Baran, 01 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 01 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony w dniu 1 4 lubi zachowywać się towarzysko, jest gejzerem przeróżnych pomysłów, posiada w umyśle nieprzebrany zapas opowieści, lecz niestety umie również uważać się za wielkiego myśliciela. To osoba wytrwała, potrafi uważnie czekać na odpowiedni moment, umie być wyrozumiałym i empatycznym kompanem i częstokroć cieszy go wędkowanie. To osobnik dociekliwy, pragnie zrozumieć każdą możliwą rzecz, dlatego bywa kujonem w dziedzinach unikanych przez pozostałych ludzi oraz otrzymuje wyśmienite oceny w ulubionych zagadnieniach. Jest to jednostka metodyczna, potrafi doprowadzić swoje projekty do pomyślnego wykonania, problemy nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak niejednokrotnie nadto upiera się przy wcześniej obmyślonych koncepcjach. Jest to osoba prostolinijna, jest uznawany w ekipie, nie znosi mówić nie wprost, aczkolwiek dyplomacja nie jest jego mocną cechą. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, cieszy się dniem, studiowaniem i robotą zajmuje się raczej niezbyt chętnie, a więc przydarza się mu popadać w niezmiernie bolesne opały. Często bywa władczy, pragnie zdobyć całą planetę i nie martwi się osądem swojego zachowania, a zatem częstokroć przemienia się w osamotnionego i wyobcowanego zarządcę. Jest to osobnik nadpobudliwy, wymóg oczekiwania na wynik jest dla niego niesłychaną gehenną, wszystko chce dostać natychmiast, toteż często ma głębokie trudności z wdrażaniem postanowień noworocznych. To osoba kłótliwa, urzeczywistnia zuchwałe plany i lubi dostrzegać bezzwłoczne rezultaty. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, nie potrafi obstawać przy zorganizowanych zobowiązaniach i umie aktualizować życiowe założenia z dnia na dzień, więc niezwykle źle spełnia się jako rodzic lub instruktor. Jest to osoba aktywna, odpoczywa dynamicznie, wyzwania przezwycięża przebojowo i dysponuje nieograniczonymi rezerwami energii. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, inni ludzie muszą rozwiązywać jego zmartwienia, nie baczy na interesy pozostałych osób i do celów potrafi przeć choćby poprzez ludzką niedolę.
Bywa niewyrafinowany, nie lubuje się w afektowanych błyskotkach i popisach, ponieważ dla niego liczą się głównie efekty i nie pragnie tracić chwili na podchody. Jest to osobnik żywiołowy, nieustępliwie wyrywa się myślami przed własny zespół i ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie ustalone kierunki. Jest to osoba wyrafinowana, swoje miejsce zamieszkania zagospodarowuje z doprawdy książęcą fantazją i doznaje upodobania do pozostawania w kontakcie z muzyką, zatem wniebowzięty jest jako właściciel dużego majątku. Jest to jednostka kompromisowa, umie kumplować z ludźmi o ogromnie rozbieżnych poglądach i nie interesuje go nakłanianie kolegów do swoich przekonań, a zatem dokłada starań, by unikać postrzelonych ekstremistów zaaferowanych wygłaszaniem jedynie słusznych idei. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, uwielbia wychowywać osoby wokoło, jego wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, a więc częstokroć zaczyna konfrontacje ze znajomymi. Cechuje się zaradnością, nienawidzi realizowania czyichś dyspozycji, dlatego rozczaruje cię uważanie, że usłucha kogoś bez walki. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i rzeczowo argumentuje swoje sądy oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to jednostka pobudliwa, jest absolutnie przekonany, iż życie pod przymusem terminarza nie jest optymalną decyzją i nie można przesadnie przedobrzać z bezustanną samodyscypliną. To osobnik radosny, w każdym wypadku zerka z odwagą w jutro, pragnie dokształcać się w oryginalnych sprawach, toteż ochoczo podejmuje się odkrywania niezgłębionych poprzednio stref. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nie troszczy się o dokładność zawierzonych mu zadań, chociaż niekiedy autentycznie dopisuje mu los. Charakteryzuje się przezornością, stroni od pośpiesznych działań, bacznie przegląda posiadane bazy danych i antycypacje oraz nie ufa konceptom sporządzonym byle jak. Jest to człowiek dzielny, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem dąży do tego, by nie powracać myślami do strachu i ukazuje pokaźne opanowanie.

Pozostałe atrybuty prawidłowo opisujące wspomnianą jednostkę to też: kochliwy, rzutki, pyszałkowaty, medialny, krytykancki, ujmujący, krytyczny, rozmowny, sprytny, zwariowany, natarczywy, dogmatyczny, okropny, uroczy, prostacki, gorliwy, chciwy, niedokładny, indywidualistyczny oraz prymitywny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: dentysta, futbolista, chirurg, policjant, piłkarz, ciężarowiec, kaskader, bokser, elektryk, żołnierz, anestezjolog, łyżwiarz, kulturysta i instalator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.