Bliźniak, 25 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 25 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który urodził się w dniu 25 5, jest to człowiek dociekliwy, rzeczywistość jest dla niego bezkresną kartoteką, a zatem pociągają go koncepcje osobliwe i niekonwencjonalne oraz nadaje się na doskonałego odkrywcę. Jest to jednostka zorganizowana, umie rozsądnie wykorzystywać swoje siły, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Częstokroć bywa chwiejny, często brakuje mu uporu i umie raptownie zrezygnować na moment przed osiągnięciem mety, więc niezwykle źle spełnia się jako niańka lub pedagog. Jest to osobnik elokwentny, w bardzo przemyślany sposób zestawia frazy, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może sprawiać prawdziwą rozkosz, ale częstokroć trudno wycisnąć z niego zwarte i merytoryczne odpowiedzi. Jest to osoba błyskotliwa, jest autentyczną duszą towarzystwa, posiada w duchu niezmierzoną liczbę historii, jednakże często lubi artykułować sądy niezbyt rozumne. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, cechuje go niedobór empatii, inni ludzie muszą rozplątywać jego problemy i jest totalnie skupiony na sobie. Jest to osobnik uczuciowy, rozstrzygnięć kłopotów wypatruje w czarach i w znakach, obliczenia i kalkulacje zniechęcają go, a więc wszechobecna mechanizacja częstokroć oznacza dla niego niezaprzeczalny koszmar. To jednostka wszechstronna, doskonale radzi sobie na każdym wakacie i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zrobić łódź podwodną z papieru i drutu.
Charakteryzuje się powolnością, nie traci wysiłków na zwyczajnie zbędne sprawy, gdyż dba jedynie o autentycznie praktyczne rzeczy i w każdym wypadku stara się układać długookresowe ekstrapolacje. To człowiek tolerancyjny, nie przeszkadzają odmienne zamiłowania i cieszy go zróżnicowanie otoczenia i współpracowników, dlatego usiłuje stronić od narwanych pomyleńców zajętych propagowaniem jedynie słusznych idei. Często bywa nieuważny, nie odstraszają go wrzawa i pośpiech, lecz jego oceny częstokroć są niespecjalnie przewidujące, toteż nie daje sobie rady z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych kwestii. Znamionuje się obiektywizmem, podejmuje próby, by przeniknąć cudze przekonania oraz nie ufa wyborom obieranym pod wpływem wzruszeń, zatem zwykle jest szanowany jako arbiter. To jednostka kulturalna, nie lęka się podejmować się rozsądzania kłótni, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność także dla biegłych i zmyślnych polityków i mierzące się z nimi osoby zazwyczaj łatwo popychają do wycofania się. Cechuje się ustępliwością, osobiste podejmowanie decyzji może być dla niego niezmiernie frustrujące, ponieważ często znacząco nie wystarcza mu odwagi i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich poglądów. To człowiek szykowny, ceni wytworne posiłki i trunki i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by osiągać maestrię, dlatego wniebowzięty jest jako dysponent wielkiego mienia. Lubi zachowywać się spontanicznie, dłuższe oglądanie go skłania do mniemania, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest optymalnym pomysłem i należy sobie zezwolić na naturalne smakowanie odczuć i uzewnętrznianie się.

Pozostałe cechy kapitalnie określające wspomnianego osobnika to też: potulny, postępowy, olśniewający, obłudny, kapryśny, zawzięty, pożądliwy, chytry, inteligentny, lubieżny, sentymentalny, spostrzegawczy, zmysłowy, wytworny, bezładny, życzliwy, lubiany, dyplomatyczny, nudny, nierozsądny, wyrachowany, histeryczny oraz słaby.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: kompozytor, sprawozdawca, doradca, akwizytor, dramatopisarz, pisarz, sprzedawca, statystyk, handlowiec, felietonista, spiker, poeta, dziennikarz, komiwojażer, lektor i księgarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Archer Beverly - (1948-) - aktorka amerykańska.
 • Bielecki Jerzy Czesław - (1930-) - dziennikarz.
 • Carradine Code - (1982-) - aktor amerykański.
 • Collins Allen - (1952-1990) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Czychowski Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Josué - (1979-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kentner Louis - (1905-1987) - pianista angielski.
 • Kochanowski Grzegorz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kreische Hans-Jürgen - (1947-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Kum-chol Cha - (1987-) - północnokoreański sportowiec, ponoszenie ciężarów.
 • Majakowski Władimir W - (1893-1930) - rosyjski poeta, dramaturg.
 • McIntire Tim - (1944-1986) - aktor amerykański.
 • Meyer Darron - (1977-) - aktor brytyjski.
 • Midori - (1968-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Silva Leonardo "Leo" Da - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vanstrattan Jess - (1982-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.