Baran, 19 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 19 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan baran urodzony dnia 19 4 to człowiek wścibski, chce zrozumieć więcej niźli inne osoby, a więc bywa najlepszym uczniem w dziedzinach omijanych poprzez pozostałych osobników i często oddaje się niekonwencjonalnym hobby. To jednostka chwiejna, częstokroć nie starcza mu wytrwałości i częściej niż to wskazane modyfikuje osąd odnośnie metody swojego działania, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, inni ludzie muszą rozplątywać jego kłopoty, do celów umie przeć chociażby przez cudzą krzywdę i z trudem darowuje coś pozostałym osobom. To osobnik wytrwały, potrafi uważnie oczekiwać na sposobną chwilę, umie bacznie przysłuchiwać się ludzkim opowieściom i w ogólniau często uzyskuje wybitne wyniki. To jednostka naturalna, częstokroć jest bardzo uroczy, nie cierpi mówić nie wprost, lecz często nie wystarcza mu taktu. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest autentycznym aktywistą, lubi urzekać swoich widzów, jednakże częstokroć pragnie wypowiadać oceny mało rozważne. Jest to osobnik nadpobudliwy, bez trudu przechodzi od płomiennego animuszu do całkowitej depresji, wszystko chce otrzymać natychmiast, zatem ochoczo rozładowuje złość w wariackich eskapadach. To osoba energiczna, emanuje niezwykłym blaskiem i irytuje go bezczynność. Jest to jednostka dominująca, zachowuje się niczym łobuz i nie boi się oceniania swojego postępowania, toteż potrafi prowokować bunty między swoimi podwładnymi. Bywa napastliwy, z marszu rzuca się na stojące na swej trasie bariery i chętnie zaczyna zatargi. To osobnik metodyczny, ukazuje cierpliwość i uporządkowanie, problemy nie umieją łatwo go zrazić, jednak źle znosi prędko zmieniające się okoliczności. Często bywa niesolidny, rządzi się przeczuciami, ekstrapolację efektów swoich dokonań zostawia innym, a zatem zdarza się mu ładować w niezmiernie niemiłe kabały.
To człowiek stanowczy, zazwyczaj żyje bystro i energicznie, ochoczo toczy walki z innymi oraz radośnie wita wszelkie pozytywne przemiany w życiu. To osobnik wyrafinowany, zajmuje się wykwintnymi przyjemnościami i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać doskonałość, więc częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniej stylistyki. Znamionuje się nieostrożnością, nie unika przeciwności oraz momentami potrafi nie zwrócić uwagi na nieomal nie budzące wątpliwości niebezpieczeństwo, pomimo tego że posiada wiedzę o tym swoim ograniczeniu. Bywa jednostką ksenofobiczną, jest święcie przeświadczony o własnej nieomylności, jego koledzy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak on, zatem momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Jest to człowiek pobudliwy, ucieleśnia sobą dość niedorzeczną myśl, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest najwspanialszym wyborem i nie powinno się nadmiernie przesadzać z permanentnym opanowaniem. To osobnik niezależny, decyzje obiera na kanwie osobistych przemyśleń, dlatego niech ci nie wydaje się, że będzie poważał twoje restrykcje i dyrektywy. Bywa niewyrafinowany, nie odczuwa pociągu do formalnych pokazów i ornamentów, bowiem szukanie dziury w całym ocenia jako zwyczajne marnotrawienie energii i nie pragnie trwonić czasu na knowania. Charakteryzuje się kompromisowością, nie obawia się rzeczy oryginalnych i różniących się od uprzednio doświadczonych i raduje go rozmaitość otoczenia i wspólników, toteż nie toleruje u towarzyszy jedynie niedoboru tolerancji. Jest to człowiek śmiały, nie przerażają go żadne trudności, bo bardzo dobrze sprawdza się w złożonych warunkach i jakiekolwiek przeszkody raczej nie zatrważają go. Cechuje się pogodą, rozkoszuje się istnieniem, nawet w porażce próbuje wykryć plusy, a więc chętnie podejmuje się eksploracji niezgłębionych poprzednio terenów. Jest to jednostka żywiołowa, ubóstwia dostrzegać przed sobą starannie wytyczone kierunki i wskazuje należytą postawę mniej rzutkim od siebie. To osoba przewidująca, stara się nie reagować intuicyjnie, bierze pod uwagę przeróżne grafiki wydarzeń oraz nie pokłada ufności w projektach utworzonych niestarannie.

Pozostałe określenia właściwie określające wspomnianego człowieka to także: tchórzliwy, zwycięski, przyjazny, wyzwolony, rozrzutny, podejrzliwy, entuzjastyczny, despotyczny, miły, nadgorliwy, apodyktyczny, destrukcyjny, rozhisteryzowany, ufny, uroczy, hojny, brutalny, bezkompromisowy, waleczny, kochliwy, słodki, szarmancki, szalony, ofiarny, zadufany, zuchwały, uprzejmy i prostacki.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: ortopeda, lekkoatleta, dentysta, chirurg, instalator, sportowiec, żandarm, sztangista, anestezjolog, kulturysta, biegacz, ciężarowiec, żołnierz, kaskader, monter oraz bokser.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ateya Rawya - (1926-) - polityk egipska.
 • Babik Łukasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bachleda Jan - (1951-2009) - sporowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Bertali Antonio - (1605-1669) - włoski kompozytor, skrzypek.
 • Edu - (1974-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Gucman Mateusz - (1980-) - sportowiec, zapasy.
 • Hauschild Maksymilian - (1888-) - niemiecki reżyser, aktor, producent filmowy.
 • Jacobs Chyanne - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ksobiech Marcin - (1979-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Kulovits Stefan - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Labuda Barbara - (1946-) - polityk, dyplomata.
 • Mazurek Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ordóñez Karl von - (1734-1786) - kompozytor austriacki.
 • Polgár Zsuzsa - (1969-) - szachistka amerykańska.
 • Pollock Sharon - (1936-) - kanadyjska aktorka, dramatopisarka, tworząca w języku angielskim.
 • Reason Rhodes - (1930-2014) - aktor amerykański.
 • Samardžić Joško - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schacht Sam - (1936-) - aktor amerykański.
 • Skarżyński Tadeusz - (1886-1944) - aktor.
 • Sobol Janusz - (1956-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zimmermann Jan - (1985-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.