Baran, 03 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 03 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan baran, który urodził się w dniu 3 4, jest to osobnik aktywny, nie lęka się pracy, aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym zapałem i uwielbia żyć w permanentnym pędzie. Znamionuje się wytrwałością, potrafi wykonać zadania niezmiernie zniechęcające dla pozostałych ludzi, umie wnikliwie zagłębiać się w cudze opowieści i w minionych wiekach potrafiłby być mnichem notującym antycznych księgach. Cechuje się napastliwością, wydaje się naturalnym łobuzem i mknie zdecydowanie do przodu. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie boi się czasu, który nadejdzie, zdarza się mu pomijać podstawowe sprawy, a zatem rzadko kiedy dochodzi do ogromnego finansowego dobrobytu. To osoba niekonsekwentna, jego opinie i stanowiska często są niejednoznaczne i trudno jest mu trzymać się powziętych zobowiązań, częstokroć chwyta się rozlicznych profesji. To jednostka bezpośrednia, jego życzliwość gwarantuje mu sympatię, nie chowa własnych afektów, jednak wspaniałomyślność nie jest jego wybijającym się przymiotem. Bywa człowiekiem niespokojnym, szybko traci zainteresowanie najnowszymi konceptami, migiem nudzi się aktywnościami wymagającymi intensywniejszej harówki, a więc często popada w utarczki ze swoimi przełożonymi. Bywa osobą samolubną, inni ludzie mają rozwikływać jego kłopoty i umie być sprawnym manipulantem. Jest to osobnik dociekliwy, pragnie przeniknąć więcej niźli pozostali śmiertelnicy, więc kuszą go koncepcje niesamowite i nietradycyjne oraz chętnie uczy się przeróżnych przedmiotów. To osoba metodyczna, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, potrafi się właściwie mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu błyskotliwości wskazanej w nagłych sytuacjach. Bywa autokratyczny, chce ujarzmić cały świat i zwracanie się do jego rozsądku często nie przynosi efektów, dlatego umie prowokować bunty między swoimi podkomendnymi. To człowiek towarzyski, ubóstwia obcować z kompanami, jego przeciętne poruszenia wyglądają jak wymyślny popis, lecz częstokroć uwielbia ogłaszać oceny mało przemyślane.
Jest to osobnik popędliwy, ukazuje sobą dosyć absurdalny światopogląd, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i często nasze instynktowne działania okazują największą efektywność. To człowiek wesoły, zachwyca się istnieniem, popełnione gafy ocenia jako skarbnicę użytecznej wiedzy, zatem nie gubi pogody ducha nawet w skomplikowanych warunkach. Bywa nieroztropny, lubi bezcelowo kusić los oraz pracuje częstokroć naprędce i niezbyt precyzyjnie, chociaż nierzadko autentycznie sprzyja mu passa. To osobnik szykowny, ceni wykwintne trunki i dania i uwielbia prowadzić się z lordowskim szykiem, toteż często uważa się za znawcę właściwej estetyki. Jest to jednostka bystra, pokazuje słuszny kurs bardziej opieszałym od siebie i denerwują go problematyczne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnej analizy. To osoba tolerancyjna, nie stroni od dziedzin nowatorskich i odmiennych od uprzednio poznanych i osobników różnych i dziwnych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, dlatego nie akceptuje u partnerów jedynie braku wyrozumiałości. Jest to osoba niezależna, nie znosi wszelkich restrykcji i norm, zatem zawiedzie cię oczekiwanie, iż będzie miał uznanie dla twoich poleceń i barier. Jest to jednostka silna, przeważnie działa bystro i dynamicznie, potrafi wyegzekwować wykonanie wydanych zarządzeń oraz radośnie odbiera wszelkie korzystne reformy w rzeczywistości. Jest to człowiek dalekowzroczny, usiłuje nie reagować emocjonalnie, skrupulatnie układa najbłahsze akcje i prze ku sukcesowi wolno, aczkolwiek konsekwentnie. Bywa jednostką prostolinijną, nie lubuje się w ceremonialnych fajerwerkach i pokazach, ponieważ szukanie dziury w całym postrzega jako zwykłe trwonienie dnia i za istotniejsze uważa praktyczne przeznaczenie każdych projektów aniżeli ich postać. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, irytują go osoby o odrębnych przekonaniach, dowolną różnicę punktu widzenia uznaje za akt wrogości, a więc umie nawiązać kontakt tylko ze zbliżonym do niego maniakiem. Jest to człowiek odważny, nie trwożą go nijakie problemy, bowiem wyśmienicie radzi sobie w niezrozumiałych okolicznościach i przejawia powściągliwość nie zważając na warunki.

Inne cechy odpowiednio ukazujące wspomnianą jednostkę to też: nadgorliwy, rozhisteryzowany, dowcipny, apodyktyczny, nieugięty, wyzywający, antypatyczny, nieprzyjazny, słodki, awanturniczy, łatwowierny, zapalczywy, denerwujący, groźny, wygodnicki, neurotyczny, narwany, gniewny, chciwy, namiętny oraz gorliwy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: żołnierz, mechanik, piłkarz, instalator, sportowiec, zapaśnik, anestezjolog, pilot, sportowiec, monter i tenisista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alzado Lyle - (1949-1992) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Anderson Leona - (1885-) - aktorka amerykańska.
 • Banasikowski Edmund - (1914-2010) - oficer Wojska Polskiego, major piechoty, żołnierz Armii Krajowej, działacz społeczny.
 • Bosé Miguel - (1956-) - hiszpański piosenkarz, kompozytor, aktor, reżyser.
 • Camara Zoumana - (1979-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Cody Iron Eyes - (1904-1999) - aktor amerykański.
 • Drozda Tadeusz - (1949-) - satyryk, aktor estradowy.
 • Feldballe Oliver - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Frankowski Stefan - (1887-1940) - kontradmirał.
 • Kamila - (1985-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kipnis Jason - (1987-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Landers Harry - (1921-) - aktor amerykański.
 • Latvala Jari-Matti - (1985-) - fiński kierowca wyścigowy.
 • Lucassen Arjen - (1960-) - kompozytor holenderski.
 • Mainville Louis-Pierre - (1986-) - kanadyjski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Molęda Jakub - (1984-) - piosenkarz, wokalista rockowy.
 • Sejfullina Lidija N - (1889-) - pisarka rosyjska.
 • Szutkow Dmytro - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sánchez Sergio - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wiłkomirska Maria - (1904-) - pianistka, pedagog muzyczny.
 • Zieleziński Wojciech - (1938-1983) - scenograf.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.