Baran, 13 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 13 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna baran urodzony dnia 13 4 jest to osoba towarzyska, lubi znajdować się wśród kolegów, bardzo uwielbia popisywać się, jednak częstokroć ubóstwia wyrażać opinie mało powściągliwe. Jest to człowiek dociekliwy, chce poznać każde zagadnienie, a więc na stałe zostaje w nim dziecięca predyspozycja do dziwienia się życiu i ochoczo uczy się rozlicznych przedmiotów. Bywa agresywny, realizuje oryginalne zamierzenia i pragnie prowadzić zmagania. To osobnik otwarty, jest lubiony w zespole, niezmiernie ceni szczerość, lecz często nie starcza mu subtelności. To jednostka zdyscyplinowana, konsekwentnie podąża do celu, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak kiepsko znosi żywiołowo przeistaczające się warunki. Jest to człowiek energiczny, posiada bezgraniczne pokłady energii, nie potrafi wytrzymać w bezruchu i trudności pokonuje szturmem. Bywa niesolidny, nie martwi się o przyszłość, zdarza się mu nie troszczyć się o kluczowe sprawy, więc sporadycznie osiąga znaczne bogactwo. Bywa osobą nieopanowaną, wszelki skutek własnych prac chce postrzegać od razu, częstokroć jest nieprzewidywalnym partnerem, toteż często ładuje się w utarczki ze swoimi przełożonymi. Znamionuje się wytrwałością, umie zyskać biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długookresowej praktyki, w minionych wiekach potrafiłby być mnichem piszącym starych tomach i umie wnikliwie wsłuchiwać się w czyjeś historie. To osobnik autokratyczny, jest autentycznym ucieleśnieniem szeryfa i cudzy protest nie ma dla niego wagi, a zatem bywa niepopularny w swoim środowisku. Częstokroć bywa chwiejny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie modyfikować najważniejsze przekonania co chwilę, dlatego niezwykle słabo spełnia się jako rodzic lub nauczyciel. Bywa jednostką egocentryczną, bez entuzjazmu oddaje coś pozostałym ludziom i inne osoby muszą rozwikływać jego kłopoty.
To jednostka zaradna, postanowienia podejmuje na bazie osobistych rozważań, zatem rozczaruje cię zakładanie, że podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Jest to osobnik ostrożny, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, konstruuje wyrafinowane projekty oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie. To człowiek spontaniczny, bardziej wnikliwe obserwowanie go popycha do mniemania, iż bezustanna, ociupinę szaleńcza improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i często nasze emocjonalne zachowania ukazują największą sprawność. Lubi zachowywać się stanowczo, wyśmienicie zna swoje potrzeby, jeśli to konieczne, nieustępliwie i pragmatycznie udowadnia swoje osądy oraz nie porzuca urzeczywistnienia dalekowzrocznych planów dla chwilowego i złudnego wytchnienia. Charakteryzuje się optymizmem, wyczekuje od rzeczywistości nieznanych, pasjonujących doświadczeń, popełnione gafy uznaje za skarbnicę wartościowej nauki, a zatem nie gubi odwagi nawet w zawikłanych okolicznościach. Jest to jednostka kompromisowa, potrafi kumplować z osobami o ogromnie rozbieżnych poglądach i nie kręci go nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, a więc nie toleruje u wspólników tylko niedostatku tolerancji. To osobnik krótkowzroczny, ubóstwia bezsensownie kozaczyć oraz niejednokrotnie umie nie zauważyć nieomalże oczywistego zagrożenia, pomimo tego że zna tę swoją ułomność. Cechuje się śmiałością, nie trwożą go żadne przeszkody, bo stara się nie myśleć o lęku i wydaje się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Bywa człowiekiem niewyrafinowanym, uwielbia stosować stereotypowe i bezpieczne rozwiązania, ponieważ dla niego wartość mają przede wszystkim rezultaty i nie pragnie przepuszczać czasu na podchody. Jest to osoba żywiołowa, zmęczony oglądaniem ludzkiej niekompetencji życzy sobie częstokroć wykonać coś osobiście, irytuje go obowiązek poczekania na czyjeś decyzje i w jednej chwili przystosowuje się do oczekiwań sytuacji. To jednostka nietolerancyjna, lubi instruować ludzi w pobliżu, jego kumple mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, więc w krótkim czasie zraża do siebie normalne osoby. Jest to osobnik wysublimowany, ceni ekstrawaganckie napoje i potrawy i doznaje pociągu do utrzymywania kontaktu z muzyką, toteż często jest określany jako lokalny dyktator mody.

Inne cechy właściwie odzwierciedlające wspomnianą jednostkę to również: tępy, natrętny, miły, bezkompromisowy, wyniosły, rozmowny, ufny, obrotny, bezlitosny, kochliwy, indywidualistyczny, sprytny, bezczelny, okropny, gadatliwy, uśmiechnięty, bałaganiarski, hojny, podły oraz ujmujący.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: tenisista, piłkarz, żandarm, elektryk, farmaceuta, ortopeda, bramkarz, lekkoatleta, futbolista, policjant, sportowiec, bokser, terapeuta, mechanik, chirurg i kaskader.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barrias Louis-Ernest - (1841-1905) - rzeźbiarz francuski.
 • Beylin Karolina - (1899-) - dziennikarka, publicystka.
 • Bochorodycz Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bronarski Ludwik - (1890-1975) - muzykolog, pianista.
 • Clark Alan - (1928-1999) - polityk angielski.
 • Cooke Nicole - (1983-) - brytyjska sportowiec, kolarstwo torowe.
 • Czekańska Agnieszka - (1969-) - aktorka.
 • Dimitrow Welizar - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Edelmann Tino - (1985-) - niemiecki sportowiec, kombinacja norweska.
 • Faber Michel - (1960-) - pisarz australijski.
 • Gregg Vean - (1885-1964) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lester Terry - (1950-2003) - aktor amerykański.
 • Lovell Raymond - (1900-1953) - aktor kanadyjski.
 • Manda Hisako - (1958-) - aktorka japońska.
 • McGrath Doug - (1935-) - aktor kanadyjski.
 • Puzyna Konstanty - (1929-1989) - krytyk teatralny, teoretyk teatru, eseista, poeta, edytor.
 • Quesada Elwood Richard - (1904-1993) - generał amerykański.
 • Rhodes Joan - (1920-) - aktorka angielska.
 • Robinson Amy - (1948-) - aktorka amerykańska.
 • Robinson Charles - (1932-2006) - aktor amerykański.
 • Ryszka Andrzej - (1953-) - inżynier, polityk.
 • Sevastova Anastasija - (1990-) - łotewska sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.