Baran, 08 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 08 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony dnia 8 4 to osobnik zmienny, jego opinie i postawy częstokroć są ambiwalentne i ciężko jest mu pozostawać przy powziętych decyzjach, często ima się najrozmaitszych zawodów. Jest to osoba cierpliwa, częstokroć raduje go łowienie ryb, upór dopomaga mu zobaczyć korelacje niewidoczne dla innych ludzi i umie być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem. Bywa jednostką wojowniczą, działa buńczucznie, lubi adrenalinę i błyskawicznie szturmuje znajdujące się przed sobą bariery. Często bywa niesolidny, rządzi się emocjami, zdarza się mu zaniedbywać ważne rzeczy, a zatem przydarza się mu wpadać w niezwykle niemiłe kabały. Jest to osobnik nadpobudliwy, konieczność oczekiwania na wynik jest dla niego niezwykłym wysiłkiem, jako gimnazjalista częstokroć nie potrafi wytrwać spokojnie w czasie lekcji, dlatego robota zwykle nie jest dla niego przyczyną zadowolenia. Jest to człowiek autokratyczny, nienawidzi podważania własnych koncepcji i odwoływanie się do jego rozumu często nie przynosi efektów, więc bywa nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to osoba dociekliwa, pragnie poznać każdą możliwą rzecz, toteż na całe życie zostaje w nim szczeniacka umiejętność do dziwienia się życiu oraz chętnie czerpie wiedzę o przeróżnych zagadnieniach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralnym aktorem wszelkiej balangi, istnienie ogromnego audytorium charakteryzuje dla niego optymalną rozrywkę, ale częstokroć ubóstwia artykułować osądy niezbyt rozsądne. Bywa osobnikiem egoistycznym, wyłącznie jego osobiste kłopoty są istotne i cechuje go deficyt uczuciowości. To człowiek naturalny, często jest bardzo szykowny, niezmiernie ceni uczciwość, jednakże częstokroć brakuje mu umiaru. To jednostka energiczna, bardzo dobrze daje sobie radę z nerwową mordęgą, wyzwania przezwycięża szturmem i lubi konstruować nowatorskie projekty. Znamionuje się konsekwencją, umie doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak potrafi być zanadto sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach.
To osoba wyrafinowana, poświęca się wykwintnym przyjemnościom i jego społeczne zwyczaje są zawsze doskonałe, a więc często jest oceniany jako miejscowy arbiter elegancji. Jest to jednostka impulsywna, ukazuje stanowczo całej planecie, iż egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie trzeba zbyt przeholowywać z bezustanną samokontrolą. Jest to osobnik silny, wspaniale pojmuje swoje potrzeby, ochoczo walczy z innymi oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia długofalowych przedsięwzięć dla przelotnego i iluzorycznego udogodnienia. Jest to człowiek ostrożny, stroni od niefrasobliwych aktywności, drobiazgowo organizuje najmniejsze działania i nie ufa konceptom sporządzonym byle jak. Jest to osoba kompromisowa, umie bratać się z jednostkami o wielce różnych poglądach i cieszy go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, zatem nie aprobuje u współpracowników jedynie nieposiadania tolerancji. Jest to osobnik radosny, buzuje ożywczym dynamizmem, popełnione pomyłki postrzega jako źródło wartościowego doświadczenia, a zatem nie traci pogody ducha nawet w zawiłych warunkach. Bywa osobą niewyrafinowaną, nie lubuje się w zbędnym ekscentryzmie, albowiem dla niego wartość mają głównie rezultaty i za istotniejszą uznaje pragmatyczną funkcję każdych rzeczy niż ich kształt. Jest to człowiek szybki, zniechęca go brak skutków swoich bieżących prac, wszelki problem chce rozgryźć z marszu i zdecydowanie wybiega rozważaniami przed własny zespół. To osobnik samodzielny, nie znosi jakichkolwiek praw i ograniczeń, a więc niech ci nie zdaje się, że będzie respektował twoje polecenia i zakazy. Częstokroć bywa nieostrożny, uwielbia bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz nie przywiązuje wagi do staranności nakazanych mu spraw, choć nierzadko autentycznie sprzyja mu los. Jest to jednostka nieustraszona, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż dąży do tego, by nie skupiać się na strachu i pragnie pracować dynamicznie. Bywa osobą ksenofobiczną, denerwują go ludzie o niezależnych orientacjach politycznych, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za napaść, dlatego prędko zraża do siebie normalne osoby.

Inne określenia celnie odzwierciedlające wspomnianego osobnika to również: bezładny, krytyczny, indywidualistyczny, charyzmatyczny, tchórzliwy, lubieżny, ruchliwy, denerwujący, entuzjastyczny, łatwowierny, gościnny, nadwrażliwy, nieokiełznany, ofiarny, rozrzutny, powabny, apodyktyczny, prymitywny, neurotyczny, niezrównoważony, destrukcyjny, wybuchowy, gorliwy, wyzywający, niemiły, zuchwały, oryginalny, natrętny oraz chciwy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: żandarm, kaskader, kulturysta, ortopeda, sportowiec, biegacz, policjant, bokser, dentysta, monter, lekarz i mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bellarabi Karim - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brel Jacques - (1929-1978) - belgijski pieśniarz, kompozytor, poeta, aktor.
 • Casteu David - (1974-) - francuski motocyklista rajdowy.
 • Charytanowicz Dariusz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gordon Pamela - (1937-) - aktorka amerykańska.
 • Irvine Andrew - (1902-1924) - alpinista angielski.
 • Jensen Peter Aalbaek - (1956-) - duński producent filmowy, aktor.
 • Kader - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libelt Karol - (1807-1875) - filozof, publicysta, działacz polityczny.
 • Matulevičius Deivydas - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • O'Brien Virginia - (1919-) - aktorka amerykańska.
 • Pettersson Lasse - (1935-) - aktor szwedzki.
 • Porter Eric - (1928-1995) - aktor brytyjski.
 • Seyda Zygmunt - (1876-1925) - polityk, prawnik.
 • Sosnowski Maciej - (1961-) - aktor, autor tekstów.
 • Starr Bella - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Weyssenhoff Józef - (1860-1932) - pisarz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.