Baran, 27 marca - Mężczyzna

Baran, 27 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna baran urodzony dnia 27 3 uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem rozmaitych pomysłów, jego banalne poruszenia wyglądają jak ekstrawagancka forma sztuki, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w odpowiedniej chwili. Często bywa niecierpliwy, w mig nudzi się licznymi koncepcjami, momentalnie zniechęca się do działań narzucających konieczność intensywniejszego skupienia, toteż praca zwykle nie jest dla niego źródłem radowania się. Bywa niesłowny, zachwyca się chwilą obecną, prognozowanie konsekwencji swoich dokonań pozostawia pozostałym, zatem częstokroć jest sprytny tylko po szkodzie. Jest to jednostka ciekawa, rzeczywistość jest dla niego obszerną kartoteką, dlatego w każdym wypadku podejmuje próby, by zajrzeć za horyzont i osiąga imponujące efekty w ulubionych zagadnieniach. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, pracuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak źle wytrzymuje szybko przeistaczające się warunki. Charakteryzuje się agresywnością, ochoczo zaczyna utarczki i śpieszy odważnie przed siebie. Bywa osobą chwiejną, jego przekonania i postawy często są niejednoznaczne i umie gwałtownie zniechęcić się na chwilę przed osiągnięciem mety, a więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako głowa rodu lub mentor. Cechuje się cierpliwością, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kumplem, umie zdobyć sprawność w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki i w ogólniau częstokroć uzyskuje dobre stopnie. To osobnik bezpośredni, bez trudu buduje przyjacielskie stosunki, nie cierpi używać eufemizmów, lecz na nieszczęście, niejednokrotnie mówi nadmiernie otwarcie. Często bywa władczy, pragnie okiełznać całą kulę ziemską i uważa za zagrożenie ludzi nieaprobujących jego stanowiska, więc jest unikany w swoim otoczeniu. Bywa egoistyczny, inne osoby muszą rozplątywać jego kłopoty i nie absorbuje go rozwój pozytywnych związków z kolegami. To osobnik aktywny, nie lęka się wysiłku i wyzwania pokonuje przebojowo.
To jednostka zaradna, autentycznie kocha nieskrępowaną niezależność decydowania, a zatem rozczaruje cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich zaleceń i ograniczeń. Częstokroć bywa nietolerancyjny, żąda precyzyjnej realizacji swoich instrukcji, na całym całym globie wyłącznie on widzi rzeczy należycie, zatem potrafi znaleźć porozumienie jedynie z pokrewnym do niego fanatykiem. To osoba gwałtowna, irytują go niejasne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania, od razu adaptuje się do potrzeb sytuacji i pokazuje należyty kierunek bardziej niemrawym od siebie. To człowiek zdecydowany, zmierza do finału bez nieuzasadnionych rozterek, umie wymusić zrealizowanie zarządzonych zarządzeń oraz nie unika rozpoczynania sprzeczek. Często bywa nieroztropny, nie boi się przeciwności i wykonuje pracę częstokroć naprędce i niezbyt precyzyjnie, pomimo tego że czasami naprawdę dopisuje mu los. Jest to osobnik szykowny, jest zachwycony chyżymi, sportowymi wozami i jego publiczne obyczaje są zawsze idealne, dlatego mnogość kapitału niezmiernie udogadnia mu toczenie żywota korespondującego z jego osobowością. Znamionuje się tolerancyjnością, posiada bardzo baczny i wszechstronny umysł i raduje go różnorodność życia i wspólników, więc nie znosi u partnerów wyłącznie niedostatku wielkoduszności. Jest to jednostka dzielna, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nietypowymi trudnościami, gdyż dokłada starań, by nie krążyć myślami dookoła lęku i dowolne przeszkody raczej nie trwożą go. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku zerka z optymizmem w przyszłość, obawa przed uczynieniem gafy nie obezwładnia go, toteż świetnie sprawdza się w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w nadętych ornamentach i popisach, bowiem ceni treściwość i jasność i za istotniejsze uznaje konkretne przeznaczenie wszelkich projektów aniżeli ich kształt. To człowiek impulsywny, ucieleśnia sobą dosyć bezsensowny światopogląd, że niby niespójne działania też potrafią dostarczać wyników i należy sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie przeżyć i uzewnętrznianie się. To osobnik ostrożny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, z uwagą przegląda dostępne bazy danych i prognozy oraz nie polega na konceptach wykonanych niestarannie.

Pozostałe cechy poprawnie opisujące niniejszego człowieka to również: wygodnicki, łatwowierny, brutalny, uroczy, antypatyczny, skuteczny, denerwujący, witalny, charyzmatyczny, narcystyczny, nieuprzejmy, krytykancki, lubieżny, niepohamowany, ambitny, bezlitosny, destrukcyjny, rzutki, bałaganiarski, surowy, sprytny, natarczywy, niezrównoważony, gorliwy, rozmowny, bezpruderyjny, potężny i bałaganiarski.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: monter, piłkarz, bramkarz, ortopeda, zapaśnik, żołnierz, anestezjolog, pilot, elektryk, ciężarowiec, policjant, sztangista oraz kulturysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson Samantha - (1969-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ford Barry - (1933-) - aktor amerykański.
 • Guerrero Robert - (1983-) - amerykański sportowiec, boks.
 • Has Stanisław - (1914-1997) - kompozytor, dyrygent.
 • Hayward William - (1941-2008) - amerykański producent filmowy.
 • Konstantinović Radomir - (1928-) - serbski pisarz, eseista.
 • Larson Bobby - (1930-2002) - amerykański aktor dziecięcy.
 • Lovelace Alyssa - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Luby Kia - (1989-) - aktorka australijska.
 • Pahlawi Leila - (1970-) - księżniczka Iranu.
 • Reynolds Edward - (1894-1983) - generał amerykański.
 • Robinson Hank - (1923-2012) - aktor amerykański.
 • Slessor Kenneth - (1901-1971) - poeta australijski.
 • Soto Talisa - (1967-) - aktorka amerykańska.
 • Wiszowaty Andrzej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • XVII Ludwik - (1785-1795) - książę Normandii.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.