Baran, 15 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 15 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran, który przyszedł na świat dnia 15 4, często bywa apodyktyczny, jest naturalną personifikacją pruskiego oficera i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie sprawdza się, a zatem jest nielubiany w swoim środowisku. Bywa niecierpliwy, przymus zaczekania na efekt jest dla niego niesłychanym wysiłkiem, nie potrafi wytrzymać nad jednym problemem przez dłuższy czas, a więc chętnie odreagowuje niezadowolenie w wariackich balangach. Jest to osoba wytrwała, umie być wielkodusznym i empatycznym towarzyszem, potrafi osiągnąć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długiej praktyki i spełnia się w charakterze lubianego przewodnika. Bywa jednostką towarzyską, rozpowiada o swoich wszelkich rozważaniach, nosi w umyśle nieskończony zapas opowieści, jednak często ma również przesadnie pochlebną opinię o sobie. Lubi zachowywać się agresywnie, ziszcza oryginalne zamierzenia i ochoczo toczy zatargi. Częstokroć bywa niesolidny, nie boi się przyszłości, robotą i nauką para się zwykle niespecjalnie chętnie, więc z rzadka uzyskuje spektakularny finansowy dobrobyt. Jest to osobnik chwiejny, jego oceny i przekonania często są ambiwalentne i umie nagle zrezygnować na moment przed zdobyciem finału, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nim negocjacje. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, opornie daje coś innym ludziom i cechuje go brak wrażliwości. Jest to osoba otwarta, potrafi błyskawicznie zaprzyjaźnić się, ubóstwia formułować myśli otwarcie, lecz częstokroć nie wystarcza mu taktu. Jest to jednostka dociekliwa, wypełnia go pragnienie wiedzy, toteż nęcą go sprawy dziwne i nieznane oraz ochoczo uczy się najrozmaitszych przedmiotów. Jest to osobnik konsekwentny, wykazuje dyscyplinę i upór, postępuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak nierzadko zanadto upiera się przy już wymyślonych koncepcjach. Jest to człowiek aktywny, nie unika pracy, aktywizuje wspólników swoim nieposkromionym żarem i pragnie znajdować się w permanentnym biegu.
Lubi zachowywać się spontanicznie, dłuższe podglądanie go prowadzi do przeświadczenia, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najsłuszniejszą opcją i często nasze emocjonalne czyny okazują największą sprawność. Jest to osoba silna, podąża do celu bez zbędnych wahań, nie doznaje oporu przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz nie pozwala się skonfundować. Znamionuje się nietolerancją, jest wielce przeświadczony o własnej doskonałości, na całym całym globie tylko on ocenia rzeczy należycie, zatem umie porozmawiać jedynie z pokrewnym do niego maniakiem. Bywa krótkowzroczny, uwielbia bezsensownie narażać się i wykonuje pracę częstokroć na chybcika i mało pieczołowicie, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej słabości. To jednostka niezależna, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, że będzie przestrzegał twoich dyspozycji i zakazów. Jest to osobnik dzielny, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale radzi sobie z napięciem i wydaje się innym ludziom niewzruszonym kamieniem. Cechuje się kompromisowością, posiada niezwykle wścibską i wszechstronną psychikę i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, a zatem nie akceptuje u kolegów wyłącznie nieposiadania szacunku dla innych. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, najchętniej odziewa się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i markowe stroje i jego społeczne zwyczaje są zawsze perfekcyjne, zatem uszczęśliwiony jest jako dysponent wielkiego mienia. To osoba wesoła, w każdym wypadku spogląda z odwagą w nadchodzący czas, ubóstwia przyswajać wiedzę o nowych dziedzinach, dlatego chętnie bierze się za odkrywanie niezbadanych uprzednio obszarów. Bywa jednostką niewyrafinowaną, nie odczuwa pociągu do przesadnej ekstrawagancji, albowiem dla niego wartość mają nade wszystko wyniki i na pierwszym miejscu umieszcza praktyczną użyteczność. To człowiek żywiołowy, znudzony oglądaniem cudzej nieskuteczności ma ochotę często przeprowadzić coś na własną rękę i natychmiast adaptuje się do oczekiwań okoliczności. To jednostka rozważna, stroni od niefrasobliwych aktywności, sporządza skomplikowane projekty oraz nie ufa pomysłom wykonanym byle jak.

Pozostałe przymioty kapitalnie obrazujące ową osobę to również: dogmatyczny, niepohamowany, niezrównoważony, ordynarny, prostacki, niegrzeczny, wygodnicki, pyszałkowaty, krytyczny, krytykancki, brutalny, bałaganiarski, uroczy, szczodry, powabny, hojny, lubieżny, bezczelny, bezwzględny, gorliwy, nadwrażliwy, zadufany, apodyktyczny, naturalny, zrzędliwy, ostry i stuknięty.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: mechanik, anestezjolog, żołnierz, kulturysta, policjant, futbolista, kaskader, łyżwiarz, żandarm, sportowiec, ciężarowiec, tenisista oraz monter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Apanasienko Josif Rodionowicz - (1890-1943) - generał radziecki.
 • Casey Natalie - (1980-) - aktorka angielska.
 • Diamond Amy - (1992-) - piosenkarka szwedzka.
 • Durkheim Émile - (1858-1917) - francuski socjolog, filozof.
 • Flori Agata - (1938-) - aktorka włoska.
 • Hamilton Sarah Jane - (1971-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • James Henry - (1843-1916) - pisarz amerykański.
 • James Thabita - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jymmy - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kisiel Dominik - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krasnowiecka Irena - (1923-) - aktorka.
 • Kupiec Jan - (1841-1909) - poeta ludowy, zbieracz folkloru, działacz polityczny na Śląsku.
 • Kwaskowski Stanisław - (1897-1986) - aktor, reżyser, dyrektor i kierownik artystyczny teatru.
 • Lasota Eligiusz - (1929-2001) - dziennikarz.
 • Lembeck Helaine - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • López Raúl - (1980-) - hiszpański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Lučić Teddy - (1973-) - szwedzki sportowiec, piłka nożna.
 • Meldrum Wendel - (1958-) - aktorka włoska.
 • Motyka Andrzej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Palatynatu-Sulzbach Jadwiga z - (1650-) - księżniczka palatyńska z Sulzbach, arcyksiężna austriacka, księżna saksońska z Lauenburg.
 • Ross James Clark - (1800-1862) - brytyjski podróżnik, badacz polarny.
 • Struve Friedrich Georg Wilhelm von - (1793-1864) - astronom niemiecki.
 • Sztern Jan - (1922-) - poeta.
 • Williams John - (1903-1983) - aktor angielski.
 • Zamiatowski Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zephaniah Benjamin - (1958-) - pisarz brytyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.