Bliźniak, 22 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 22 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony dnia 22 5 to osobnik wścibski, ubóstwia dokształcać się w nowych rzeczach, zatem bywa wzorowym uczniem w dziedzinach nielubianych przez pozostałe jednostki i radzi sobie w profesjach wiążących się ze wścibskością. Częstokroć bywa emocjonalny, łatwiej ujmuje go intuicja niż intelekt, kalkulacje i cyfry odrzucają go, toteż często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Bywa zmienny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie nagle wycofać się na moment przed zdobyciem celu, częstokroć złości swoich ludzi. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi dowieść swoje projekty do pomyślnego zamknięcia, pracuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak umie być nadmiernie konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Lubi zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego osobiste zmartwienia są ważne i cechuje go niedostatek emocjonalności. To osoba elastyczna, znamionują go rozliczne, nieschematyczne koncepcje, potrafi spełniać się w każdych warunkach i oszołomienie to u niego nastrój autentycznie nieczęsty. To osobnik błyskotliwy, jest najważniejszym artystą wszelkiego bankietu, jego przeciętne gesty wyglądają jak wytworny popis, ale często niestety nie umie uciszyć się w sposobnej chwili. To jednostka komunikatywna, jego rozważania przypominają wieloaspektowe budowle, uwielbia oszałamiać towarzyszy swoją rozległą erudycją, lecz częstokroć potrafi również wypowiadać zwykłe dyrdymały.
To osoba tolerancyjna, nie denerwują odmienne gusty i ludzi niepodobnych i niespotykanych nie uważa natychmiast za zagrożenie, a więc próbuje stronić od postrzelonych maniaków zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka uległa, zazwyczaj wygląda mistrza i wodza, ponieważ inne osoby często bierze za wyrocznie i nie umie uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Jest to jednostka sprawiedliwa, niezmiernie dokładnie drąży najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy chce przeanalizować po wiele razy, a zatem ochoczo jest powoływany do rozsądzania utarczek. Jest to osoba flegmatyczna, nie trwoni sił na całkowicie bezsensowne rzeczy, gdyż w każdym wypadku bierze pod uwagę zakładane profity i we własnych decyzjach zawsze opiera się na beznamiętnych rachunkach. Jest to osobnik subtelny, daje radę wyszukać efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które stanowią prawdziwą trudność również dla wprawnych i twórczych polityków i na ogół przerastają pozostałych ludzi. Jest to osoba spontaniczna, personifikuje sobą dosyć irracjonalną myśl, iż nieustanna, nieco pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na życie i nie powinno się zanadto przesadzać z ciągłą samokontrolą. Częstokroć bywa nieuważny, jest notorycznie czymś zajęty, aczkolwiek jego błyskawiczne wybory często na nieszczęście dają się poznać jako złe, więc częstokroć rzuca się chaotycznie i bez obranego kursu. To osobnik szykowny, swoją siedzibę wyposaża z iście cesarskim rozmachem i czuje pociąg do obcowania ze sztuką, dlatego często jest postrzegany jako miejscowy arbiter elegancji.

Inne atrybuty celnie odzwierciedlające ową jednostkę to również: zdolny, wspaniałomyślny, współczujący, logiczny, zimny, ponętny, pożądliwy, wyzywający, sentymentalny, przystępny, roztrzepany, jowialny, uroczy, światły, okropny, zręczny, niepohamowany, kapryśny, ujmujący, wyrachowany, bałaganiarski, wyobcowany, buntowniczy oraz słaby.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: asystent, felietonista, muzyk, dziennikarz, referent, handlowiec, sprzedawca, dramatopisarz i poeta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.