Bliźniak, 22 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 22 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony dnia 22 5 to osobnik wścibski, ubóstwia dokształcać się w nowych rzeczach, zatem bywa wzorowym uczniem w dziedzinach nielubianych przez pozostałe jednostki i radzi sobie w profesjach wiążących się ze wścibskością. Częstokroć bywa emocjonalny, łatwiej ujmuje go intuicja niż intelekt, kalkulacje i cyfry odrzucają go, toteż często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Bywa zmienny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie nagle wycofać się na moment przed zdobyciem celu, częstokroć złości swoich ludzi. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi dowieść swoje projekty do pomyślnego zamknięcia, pracuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak umie być nadmiernie konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Lubi zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego osobiste zmartwienia są ważne i cechuje go niedostatek emocjonalności. To osoba elastyczna, znamionują go rozliczne, nieschematyczne koncepcje, potrafi spełniać się w każdych warunkach i oszołomienie to u niego nastrój autentycznie nieczęsty. To osobnik błyskotliwy, jest najważniejszym artystą wszelkiego bankietu, jego przeciętne gesty wyglądają jak wytworny popis, ale często niestety nie umie uciszyć się w sposobnej chwili. To jednostka komunikatywna, jego rozważania przypominają wieloaspektowe budowle, uwielbia oszałamiać towarzyszy swoją rozległą erudycją, lecz częstokroć potrafi również wypowiadać zwykłe dyrdymały.
To osoba tolerancyjna, nie denerwują odmienne gusty i ludzi niepodobnych i niespotykanych nie uważa natychmiast za zagrożenie, a więc próbuje stronić od postrzelonych maniaków zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to jednostka uległa, zazwyczaj wygląda mistrza i wodza, ponieważ inne osoby często bierze za wyrocznie i nie umie uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Jest to jednostka sprawiedliwa, niezmiernie dokładnie drąży najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy chce przeanalizować po wiele razy, a zatem ochoczo jest powoływany do rozsądzania utarczek. Jest to osoba flegmatyczna, nie trwoni sił na całkowicie bezsensowne rzeczy, gdyż w każdym wypadku bierze pod uwagę zakładane profity i we własnych decyzjach zawsze opiera się na beznamiętnych rachunkach. Jest to osobnik subtelny, daje radę wyszukać efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które stanowią prawdziwą trudność również dla wprawnych i twórczych polityków i na ogół przerastają pozostałych ludzi. Jest to osoba spontaniczna, personifikuje sobą dosyć irracjonalną myśl, iż nieustanna, nieco pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na życie i nie powinno się zanadto przesadzać z ciągłą samokontrolą. Częstokroć bywa nieuważny, jest notorycznie czymś zajęty, aczkolwiek jego błyskawiczne wybory często na nieszczęście dają się poznać jako złe, więc częstokroć rzuca się chaotycznie i bez obranego kursu. To osobnik szykowny, swoją siedzibę wyposaża z iście cesarskim rozmachem i czuje pociąg do obcowania ze sztuką, dlatego często jest postrzegany jako miejscowy arbiter elegancji.

Inne atrybuty celnie odzwierciedlające ową jednostkę to również: zdolny, wspaniałomyślny, współczujący, logiczny, zimny, ponętny, pożądliwy, wyzywający, sentymentalny, przystępny, roztrzepany, jowialny, uroczy, światły, okropny, zręczny, niepohamowany, kapryśny, ujmujący, wyrachowany, bałaganiarski, wyobcowany, buntowniczy oraz słaby.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: asystent, felietonista, muzyk, dziennikarz, referent, handlowiec, sprzedawca, dramatopisarz i poeta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Angelici Martha - (1907-) - francuska śpiewaczka operowa.
 • Cusack Ann - (1961-) - aktorka amerykańska.
 • Doraine Lucy - (1898-) - aktorka amerykańska.
 • Doyle Arthur Conan - (1859-1930) - pisarz szkocki.
 • Emond Linda - (1959-) - aktorka amerykańska.
 • Fisher Rhett - (1980-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Glyn Isabella - (1823-) - aktorka brytyjska.
 • Gold Thomas - (1920-2004) - astrofizyk amerykański.
 • Hilling Jacques - (1926-1975) - aktor australijski.
 • Konan Didier Ya - (1984-) - iworyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Król Krzysztof - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lawal Garba - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Simmons Al - (1902-1956) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Stross Raymond - (1955-1988) - angielski producent filmowy.
 • Urbaniak Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Whelan Bill - (1950-) - irlandzki kompozytor, muzyk.
 • Wierzbicka Monika - (1970-) - aktorka, piosenkarka.
 • Winder Leszek - (1954-) - muzyk, gitarzysta, kompozytor.
 • Żeromski Wiktor - (1935-1993) - aktor, reżyser teatralny.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.