Baran, 14 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 14 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan baran urodzony w dniu 14 4 często bywa niesolidny, rządzi się uczuciami, zdarza się mu pomijać podstawowe rzeczy, a zatem przydarza się mu pakować w niezmiernie stresujące kabały. Jest to osoba otwarta, bez problemów zawiązuje przyjacielskie stosunki, nie maskuje swoich afektów, lecz na nieszczęście, chwilami formułuje myśli zbyt otwarcie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez zbędnych sprintów, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niejednokrotnie nazbyt przyzwyczaja się do poprzednio obmyślonych koncepcji. Częstokroć bywa wojowniczy, odczuwa pociąg do adrenaliny i nienawidzi wszelkich utrudnień. Bywa jednostką egocentryczną, ludzie wokół mają zabiegać o jego humor, nie zajmuje go rozwój konstruktywnych więzi z kolegami i potrafi być sprawnym kombinatorem. To osobnik energiczny, nie unika wysiłku i świetnie wytrzymuje niespokojną mordęgę. Jest to osoba ciekawska, lubi przyswajać wiedzę o nieznanych dziedzinach, dlatego zawsze zostaje w nim szczeniacki dar do dziwienia się otoczeniu oraz jest odpowiedni na pierwszorzędnego naukowca. To człowiek ekstrawertyczny, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, bardzo uwielbia popisywać się, ale często pragnie ogłaszać opinie niezbyt rozsądne. Jest to osoba dominująca, nie lubi kwestionowania własnych poleceń i odwoływanie się do jego rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, a więc często ma do czynienia z pasywnym buntem w stosunku do swoich działań. Charakteryzuje się wytrwałością, umie umiejętnie wyczekiwać na właściwą okazję, w liceum częstokroć osiąga fenomenalne lokaty i potrafi być wielkodusznym i empatycznym kumplem. Jest to osobnik niezdecydowany, jego przeświadczenia i stanowiska często są niespójne i ciężko jest mu pozostawać przy wybranych zobowiązaniach, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory. Jest to człowiek niecierpliwy, potrzeba oczekiwania na rezultat jest dla niego niebywałą gehenną, częstokroć jest nieobliczalnym kompanem, zatem często popada w utarczki ze swoimi przełożonymi.
Cechuje się ostrożnością, to ostrożny i odważny zarządca, dokładnie planuje najbłahsze ruchy oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych niestarannie. Jest to jednostka wyrafinowana, ceni wymyślne napitki i potrawy i czuje skłonność do pozostawania w kontakcie ze sztuką, więc częstokroć bywa oceniany jako tutejszy wyznacznik gustów. Jest to osoba gwałtowna, sfrustrowany przypatrywaniem się cudzej niekompetencji chce często sprokurować coś na własną rękę i na ogół rozpoczyna aktywność momentalnie i bez wahania. To człowiek pogodny, buzuje zdrowym animuszem, ubóstwia uczyć się oryginalnych spraw, toteż rewelacyjnie spełnia się w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Znamionuje się tolerancyjnością, posiada niezmiernie uważną i wieloaspektową psychikę i nie interesuje go przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, a więc jest wolontariuszem charytatywnym zabiegającym o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Jest to osobnik niezależny, czuje niechęć do wykonywania zewnętrznych nakazów, zatem absurdem jest uważanie, że podporządkuje się komuś bez walki. Bywa lekkomyślny, uwielbia niepotrzebnie kozaczyć oraz nieraz umie nie zauważyć na pozór nie budzącego wątpliwości niebezpieczeństwa, choć wie o tym swoim ograniczeniu. Cechuje się męstwem, bardzo rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi przeszkodami, ponieważ bardzo dobrze daje sobie radę z niepokojem i jakiekolwiek kłopoty zwykle nie przerażają go. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w bombastycznych ozdobnikach i popisach, bo dla niego wartość mają zwłaszcza wyniki i na pierwszej pozycji kładzie realną przydatność. Jest to jednostka porywcza, jest wielce przeświadczony, iż życie pod presją planu nie jest najsłuszniejszym pomysłem i nie należy nadmiernie przeginać z bezustanną samokontrolą. To osoba stanowcza, we wdrażaniu własnych celów potrafi być niezwykle metodyczny, niekiedy nawet grubiański, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie wyrzeka się realizacji długofalowych inicjatyw dla chwilowego i złudnego komfortu. Charakteryzuje się ksenofobią, żąda dokładnego realizowania swoich dyspozycji, na całej całej planecie tylko on postrzega rzeczy właściwie, a zatem częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi.

Inne cechy kapitalnie ukazujące przedstawianego osobnika to także: ostry, asertywny, okropny, niemiły, waleczny, skuteczny, despotyczny, zuchwały, zgryźliwy, krytykancki, namiętny, nieprzyjazny, szarmancki, stuknięty, rzutki, prostacki, podły, ordynarny, medialny, rozmowny, humorzasty, pyszałkowaty, uprzejmy, lubieżny, destrukcyjny i gniewny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: sportowiec, biegacz, terapeuta, sztangista, żołnierz, ortopeda, lekarz, policjant, pilot, zapaśnik, instalator, ciężarowiec oraz chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.