Baran, 17 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 17 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony dnia 17 4 jest to jednostka niestała, jego oceny i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i umie zmieniać strategiczne decyzje z godziny na godzinę, dlatego bardzo ciężko toczy się z nim negocjacje. Częstokroć bywa niecierpliwy, przymus zaczekania na rezultat jest dla niego niebywałą udręką, nie potrafi wytrzymać nad jednym zagadnieniem przez dłuższy czas, toteż często ma poważne kłopoty z urzeczywistnieniem planów życiowych. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, niezmiernie lubi manifestować swoją obecność, aczkolwiek umie także nużyć marudzeniem nieprzerwanie o jakimś temacie. Bywa osobnikiem egoistycznym, wszelkie kwestie winny obracać się dookoła jego postaci, potrafi być zwinnym manipulantem i jest zupełnie skoncentrowany na sobie. Bywa agresywny, pragnie osiągać natychmiastowe wyniki i jest groźny wobec nieprzyjaciół. To osoba autokratyczna, zachowuje się niby opryszek i czyjś protest nie posiada dla niego wagi, a zatem częstokroć natyka się na ciche nieposłuszeństwo w stosunku do swoich działań. To człowiek aktywny, emanuje niezwykłym światłem, relaksuje się czynnie i przeszkody przezwycięża przebojowo. To jednostka zorganizowana, mozoli się bez bezsensownych zrywów, przeciwności nie umieją szybko go zniechęcić, jednak często nie wystarcza mu błyskotliwości pożądanej w naglących sytuacjach. Jest to osoba naturalna, potrafi z marszu zaprzyjaźnić się, nie maskuje własnych afektów, jednakże częstokroć brakuje mu wyczucia. Znamionuje się wytrwałością, umie cierpliwie wyczekiwać na sposobną okazję, często jest wspaniałym mentorem i częstokroć cieszy go wędkarstwo. Bywa osobnikiem nieodpowiedzialnym, nie lęka się o dzień jutrzejszy, przydarza się mu zapominać istotne rzeczy, więc często jest rozgarnięty jedynie po ptokach. To człowiek wścibski, chce poznać więcej niźli pozostałe umysły, a więc jest szkolnym orłem w sprawach omijanych poprzez innych osobników oraz radzi sobie w profesjach połączonych z dociekliwością.
Jest to osoba krótkowzroczna, ubóstwia bezcelowo narażać się i pracuje częstokroć pospiesznie i niezbyt pieczołowicie, mimo że niejednokrotnie autentycznie sprzyja mu szczęście. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i praw, zatem niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku. To jednostka dalekowzroczna, to przewidujący i wytrawny strateg, tworzy przemyślane projekty oraz śpieszy ku sukcesowi powoli, lecz systematycznie. To osobnik gwałtowny, każdy problem pragnie rozwiązać natychmiast i uwielbia dostrzegać przed sobą starannie obrane kierunki. To osoba dzielna, niezwykle rzadko lęka się nietypowych trudności, bo stara się zazwyczaj nie bać się na zapas i dowolne przeciwności przeważnie nie trwożą go. Cechuje się kompromisowością, ochoczo uczy się nowatorskich i interesujących rzeczy i ludzi odmiennych i egzotycznych nie uważa z góry za zagrożenie, toteż podejmuje próby, by unikać postrzelonych maniaków zaaferowanych oznajmianiem najdoskonalszych koncepcji. Jest to jednostka wyrafinowana, podziwia szybkie, sportowe wehikuły i w każdej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać mistrzostwo, a zatem często czuje się sędzią dobrego stylu. Bywa ksenofobiczny, przeciwstawia się każdemu myślącemu w inny sposób, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za atak, dlatego częstokroć wszczyna potyczki z kolegami. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przeświadczony, że bezustanna, odrobinę pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na życie i warto sobie pozwolić na żywiołowe doświadczanie przeżyć i manifestowanie się. Charakteryzuje się optymizmem, oczekuje od losu oryginalnych, niesamowitych przygód, ekscytują go nieznane eksperymenty i doznania, a więc nie gubi nadziei nawet w uciążliwych okolicznościach. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i dokładnie komunikuje swoje potrzeby, chętnie współzawodniczy z innymi oraz radośnie reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu. Bywa niewyrafinowany, nie odczuwa pociągu do formalnych ornamentów i pokazów, bowiem szukanie dziury w całym postrzega jako typowe trwonienie czasu i na pierwszej pozycji stawia rzeczywistą przydatność.

Pozostałe przymioty poprawnie obrazujące niniejszego osobnika to również: nieugięty, surowy, prymitywny, kochliwy, natrętny, niezrównoważony, wybuchowy, destrukcyjny, nietaktowny, powabny, szczodry, groźny, bezduszny, pociągający, neurotyczny, skuteczny, bałaganiarski, medialny, niedokładny, indywidualistyczny, szarmancki, narcystyczny, wygodnicki, denerwujący, zuchwały, rozmowny, miły, bezlitosny, bezładny oraz zgryźliwy.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: futbolista, bramkarz, sztangista, mechanik, sportowiec, sportowiec, terapeuta, ortopeda, kaskader i pilot.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.