Baran, 07 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 07 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna baran urodzony w dniu 7 4 jest to jednostka zorganizowana, potrafi doprowadzić swoje plany do zyskownego ukończenia, przeszkody nie umieją prędko go zniechęcić, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. Znamionuje się cierpliwością, umie umiejętnie czekać na stosowną okazję, częstokroć ekscytuje go wędkarstwo i często jest wyśmienitym mentorem. Jest to człowiek zmienny, jego stanowiska i przekonania częstokroć są wieloznaczne i ciężko jest mu trzymać się podjętych decyzji, często ima się przeróżnych prac. To osoba przebojowa, odpoczywa dynamicznie, tyra jak traktor i dobrze znosi stresującą mordęgę. Częstokroć bywa niesłowny, lubi gwałtowne doznania, przydarza się mu zaniedbywać najważniejsze rzeczy, więc mało kiedy osiąga wielkie bogactwo. Bywa osobnikiem napastliwym, spełnia szalone zamierzenia i ubóstwia prowadzić zmagania. To jednostka władcza, jest rzeczywistą personifikacją szeryfa i odwoływanie się do jego rozwagi często nie daje rezultatu, dlatego jest wyobcowany w swoim otoczeniu. To człowiek naturalny, częstokroć jest niezwykle popularny, prawdomówność to jego najtrafniejsze miano, aczkolwiek często irytuje takim zachowaniem współpracowników. To osobnik dociekliwy, wypełnia go żądza wiedzy, toteż ochoczo wałęsa się po całym globie oraz spełnia się w profesjach powiązanych z ciekawskością. Bywa osobą egoistyczną, wyłącznie jego indywidualne zmartwienia są znaczące i z trudem przekazuje coś innym ludziom. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest centralnym aktorem każdej balangi, bardzo uwielbia popisywać się, jednakże częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w odpowiedniej chwili. Bywa osobą nadpobudliwą, łatwo traci zainteresowanie wszelkimi projektami, jako gimnazjalista często nie umie wysiedzieć cierpliwie podczas lekcji, a więc wysiłek zazwyczaj nie jest dla niego okazją do euforii.
To człowiek ostrożny, unika lekkomyślnych aktywności, skrupulatnie organizuje najmniejsze posunięcia oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, ale systematycznie. Jest to osobnik spontaniczny, ukazuje sobą dość irracjonalny światopogląd, iż pozornie przypadkowe działania też potrafią zapewniać efekty i nie można przesadnie przedobrzać z permanentnym opanowaniem. To jednostka silna, w realizowaniu własnych celów umie być niezmiernie zdyscyplinowany, nieraz aż grubiański, jeśli trzeba, nieustępliwie i rzeczowo uzasadnia swoje oceny oraz radośnie wita wszelkie pomyślne przemiany w życiu. Cechuje się wysublimowaniem, ceni egzotyczne napitki i posiłki i w dowolnej swojej aktywności stara się zdobywać wirtuozerię, a zatem szczęśliwy jest jako posiadacz ogromnego majątku. Jest to osoba nietolerancyjna, jest bezgranicznie przeświadczony o osobistej doskonałości, jego partnerzy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak on, zatem częstokroć zaczyna potyczki ze znajomymi. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, pragnie stosować rutynowe i przetestowane strategie, albowiem preferuje konkretne zachowania niźli słowa i za bardziej znaczące uważa praktyczne wykorzystanie każdych rzeczy aniżeli ich kształt. To jednostka optymistyczna, niezachwianie polega na swojej pomyślności, popełnione błędy postrzega jako skarbnicę cennej nauki, więc świetnie funkcjonuje jako dzielny innowator. To człowiek kompromisowy, nie stroni od dziedzin niekonwencjonalnych i odmiennych od poprzednio przyswojonych i bawi go różnolitość życia i wspólników, a zatem nie toleruje u kumpli tylko braku poszanowania innych. Bywa nieostrożny, ubóstwia bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz pracuje często w pośpiechu i mało sumiennie, choć zna ten swój mankament. Jest to osoba szybka, odstrasza go niedostatek skutków swoich bieżących prac, znużony oglądaniem ludzkiej indolencji życzy sobie częstokroć zrobić coś w pojedynkę i szybko dostosowuje się do oczekiwań okoliczności. Jest to osobnik samodzielny, nie znosi jakichkolwiek zasad i zakazów, dlatego nonsensem jest uważanie, że będzie przestrzegał twoich pouczeń i barier. To osoba odważna, bardzo rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi trudnościami, gdyż dokłada starań, by nie zastanawiać się nad strachem i zachowuje powściągliwość nie patrząc na warunki.

Pozostałe przymioty prawidłowo określające przedstawianego człowieka to także: rzutki, rozrzutny, awanturniczy, uroczy, rozkojarzony, nieokiełznany, bałaganiarski, natrętny, namiętny, niezrównoważony, nieuprzejmy, krytyczny, potężny, tyrański, zuchwały, gorliwy, stuknięty, ufny, podejrzliwy, neurotyczny, poszukujący oraz zadufany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: futbolista, policjant, elektryk, piłkarz, ciężarowiec, anestezjolog, bokser, łyżwiarz i dentysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atkins Chet - (1924-2001) - amerykański muzyk country, gitarzysta, producent muzyczny.
 • Balanzino Sergio - (1934-) - włoski dyplomata, sekretarz generalny O Urodzony Bolonia, Włochy.
 • Belletti Juliano - (1976-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Biczycki Jan - (1931-1996) - aktor, reżyser, dyrektor teatrów, pedagog.
 • Chedjou Aurélien - (1985-) - kameruński sportowiec, piłka nożna.
 • Halsey Brett - (1933-) - aktor amerykański.
 • Jordin Katie - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kolak Dorota - (1957-) - aktorka.
 • Landau Martin - (1931-) - aktor amerykański.
 • Lee Joo Min - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Loredo Linda - (1907-) - aktorka amerykańska.
 • Milicic Darko - (1985-) - sportowiec, koszykówka.
 • Parham Neko - (1972-) - aktor amerykański.
 • Rosing Bodil - (1878-) - aktorka duńska.
 • Sapunżijew Iwan Christow - (1892-) - generał bułgarski.
 • Sekuła Mirosław - (1955-) - chemik, menadżer, polityk.
 • Tomsia Konrad - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Winton Alexander - (1860-1932) - szkocki konstruktor samochodów, kierowca wyścigowy.
 • Wójcik Zbigniew - (1932-1963) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.