więzi ze znajomymi. Jest to człowiek zdyscyplinowany, konsekwentnie podąża do finału, przeciwności nie umieją szybko go zniechęcić, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości wymaganej w nagłych wypadkach. To jednostka empatyczna, prędzej dociera do niego szósty zmysł niźli rozsądek, nie współpracuje ze światem maszyn liczących, a więc przed monitorem często zachowuje się niczym kot w wodzie. To osoba towarzyska, opisuje swoje najsubtelniejsze rozważania, lubi hipnotyzować swoich odbiorców, lecz na nieszczęście potrafi również uważać się za prawdziwego mędrca. Cechuje się elokwencją, pragnie gadać długotrwale i zawile, uwielbia rozmawiać w grupie na różne tematy, jednakże częstokroć trudno wyciągnąć z niego syntetyczne i przedmiotowe odpowiedzi. Charakteryzuje się elastycznością, niezwykle ciężko go czymś zaskoczyć, umie przystosować się do zmieniających się okoliczności i doskonale odnajduje się nawet w warunkach ciężkiego chaosu.
To osobnik pobudliwy, objawia wyraźnie całemu globowi, że ciągła, ociupinę szaleńcza prowizorka też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i winno się sobie pozwolić na nieujarzmione smakowanie doznań i wyrażanie się. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo uczy się nowych i ciekawych spraw i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, więc stara się wystrzegać się postrzelonych radykałów zajętych oznajmianiem najsłuszniejszych ideologii. To jednostka grzeczna, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które mają związek z dziedzinami bardzo drażliwymi i mierzących się z nimi ludzi zazwyczaj błyskawicznie prowadzą do kapitulacji. Cechuje się ustępliwością, osobiste podejmowanie wyborów potrafi być dla niego niezmiernie nieprzyjemne, bowiem boi się brać udział w konfliktach z innymi i zbytnio łatwo poddaje się cudzym presjom. To osoba nieuważna, jest niezwykle mądry, ale wybór zwykle poprzedza u niego rozważenie rzeczy, toteż nie dokonuje z reguły przełomowych poszukiwań i diagnoz. To osobnik bezstronny, bardzo skrupulatnie roztrząsa najbłahsze kwestie oraz nie darzy zaufaniem ocen wybieranych pod wpływem uczuć, a zatem zawsze wcześniej z uwagą cię przeegzaminuje przed ogłoszeniem osądu. Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza prac na najzwyczajniej bezsensowne rzeczy, gdyż w szczególności ceni funkcjonalność i próbuje funkcjonować wedle ustalonych harmonogramów. Jest to jednostka wyrafinowana, lubi wyszukane napitki i dania i ubóstwia sprawować się z jaśniepańską wykwintnością, dlatego uszczęśliwiony jest jako szafarz ogromnej fortuny.

Inne cechy adekwatnie obrazujące opisywanego osobnika to także: przystępny, okropny, życzliwy, ospały, hałaśliwy, dyskretny, logiczny, poszukujący, cichy, pompatyczny, czarujący, staranny, dyplomatyczny, niepohamowany, bezpruderyjny, ufny, roztrzepany, kochający, gadatliwy, zadufany, obłudny, elegancki, brutalny, wspaniałomyślny, wyobcowany, pożądliwy, wyzywający oraz szorstki.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: spiker, muzyk, pisarz, telemarketer, powieściopisarz, sekretarz, księgarz, statystyk, sprawozdawca, referent, handlowiec, felietonista i komiwojażer.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.