Baran, 25 marca - Mężczyzna

Baran, 25 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony w dniu 25 3 bywa wojowniczy, nienawidzi nawet drobnych przeszkód i zawzięcie walczy z przeciwnościami. Cechuje się metodycznością, umie mądrze gospodarować swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak marnie znosi prędko przeistaczające się okoliczności. To jednostka wytrwała, na uczelni częstokroć osiąga doskonałe oceny, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym towarzyszem i umie przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowej nauki. Bywa niesłowny, odczuwa pociąg do intensywnych odczuć, zdarza się mu pomijać podstawowe sprawy, a więc przydarza się mu popadać w bardzo stresujące opały. Bywa egocentryczny, jest bez reszty skupiony na sobie, wszelkie przedsięwzięcia powinny oscylować dokoła jego persony i potrafi na chłodno wykorzystywać innych ludzi. Jest to osoba niestała, jego sądy i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i umie modyfikować fundamentalne przekonania dwa razy dziennie, częstokroć złości swoich kolegów. To osobnik ciekawy, chce zrozumieć więcej niż pozostali śmiertelnicy, więc jest najlepszym uczniem w dziedzinach pomijanych poprzez innych ludzi oraz otrzymuje znakomite wyniki w wybranych dziedzinach wiedzy. Jest to osobnik naturalny, jest rozchwytywany w ekipie, nie ukrywa własnych wzruszeń, aczkolwiek często brakuje mu powściągliwości. Jest to jednostka apodyktyczna, uważa się za osobę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie sprawdza się, toteż źle radzi sobie w trakcie zespołowych zajęć. Jest to osobnik ekstrawertyczny, jest gejzerem przeróżnych pomysłów, jego prozaiczne poruszenia jawią się wyszukanym popisem, ale potrafi także irytować mówieniem cały czas o jednej rzeczy. Jest to osoba energiczna, rewelacyjnie wytrzymuje nerwową pracę i trudności przezwycięża odważnie. Bywa człowiekiem niecierpliwym, szybko nudzi się licznymi konceptami, jako licealista często nie umie usiedzieć uważnie podczas lekcji, a zatem częstokroć ma poważne kłopoty z ucieleśnianiem postanowień noworocznych.
Bywa ksenofobiczny, jest wielce przekonany o osobistej perfekcyjności, jego kumple mają obowiązek postrzegać sprawy identycznie jak on, dlatego często zaczyna starcia ze znajomymi. Jest to jednostka zdecydowana, podąża do celu bez niepotrzebnych wahań, potrafi wyegzekwować zrealizowanie wydanych nakazów oraz nie boi się zaczynania sprzeczek. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi ucieleśniony dowód, iż wydawałoby się niezorganizowane działania też umieją przynosić efekty i winno się sobie zezwolić na nieujarzmione przeżywanie doznań i manifestowanie się. To osobnik śmiały, niezwykle rzadko boi się nieprzewidzianych wyzwań, albowiem wyśmienicie spełnia się w złożonych warunkach i ukazuje potężne opanowanie. To osoba krótkowzroczna, nie obawia się zagrożeń oraz nieraz potrafi nie zwrócić uwagi na na pozór bezdyskusyjne niebezpieczeństwo, chociaż czasem naprawdę dopisuje mu fortuna. To człowiek bystry, odstrasza go niedobór skutków swoich obecnych prac i odważnie wybiega myślami przed własne otoczenie. To osobnik wysublimowany, lubi ekstrawaganckie napitki i dania i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać doskonałość, zatem ukontentowany jest jako właściciel dużego majątku. Bywa prostolinijny, ubóstwia posługiwać się sztampowymi i przetestowanymi strategiami, gdyż ceni treściwość i czytelność i za bardziej znaczące uznaje pragmatyczne zastosowanie wszelkich projektów niźli ich postać. To jednostka kompromisowa, nie przeszkadzają odmienne zamiłowania i ludzi różniących się i niezwykłych nie uważa z marszu za zagrożenie, więc jest organizatorem prospołecznym zabiegającym o wolność grup dyskryminowanych. To osobnik przezorny, stara się nie zachowywać się emocjonalnie, drobiazgowo planuje najbłahsze manewry oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, jednakże systematycznie. To osoba zaradna, nie cierpi jakichkolwiek regulaminów i ograniczeń, a zatem niech ci nie jawi się, że posłucha kogoś bez potyczki. To jednostka optymistyczna, mocno wierzy w swoją pomyślną passę, lęk przed zrobieniem błędu nie paraliżuje go, dlatego nie traci optymizmu nawet w zagmatwanych sytuacjach.

Pozostałe określenia odpowiednio wyrażające przedstawianego człowieka to również: oryginalny, wyzwolony, bezczelny, poszukujący, niemiły, tyrański, nietaktowny, bezkompromisowy, natarczywy, niegrzeczny, nieokiełznany, bezwzględny, surowy, krytyczny, antypatyczny, wyzywający, medialny, miły, uroczy, dowcipny, okropny, apodyktyczny oraz destrukcyjny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: elektryk, sztangista, piłkarz, chirurg, żołnierz, zapaśnik, lekkoatleta, sportowiec, anestezjolog, instalator i biegacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamus Artur - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Axton Hoyt - (1938-1999) - amerykański muzyk, wokalista country.
 • Enright Ray - (1896-1965) - amerykański reżyser filmowy.
 • Fridén Anders - (1973-) - piosenkarz szwedzki.
 • Fétis François-Joseph - (1784-1871) - belgijski teoretyk muzyki, kompozytor.
 • Galante Jim - (1942-) - aktor amerykański.
 • Guzmán Julián de - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Haigh Kenneth - (1931-) - aktor angielski.
 • Hohenstauf Konradyn - (1252-1268) - książę Szwabii, król Sycylii i Neapolu, tytularny król Jerozolimy.
 • Kaufmann Carl - (1936-2008) - niemiecki sportowiec, lekkoatletyka.
 • Langer Joseph - (1865-1918) - niemiecki malarz, podróżnik.
 • Larsson Magnus - (1970-) - szwedzki sportowiec, tenis ziemny.
 • Makarczyk Janusz - (1901-1960) - prozaik, publicysta, dyplomata.
 • Mentel Marcin - (1976-) - muzyk, gitarzysta.
 • Mincewicz Jan - (1938-2016) - nauczyciel muzyki, animator polskiej kultury na Wileńszczyźnie, polityk.
 • O'Connor Flannery - (1925-1964) - pisarz amerykański.
 • Ophaug Jan Tore - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pace Lee - (1979-) - aktor amerykański.
 • Perkowski Filip - (1983-) - aktor.
 • Rogers Jean - (1916-) - aktorka amerykańska.
 • Strong Brenda - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Wałęga Leon - (1859-1933) - duchowny katolicki, biskup.
 • Wojtal Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zeneli Abdullah - (1952-) - albański pisarz, wydawca.
 • Čurgali Ondrej - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.