Baran, 12 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 12 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan baran, który przyszedł na świat dnia 12 4, bywa jednostką nadpobudliwą, błyskawicznie nudzi się licznymi konceptami, jako student często nie umie wysiedzieć uważnie podczas lekcji, więc praca raczej nie jest dla niego okazją do zadowolenia. To osoba kłótliwa, z furią przypuszcza szturm na znajdujące się przed sobą przeszkody, lubi współzawodniczyć i śmiało walczy z przeciwnościami. Jest to osobnik ciekawy, chce przeniknąć wszystko, toteż na stałe zostaje w nim dziecinny dar do dziwienia się rzeczywistości oraz jest odpowiedni na wybitnego uczonego. Bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i zbyt często modyfikuje sąd odnośnie metody swojej aktywności, częstokroć chwyta się rozlicznych zajęć. Bywa autokratyczny, jest rzeczywistym ucieleśnieniem żandarma i nie boi się oceny swojego zachowania, a więc marnie spełnia się podczas kolektywnych czynności. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest prawdziwym społecznikiem, istnienie ogromnej publiczności stanowi dla niego perfekcyjną rozrywkę, lecz niestety umie również uważać się za godny podziwu fenomen. Często bywa niesłowny, lubuje się w intensywnych emocjach, zdarza się mu ignorować ważne rzeczy, zatem sporadycznie dochodzi do dużego finansowego dobrobytu. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć ekscytuje go łowienie ryb, umie z uwagą wysłuchiwać ludzkich gawęd i potrafi wykonać sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób. Lubi zachowywać się egoistycznie, stosunki obustronne znaczą dla niego otrzymywanie korzyści, umie beznamiętnie wyzyskiwać innych ludzi i jedynie jego osobiste problemy są znaczące. To jednostka prostolinijna, jest lubiany w towarzystwie, nie ukrywa własnych uczuć, jednakże na nieszczęście, momentami wypowiada się zbytnio bezpośrednio. Jest to osobnik konsekwentny, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak czasem nadmiernie przywiązuje się do przedtem stworzonych pomysłów. To osoba przebojowa, relaksuje się aktywnie i jest bardzo efektywny w działaniu.
Bywa człowiekiem niewyrafinowanym, ubóstwia posługiwać się nieskomplikowanymi i wypróbowanymi strategiami, gdyż marudzenie postrzega jako zwykłe marnowanie chwili i nie pragnie trwonić energii na kombinacje. To osobnik dalekowzroczny, dokłada starań, by nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie ogląda istniejące dane statystyczne i antycypacje oraz prze ku sukcesowi z namysłem, ale konsekwentnie. To człowiek dzielny, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, bo podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła strachu i utrzymuje spokój nie patrząc na okoliczności. Jest to jednostka żywiołowa, z reguły rozpoczyna aktywność od razu i bez odwlekania i irytuje go wymóg oczekiwania na cudze postanowienia. To osobnik wysublimowany, jest zachwycony rączymi, terenowymi samochodami i jego społeczne zasady są w każdym wypadku idealne, a zatem obfitość forsy niezmiernie udogadnia mu wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jego temperamentem. Jest to człowiek tolerancyjny, ochoczo dokształca się w oryginalnych i wciągających rzeczach i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, dlatego jest aktywistą prospołecznym zabiegającym o równouprawnienie osób nękanych. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dokładniejsze obserwowanie go prowadzi do mniemania, iż bezustanna, odrobinkę szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i nie można przesadnie przeholowywać z nieprzerwaną samodyscypliną. To człowiek ksenofobiczny, jest bezgranicznie przekonany o osobistej perfekcyjności, na całym całym globie tylko on rozumie sprawy należycie, więc często zaczyna wojny ze znajomymi. Częstokroć bywa nieostrożny, lubi bezsensownie kusić los oraz nierzadko umie nie zauważyć na pozór bezspornego zagrożenia, chociaż czasami autentycznie dopisuje mu fortuna. Jest to osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezwykle metodyczny, niejednokrotnie aż drapieżny, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i merytorycznie tłumaczy swoje osądy i nie pozwala się zdezorientować. Charakteryzuje się pogodą, zawsze zerka z odwagą przed siebie, choćby w fiasku stara się wynaleźć dobre strony, a zatem wyśmienicie funkcjonuje jako śmiały racjonalizator. Znamionuje się niezależnością, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem bezsensem jest zakładanie, że posłucha oznajmionych mu zaleceń.

Pozostałe przymioty prawidłowo wyrażające opisywaną jednostkę to również: stuknięty, tchórzliwy, szalony, zapalczywy, potężny, sprytny, łatwowierny, gorliwy, szczodry, lubiany, naturalny, rozhisteryzowany, awanturniczy, niemiły, pociągający, zuchwały, szarmancki, perfidny, zdolny oraz ufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: sztangista, sportowiec, kulturysta, kaskader, dentysta, anestezjolog, piłkarz, chirurg i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexakis Art - (1962-) - muzyk amerykański.
 • Baker Jay W - (1961-) - amerykański aktor, producent, prezenter telewizyjny.
 • Caban Natasza - (1977-) - sportowiec, żeglarstwo.
 • Cassidy David - (1950-) - amerykański piosenkarz, aktor.
 • Decker Brooklyn - (1987-) - amerykańska modelka, aktorka.
 • Dorn Edward - (1929-1999) - poeta amerykański.
 • Durant Jack - (1905-1984) - aktor amerykański.
 • Granollers-Pujol Marcel - (1986-) - hiszpański sportowiec, tenis ziemny.
 • Krüger Hardy - (1928-) - aktor niemiecki.
 • Lockwood Harold - (1887-1918) - aktor amerykański.
 • Nicholls Paul - (1979-) - aktor angielski.
 • O'Neill Ed - (1946-) - aktor amerykański.
 • Oster Harry - (1923-2001) - folklorysta amerykański.
 • Price Jason - (1977-) - walijski sportowiec, piłka nożna.
 • Pyciak Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reger Tadeusz - (1872-1938) - działacz socjalistyczny na Śląsku Cieszyńskim.
 • Rzechowski Jerzy - (1933-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Smith Riley - (1978-) - aktor amerykański.
 • Wroński Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.